Автор Тема: Поздрави за приятели  (Прочетена 846152 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2085 -: 15 Януари, 2011, 00:32:22 »
0
Благодаря ви дами! *flower1* *flower1* *flower1*Много добър избор. Ще ме извините, но съм не точно на твърда, но на злокобната вълна на Блак Сабат и държа да ви запозная с най-доброто от творчеството им, ако разбира се не сте запознати! Това не е просто първата хеви метъл група. Това е легенда!
....................
Чилдрен ъф дъ грейв:
Black Sabbath - Children of the Grave
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2086 -: 15 Януари, 2011, 00:36:37 »
0
По нощите още по-зловещи ритми: Някакви електрически погребения >:(
....................
Black Sabbath - Electric Funeral
...Както се сещам....... колко кратко време ще сме живи и колко дълго ще сме мъртви.... направо ми става тъжно.... :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2087 -: 15 Януари, 2011, 00:43:46 »
0
За последно-КЪРВАВА НЕДЕЛЯ!!
Ели, как е в Гърция? Вярно ли предсказват сливльовците, че страната е в колапс? Вярно ли е че трябва да роним крокодилски сълзи за заплатите на елините? Вярно ли е че някога ще паднат на нашия мизерен стандарт?
................
Black Sabbath-Sabbath Bloody Sabbath (Cut, Full Version In Description)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2088 -: 15 Януари, 2011, 00:44:07 »
0
По нощите още по-зловещи ритми: Някакви електрически погребения >:(
....................
Black Sabbath - Electric Funeral...Както се сещам....... колко кратко време ще сме живи и колко дълго ще сме мъртви.... направо ми става тъжно.... :D


цитатче от предисловието на Далай Лама към една книга, която прочетох наскоро ...

"Смъртта е естествена част от живота и всички ние рано или късно ще трябва да се срещнем с нея. За мен има две възможни отношения към смъртта, докато все още сме живи. Можем да предпочетем или да я пре¬небрегваме изцяло, или да я гледаме лице в лице, като мислим за нея и се опитваме да намалим колкото може повече страданието, което тя може да причини. И в двата случая обаче не сме в състояние да я победим."

Согиал Ринпоче  "Tибетска книга за живота и смъртта"

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2089 -: 15 Януари, 2011, 00:50:33 »
0
По нощите още по-зловещи ритми: Някакви електрически погребения >:(
....................
Black Sabbath - Electric Funeral...Както се сещам....... колко кратко време ще сме живи и колко дълго ще сме мъртви.... направо ми става тъжно.... :D


Аз, затова не искам и да се сещам. Колкото - толкова! Ахо-ихо... И днес си е за днес, утре пак отново... :)

Поздрав за теб! :) *drink1*

Dio - Holy Diver


:)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2090 -: 15 Януари, 2011, 00:56:49 »
0
Що бе Музичка? Смъртта е толкова естествен процес за другите! :D Не мога да си представим ние само едно: такива красиви умни и добри как ще отидем в забвение? Като си зададем този изконен въпрос, поне на мен ми идва да правя повече деца, за да ми остане гена на таз земя или както казваше един колега - да ми остане портрета! Иначе все си мисля, че и духа който ни обладава не може да отиде в калта току така.
......................
Вижте Ози колко далеч е от смъртта в този  запис!
...............................
Black Sabbath / Killing Yourself To Live / 1974 California Jam
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2091 -: 15 Януари, 2011, 01:05:11 »
0
За последно-КЪРВАВА НЕДЕЛЯ!!
Ели, как е в Гърция? Вярно ли предсказват сливльовците, че страната е в колапс? Вярно ли е че трябва да роним крокодилски сълзи за заплатите на елините? Вярно ли е че някога ще паднат на нашия мизерен стандарт?
................
Black Sabbath-Sabbath Bloody Sabbath (Cut, Full Version In Description)


Казват, че страната е в колапс. Аз лично не бих го нарекла така. По-скоро е в тежка политическа криза, за икономическата - знаем, тя не е само тук. Проблемът обаче идва от другаде. За разлика от нашего обруленого и съсипваного здравно, правно, физически и икономически вече 20 лета брата българина, братът грък просто не е свикнал на "нямане" и не се е намирал в такава ситуация от периода на хунтата (последно). Гръкът е бохем по душа и леко ленив по нрав, като всеки южняк и да го метнеш от трапезата на таверната директно в кризата и то сериозна е все едно да награбиш заспал турист, напекъл се на плажа и да го хвърлиш в студеното море. Та явно не им е много приятно да им развалят рахатлъка с някакви си световни кризи и държавни фалити, а когато на гръка не му изнася, излиза на улицата и си търси там правата. Спирка няма. Стачките са ежедневни.
Въпреки това по мои последни наблюдения абсолютно всички работещи и плащащи си данъци и осигуровки получиха 13 заплата за Коледа, както и половината от общата сума, като премии. Така че при средна заплата от 1300-1500 евро, за Коледа средностатистическият грък е имал в джобчето си добра сума, а нашего брата по същото време е имал, както винаги "семки и бонбонки".
А дали ще паднат на нашия мизерен стандарт - надали. Заплатите са достатъчни, за да се изхранват при това добре и да си плащат редовните разходи. Как ли ще паднат при положение, че 1 хляб тук е 0,50 евроцента, цената на млякото, месото и основните хранителни продукти е същата, както в България, да не кажа, че и по-ниска на някои неща с разликата, че не познавам много българи със заплати от 3000 лв. Колко са сигурни работните места, също нямам представа, но нима при нас са по-сигурни или пък някъде другаде?! Много може да се коментира по темата ...
Скоро ще получа по-ясна представа за нещата и ще мога да разкажа повече.
« Последна редакция: 15 Януари, 2011, 01:08:34 от elissa »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2092 -: 15 Януари, 2011, 01:15:38 »
0
Така си  и знаех! Отдавна трябваше да се погърча! Нали? :D
Шегувам се. Последен Сабат за теб Ели! Знам, че са ми малко необичайни поздравите за византийското ти ежедневие, но все пак нали търсим разнообразие. Успехи във всички начинания и не забравяй, че един собственик в БГ мисли за теб! *drink11* *flower1* *flower2* *flower1*
................................
Black Sabbath / War Pigs / 1974 California Jam
« Последна редакция: 15 Януари, 2011, 01:17:42 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2093 -: 15 Януари, 2011, 01:27:41 »
0
Що бе Музичка? Смъртта е толкова естествен процес за другите! :D Не мога да си представим ние само едно: такива красиви умни и добри как ще отидем в забвение? Като си зададем този изконен въпрос, поне на мен ми идва да правя повече деца, за да ми остане гена на таз земя или както казваше един колега - да ми остане портрета! Иначе все си мисля, че и духа който ни обладава не може да отиде в калта току така.
......................
Вижте Ози колко далеч е от смъртта в този  запис!
...............................
Black Sabbath / Killing Yourself To Live / 1974 California Jam


