Автор Тема: Поздрави за приятели  (Прочетена 845959 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4920 -: 21 Юли, 2012, 15:47:27 »
0
Хей Регатона, Музона, що не нанкате по нощите? Ше си докарате некоя бръчка, батювата! *scare* ха ха, шегичка!
http://www.youtube.com/watch?v=F0uCsFOhNCE&feature=player_embedded#!


Ееее това е страшна песен! Много я обичам! :)

Пазим се, да не ни се сбръчкосат душите, че тогава става страшно!  *scare* *rofl*

Gotthard - Hush


 *yahoo*


elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4921 -: 21 Юли, 2012, 18:54:47 »
+1

 Няма ли да се наканите да дойдете? Грабвайте и Фил и ... към Атина, вече няма стачки, спокойно е, а и е прекрасно сега! 

Знаеш ли как ми се иска да ... избягам, поне за малко ... :)

Филка?
Тръгваме ли?  *girl*

... поне за малко, да сме различни, да сме отракани и даже нелогични ооооу ...  *yahoo* *rofl*

Ивана - Нещо нетипично

 *flower2* *flower2* *flower2*


Тръгвайте смело и хич не му мислете! Всички канапета у нас стават на спални, банята е една, но ще купираме тая на комшиите, ако е необходимо, те си знаят как го правин, та поне да има защо да и носим името Вулгари  *rofl*, до тогава ще имам и нет 24 часов така че ... организирайте нещата, ако искате спец-организация за цялата тумба от тук, казвайте, да търся гадже хотелиер за летния сезон  *rofl* *rofl* *rofl*. Регето, Тъмната страна, Белята, Джуджи, Оунъра, абе организирана терористична  ... ТРУПА трубадури  *rofl* *rofl* *rofl* идвайте смело и безотговорно, ако трябва и у нас на надуваеми дюшеци   *clap* *clap* *clap*

Voyage voyage, Desireless


ЧАКАМ ВИ!  *heart*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4922 -: 21 Юли, 2012, 19:40:33 »
+1
Да си опазим душите....добре казано! Тва обаче става все по-трудно, като се има предвид Околната Среда.
Аз напоследък използвам крем против бръчки "не ми пука" и "аз съм по-голям простак от оня отсреща".
Формулата работи за съжаление....оня отсреща се огъва след "атаката" ми. Тва не е нормалния начин на общуване, но в момента е единствения работещ за съжаление.....
Вече не знам как да възпитам сина си! Кое е по-добро за него!  Добър и възпитан към околните?...Той си е умен (на тате си *yahoo*!), тва е новото поколение "компютърчета" и често ме изненадва с мислите, които споделя. Виждам, как всяка несправедливост първо го учудва с нелогичността си и го наранява......и аз някога бях такъв.
Сега обаче съм съвсем друга бира. Моа да псувам поне десет минути без да са повтарам, мноу мраза некой да ми оспорва нарежданията и сред аргументите ми има и една тръба два цола, метър дълга.....не искам и синът ми да се превърне някога "в мен" в тоя смисъл! Щото в реала навън аз често съм точно това за съжаление, щото те тва са "повикали" -аз реагирам на принципа на огледалото.
.........Нещо мноу са разбърборих, баси! Аре едно парче щот мноу си падам по музиката. Без музиката света ша е тъп като онеа чалгари в НС!
 Шуби дуби Ю тюби! Тва е едно велико парче на един велик  и "захвърлен в ъгъла на  времето" певец! *heart*

Трамвай 5 - Целият ми свят



Ас съм българче.......

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4923 -: 21 Юли, 2012, 20:20:20 »
+1
Да си опазим душите....добре казано! Тва обаче става все по-трудно, като се има предвид Околната Среда.
Аз напоследък използвам крем против бръчки "не ми пука" и "аз съм по-голям простак от оня отсреща".
Формулата работи за съжаление....оня отсреща се огъва след "атаката" ми. Тва не е нормалния начин на общуване, но в момента е единствения работещ за съжаление.....
Вече не знам как да възпитам сина си! Кое е по-добро за него!  Добър и възпитан към околните?...Той си е умен (на тате си *yahoo*!), тва е новото поколение "компютърчета" и често ме изненадва с мислите, които споделя. Виждам, как всяка несправедливост първо го учудва с нелогичността си и го наранява......и аз някога бях такъв.
Сега обаче съм съвсем друга бира. Моа да псувам поне десет минути без да са повтарам, мноу мраза некой да ми оспорва нарежданията и сред аргументите ми има и една тръба два цола, метър дълга.....не искам и синът ми да се превърне някога "в мен" в тоя смисъл! Щото в реала навън аз често съм точно това за съжаление, щото те тва са "повикали" -аз реагирам на принципа на огледалото.
.........Нещо мноу са разбърборих, баси! Аре едно парче щот мноу си падам по музиката. Без музиката света ша е тъп като онеа чалгари в НС!
 Шуби дуби Ю тюби! Тва е едно велико парче на един велик  и "захвърлен в ъгъла на  времето" певец! *heart*

Трамвай 5 - Целият ми свят


Дарки, аз ползвам кремчето "не ми пука" от 23 годишна.  *girl* Синът ми е един наистина прекрасен млад мъж на 21. За да го докараме до прекрасност, при все, че от едната му годинка се грижа сама за него /с моите родители, разбира се/ съм спазвала строго няколко неща... Никога не съм показала, че има нещо друго, по-важно и по-обичано от него за мен /без да съм била натрапчива и трагична в това/, никога пряко не съм му забранявала нещо /има комп от 8 годишен/... просто обясних, че това е нещо, което може да ти помогне страшно много, за да черпиш информация и да ти навреди, ако го ползваш за гуляй... Когато стана на 17, не се намесих агресивно в избора му на занимание, у-тет и т.н. при все, че беше решил да следва филмови изкуство в Канада... направих всичко необходимо, като средства, бях като един Аладин... и не след дълго. след като имахме дори  виза за там, той ми каза... "глупаво е да се хвърлят толкова средства за един артист, ако е писано да съм такъв, ще стана след образованието ми, а избрах "Медии и комуникации" в един у-тет в Хландия. ОК, казах аз, дето бях се ошашавила от средства, документи и действия за Канада... нека да е ТАМ, където искаш... Да не забравяме, че тогава той беше на 16-17, сега е на 21... В кратце ... че ще се впусна в излияния, най-важното за децата е зачитането И на техните желания и леко, технично и с грация, да им оставяме впечатлението, че не се намесваме вербално в живота им, в бъдещето и в каквото да е! Те също се тревожат за него, а кой по-добре от самите тях?! Ето, и аз изпадам в битовизми, но сметнах за добро да го споделя. И макар моята лоялност... минах през ропот, сдържани недомлъвки и т.н., но това се менеше със скорост, ражна на светлината, защото от 16 до 20 децата се менят, израстват... с минути ... Желая ти търпение, след него идва и успех!  *flower2* *flower2* *flower2*

Мъжът има винаги право!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4924 -: 21 Юли, 2012, 21:01:58 »
+1
Ели, моето раче на 19-ти юли навърши 12.......
Обичам го колкото целия свят!  *heart*
Искам един ден сам да определи бъдещето си и ако има някаква намеса бъди сигурна, че ще е съвсем деликатна. У нас всеки уважава личното пространство и мнението на другия, живеем без брак вече 15 години и не смятам това за недостатък...(баси, звучи като във фейса хаха! "Дарки харесва това")
Иначе в бизнеса е борба за оцеляване.... битката е на живот и смърт с удари под кръста, в топките и "секви кални номера"! Такава ни е държавата. На изток от Драгоман договорите са само лист А4......
Трамвай №5 - Тя - 26.5.2010 - НДК.mpg


« Последна редакция: 22 Юли, 2012, 06:27:35 от darkside »
Ас съм българче.......

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4925 -: 21 Юли, 2012, 22:14:18 »
+1

 Няма ли да се наканите да дойдете? Грабвайте и Фил и ... към Атина, вече няма стачки, спокойно е, а и е прекрасно сега! 

Знаеш ли как ми се иска да ... избягам, поне за малко ... :)

Филка?
Тръгваме ли?  *girl*

... поне за малко, да сме различни, да сме отракани и даже нелогични ооооу ...  *yahoo* *rofl*

Ивана - Нещо нетипично

 *flower2* *flower2* *flower2*
   Всъщност гърция през септември си е много приятно място  :)       
Greek Dance Mix
      *yahoo*    *drink10*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4926 -: 22 Юли, 2012, 00:24:56 »
+1

Аз ще нося чушкопека, да печем пипер ...  *rofl* *rofl* *rofl*

Hot Chocolate - You Sexy Thing


 *flower2* *flower2* *flower2*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4927 -: 22 Юли, 2012, 14:30:28 »
+1
 *girl* *girl* *girl* *ireful*
My Sweet Lord, Concert For George (High Quality)
Ас съм българче.......

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4928 -: 22 Юли, 2012, 18:20:38 »
0
Хей сладури,ама къде сте тръгнали без мен  :o  *rofl*

Музичка,ти ще вземеш чушкопека,аз ще спретна туршията.Ама нека да е през септември,че децата са тук сега  *girl*

За всички "луди" от чаршията със съхранените души и влюбени в музиката  :-*  *heart* *heart* *heart*

The Alan Parsons Project - Don't answer me - Live in Madrid - Audio HQ


Уф,много е топло за друго освен  *drinks* или рибка с  *drink3*

ПП : В този клип е с любимият ми саксофон,така,че слушайте си го както ви харесва  :)

Alan Parsons Project - Don't Answer Me
« Последна редакция: 22 Юли, 2012, 18:29:57 от regata »
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4929 -: 22 Юли, 2012, 20:48:06 »
+1


Супер парчета!  *prof* Голямо удоволствие...Поздрави с нещо като джаз-прогресив рок и много професионализъм.  (Това, което подобава на лудите от чаршията с опитите си да съхранят душите си):

Liquid Tension Experiment - Biaxident

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4930 -: 22 Юли, 2012, 22:46:29 »
+1
Хей сладури,ама къде сте тръгнали без мен  :o  *rofl*

Музичка,ти ще вземеш чушкопека,аз ще спретна туршията.Ама нека да е през септември,че децата са тук сега  *girl*

За всички "луди" от чаршията със съхранените души и влюбени в музиката  :-*  *heart* *heart* *heart*

The Alan Parsons Project - Don't answer me - Live in Madrid - Audio HQ



 :D :D :D

Лудите се приготвяме за път   *yahoo*

www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I


 *flower2* *flower2* *flower2*


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4931 -: 22 Юли, 2012, 23:15:39 »
+1
www.youtube.com/watch?v=nqL49G9DtdY


 *flower2* *drink11* *flower2*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4932 -: 22 Юли, 2012, 23:48:07 »
+1
За Трите Влъхви:
Уаааа! Последния крясък на чушкопеците!!! *scare*
3D диджитъл двузонов чушкопек с
автоматично подаване на чушки и сензорно управление на температурата! *yahoo* *girl*
Take That - Back For Good

Ас съм българче.......

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4933 -: 22 Юли, 2012, 23:48:34 »
0
 :D  :D  :D

Glee - Don't stop believin


 *heart* *heart* *heart*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #4934 -: 23 Юли, 2012, 01:53:51 »
+1
Взимайте чушкопека  *clap* и към Атина! Тук такова нещо не са виждали и в Музея Бенаки  *rofl*. Може и да го патентоваме и туку виж станал хит на пазара в Гърция  *yahoo*
Септември ще бъде май!  *flower2* *flower1* *flower2* *flower1* *flower2* *flower1*

From Bulgaria with Love :))