За всичко останало > Строителство и ремонти

ГРАНИТОГРЕС- КАЧЕСТВО "MADE IN"-КЪДЕ? ПЪРВО ВТОРО ТРЕТО КАЧЕСТВО.....

<< < (2/3) > >>

vfrz:
В 'Мартинели' от няколко години работят няколко китаеца. Мъча се да позная откъде внасят стоките си.  ;)

dodo2:
То въпросът е, колко продавачи биха позволили да разпечатваш кашоните и да гледаш за дефектите, които е писал Ivel? Ако не се навият - значи лъжат за качеството, ако се навият - вероятно няма да има проблем и с плочите. Договори се за това, ако не са първо качество при проверка, да си ги взимат обратно и да търсят други балами.

Освен различните размери, гледай и дали са огънати - като сложиш две плочи една с лице към теб, една с гръб, опряни една до друга си личи това.

Аз преди си купувах "първо качество", а и цената им беше като за такива че и отгоре, после плочкаджията ми показваше колко са "първо".

Собственик 31:
За обърнатите ти благодаря, че напомнящ, защото като натоварих петдесетките - половината бяха обърнати през три четири реда другите бяха с лице. Може би това е направено нарочно да показва нещо, а аз не разбрах. И обърнати плочките прилягат като стъкло. Не знам кво качество са но жената като ги видя остана доволна и може да ме люби тази вечер.  :D. Ако ли пък не пак ще трябва да играя бляк джак с лоши момчета извън добрите квартали. :) *drink5*

Muza:
Собственик,

Гледай все пак да е 1-во качество. Разликата, както ти каза Ивел, е  в размерите. Ако ги сложиш с фуга - майсторът ще я обере. Ако ги искаш без фуга, тогава вече е проблем.

Не се притеснявай, че са китайски. Модно е да е италианско, но произведено в Китай.

Аз съм слагала, при това в търговски обект. Не са мръднали. Този размер, майсторите много не го обичат, но ако е добър - става.

Собственик 31:
Муза, благодаря ти за съвета, но аз разликата в размерите го знам защото съм патил  от това и първото нещо което опитах беше да пробвам да го налагам плочка срещу плочка произволно избрани за да видя резултата. Учудващо всичко пасваше.
Предложиха ми го за италиански гранитогрес първо качество и се надявам да е това. Други признаци явно до момента не мога да изтръгна от майсторите. Защо този размер те не го харесват?
И аз съм слагал с тъста ми в собствен търговски обект 30/30 и досега не е мръднал и то без фуга.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия