Автор Тема: Поздрави за приятели  (Прочетена 846266 пъти)

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5025 -: 16 Август, 2012, 18:03:57 »
0
Ужас! *scare* Не мога да те поздравя с Брайян, защото ...Няма да казвам по-нататък.

Не съм го слушала, а и сега след прослушването хич не съм се закрастила по него..

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5026 -: 16 Август, 2012, 18:08:04 »
0
Боже, обърках му името. Не е Брайян, а Брин. :-[

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5027 -: 16 Август, 2012, 18:09:18 »
0
Ей, сладурчета-папурчета!  Да не загорат курабийките! Некой ден ша напиша как си ви представям, сека една от вас е във въображението ми по различен начин!  ФОРЕВЪ ЙЪНГ!*heart* *scare* *heart* *scare* *heart*
Отивам да карам байк в парка Кайлъка , сека вечер кат съм в Плевен го права тва. Мноу е готино и разтоварващо! Има мноу други хора, дето карат и сичките са от нашта порода! Със слушалки и си слушат музика докат карат.

Beyoncé Ft. Jay-Z - Forever Young HD
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5028 -: 16 Август, 2012, 18:10:25 »
0
Аз си представям Муза като Мирей Матио на млади години!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5029 -: 16 Август, 2012, 20:39:55 »
0
А аз  Муза си я представям като "Лейди ъф дъ лейк" от филма "Мерилин"!
А ти Глоуби си Маб магьосницата - пазителката на Старата вяра!
Регето е Нимуей, любимата на Мерилин......Елисата е твърдо руса, прилича ми на Патрисия Каас................а Джуджи е......Джулия (Робъртс) *yahoo*

Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5030 -: 16 Август, 2012, 21:42:01 »
0

хехееее, Глобалче, 'кво пиеш? За младата Мирей Матийо.  *drink11* *drink10* *drink9* *drink7* *drink2* *drink4* *drink3* *drink1* *drink5* *drink6*
Иначе, още си правя  кичури, но по-скоро ген ...  *girl*

Дарки, ми като не съм го гледала филма? Сега, как да се видя от страни?  :D

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5031 -: 16 Август, 2012, 22:22:08 »
0
Муза, гледай го на всяка цена! Не само ще се видиш, филма е прекрасен преразказ на легендата за крал Артър, Екскалибър и вечната битка между доброто и злото. Играят велики актьори...Рутгер Хауърд, Изабела Роселини, Аманда Ричардсън (и двете роли-Маб и Дамата от езерото),  Сам Нийл (Мерлин) и мноу други драматични актьори от световна величина.
А феята от езерото помага на Мерлин мноу пъти, тя е добрата сестра, а Маб (Глоуби) е спорен образ.....секи случай, има нрава на Глоуби *scare*, тва е.....

П.П. за първи път права правописна грешка, дет си я открих и си я попрайх.
« Последна редакция: 16 Август, 2012, 23:01:25 от darkside »
Ас съм българче.......

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5032 -: 16 Август, 2012, 22:23:56 »
0
Алсу - Вчера.



global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5033 -: 17 Август, 2012, 09:22:28 »
0
Муза, пия червено вино - Каберне Совиньон или Мавруд. *rofl* Но наистина така си те представям.

Неслучайно ти пуснах поздрава с певицата -Zaz, защото вероятно мозъкът ми е съградил измислен образ на  френска жена, която може да оцени  поздрава. (Сещам се за правоъгълника на Додо и дали има разлика в цвета!)  :-[

Дарки, и аз не съм гледала филма. Ама тази Аманда Ричардсън, в представите ми, по-скоро ми мяза на Ками-то. Нямам нищо общо.

Преди години ми казваха, че имам детско лице и за контраст - отвратителен характер. Което шокира хората.
Сега никой не ми казва нищо. То и прехода между обръжението "момиче" и "госпожо" просто стана за 2 години. Явно в тези 2 години съм добила госпожеския облик.  :-[

Дарки,  интересно – лицето ти не мога да си го представя ясно. По килограмите ти мога да съдя, че не си висок – не повече от 175 см., но главата ти не мога да си я представя, освен високо и широко чело, интелигентно излъчване,  и от там – нататък – мъгла. Чрез гадаене  - силно чувствителна уста, подстриган късо, кестеняв, с пламък в очите, плах, мислещ.

Горо – си го представям така - висока върлина  - 195 см., уверен,  разсъдлив, хедонист, интелектуалец - хулиган по природа. Тази глава пак ме затруднява – може би е брюнет с (бивша) чуплива коса, с високо чело , насмешливо изражение, (което прикрива едно-друго), нещо в младостта му ме смущава ( нямам представа какво е). Та това е.




Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5034 -: 17 Август, 2012, 09:33:05 »
0
 :D

Глобалче,
Не си далеч. Почти, може да се каже, че съм френски възпитаник, но като че ли, надделява вътре в мен балканското. Всъщност, не знам дали е точно "балканско" - например, рок, та дори и метъл, не са  Балкан-и.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5035 -: 17 Август, 2012, 11:34:23 »
+2

Дарки,  интересно – лицето ти не мога да си го представя ясно. По килограмите ти мога да съдя, че не си висок – не повече от 175 см., но главата ти не мога да си я представя, освен високо и широко чело, интелигентно излъчване,  и от там – нататък – мъгла. Чрез гадаене  - силно чувствителна уста, подстриган късо, кестеняв, с пламък в очите, плах, мислещ.


Мноу ма идеализираш, Глоуби! Не съм Брад Пит, ма си имам фенки!  Очи-тъмнокафяви, коса-черна, остригана. Нос-любопитен, тип Жан Рено....и други неща в унисон с носа! *yahoo*
177см. 72 кг. без сланинки, месо и мускули, без набухватели. Изглеждам повече от добре за годините си (скромността ми е известна, за тва не я споменах). 
Имам лека ръка за парите и тежка за вразите! Се не мога да спеста, тва е....
Плах? Забрави, сичко друго, ма не и плах. Често груб и невъздържан, но винаги с повод.
Високо чело? Не съм Ботев, бейби! Нормално чело, пламък в очите, най-често лукаво-присмехулен. Понекога става особен...като погледна жена! А тва при мен е "доста често"..... *scare*

Phil Collins-Everything that I am
« Последна редакция: 17 Август, 2012, 13:24:41 от darkside »
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5036 -: 17 Август, 2012, 15:08:18 »
0
Ами аз съм върхът! *yahoo* Две сантиметра разлика, тип Жан Рено, ще рече чувствителна уста...(Като ти казвам високо чело, не означава челото на Ботев, защото неговото е извънредно високо. )

Лукаво-присмехулният поглед прикрива ранимостта ти, и тогава грубостта и невъздържаността са лесно обясними, а пък на всичкото отгоре си мисля, че някой ти е създал комплекс, както и чувство за вина. (Две неща, които могат дълго да те водят за носа и да ти създават дискомфорт.)

„Особеният” поглед е свързан с феромоните. Той е за другата тема. *girl*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5037 -: 17 Август, 2012, 16:06:07 »
0
някой ти е създал комплекс, както и чувство за вина.

„Особеният” поглед е свързан с феромоните. Той е за другата тема. *girl*
............или някой се опитва да ми лепне в момента комплексчета.....Глоуби, мноу си хитра! *yahoo* Типично за Маб Магьосницата!
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5038 -: 17 Август, 2012, 16:10:09 »
0
Ха-ха-ха! :) :) Преди 10 години една бивша върховна съдийка ми каза за пръв път, че съм много хитра и загубих дело с материален интерес  - тогава 100 000 долара.
Напротив. (Но какво толкова?)  *heart* *heart* *heart*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5039 -: 17 Август, 2012, 17:46:22 »
0
Ах ти хитра Глобална лисицооооо! *yahoo*
Опитваш са да оплетеш бедния Дарки! *valcho*
Ас съм българче.......