Това си Е естествен процес, както и всички емоции и чувства - обич, любов, омраза...
 Номерът е, да не си губи човек времето с отрицателни емоции. Просто, защото не си струва и е много по-хубаво да се остави на първите две. :)

Но! Сме незабравими! Има да ни помняяяяят! Щот' сме хем красиви, хем умни и хем добри...  :D :D :D *drink1*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2094 -: 15 Януари, 2011, 01:34:21 »
0
Така си  и знаех! Отдавна трябваше да се погърча! Нали? :D
Шегувам се. Последен Сабат за теб Ели! Знам, че са ми малко необичайни поздравите за византийското ти ежедневие, но все пак нали търсим разнообразие. Успехи във всички начинания и не забравяй, че един собственик в БГ мисли за теб! *drink11* *flower1* *flower2* *flower1*
................................
Black Sabbath / War Pigs / 1974 California Jam


Сега не се налага да се погърчваме, за да сме тук. Много гърци от години живеят и работят в БГ. Няма нужда да приемаш манталитета. Можеш просто да си останеш ти, да си слушаш каквото те кефи, да се радваш на морето и хубавия климат и просто да оставиш събитията да се случват. Да знаеш, тук има много повече металари, отколкото в БГ. Модата на чалгията отдавна отмина, както вече се забелязва и при нас. Сега чалгийка в Гърция пускат повече за туристите, да се радват!  ;) :) :) Те самите слушат точно това, което и ние. Пък и знаеш ... и при нас си има шимпанзета, дето подрипват на Ивана, Лиляна и ....ана. С гордост мога да заявя, че в моята гръцка компания тук сме само УбаИ Ора!  :D :D :D

Running Wild - Conquistadores


 *drink5* *drink5* *drink5*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2095 -: 15 Януари, 2011, 01:41:08 »
0

 С гордост мога да заявя, че в моята гръцка компания тук сме само УбаИ Ора!  :D :D :D




Да... както казвам, "краставите магарета" винаги се надушват...  :D :D :D

Поздрав от едно българско краставо магаре на гръцките такива...  :D :D :D  *drink4* *drink4* *drink4*

И пожелавам лека нощ! :)

Тoto Cutugno - Buona Notte - превод


 :) *drink9*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2096 -: 15 Януари, 2011, 01:45:46 »
0

 С гордост мога да заявя, че в моята гръцка компания тук сме само УбаИ Ора!  :D :D :D




Да... както казвам, "краставите магарета" винаги се надушват...  :D :D :D

Поздрав от едно българско краставо магаре на гръцките такива...  :D :D :D  *drink4* *drink4* *drink4*

И пожелавам лека нощ! :)

Тoto Cutugno - Buona Notte - превод

 :) *drink9*


Шъ додИти, шЪ видитИ  :D :D :D обИщали сте ми с Филката - мърдане да няма!  :D :D :D  8)

Лека и от мен, Музичка!   :) *flower2*

Shania Twain - Up!


elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2097 -: 15 Януари, 2011, 02:00:43 »
0
много наблегнахме на метъла тая вечер, я да обърна плочата!  ;)

Tapes 'n Tapes Insistor



Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2098 -: 15 Януари, 2011, 17:16:58 »
+1
Защото скоро ще настъпи здрача, ще духнат сиви зимни ветрове и ще наострят своите бръсначи в скалистите жестоки брегове. Чуйте ги!
.................................................
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #2099 -: 15 Януари, 2011, 18:00:39 »
0
Защото скоро ще настъпи здрача, ще духнат сиви зимни ветрове и ще наострят своите бръсначи в скалистите жестоки брегове. Чуйте ги!
.................................................
http://www.myvideo.de/watch/5613985/Dave_Stewart_Candy_Dulfer_Lily_Was_Here


Любима! :)

Serhat & Viktor Lazlo - Total Disguise


 :) *drink9*

« Последна редакция: 15 Януари, 2011, 18:02:30 от Muza »