Автор Тема: Поздрави за приятели  (Прочетена 845925 пъти)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5205 -: 03 Септември, 2012, 02:45:31 »
0
Български Народни Песни - Айде, моме Стойне
    *drinks*   :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5206 -: 03 Септември, 2012, 03:58:25 »
0
За  Елисата   
Слави Трифонов Feat. Люси - По ръба
   *drink10*  my love    :)

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5207 -: 03 Септември, 2012, 08:40:49 »
0
И поздравче за сички, щото сме Perfect Strangers!  *heart* *heart* *heart*

Perfect Strangers - Deep Purple (with Lyrics) HQ



Добрутро! Наспахте ли се? *heart* *heart*

Желая на всички ухилена седмица:

Saga - No Strangers

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5208 -: 03 Септември, 2012, 10:47:42 »
0


Ей така се играе сиртаки. Не като тях на хоро. Не само, защото не му знам стъпките - те като замахнат с левия крак, аз с десния  *rofl* , никакви имровизации.  *yahoo*

Barbaiani & greek sirtaki

Оппппааа  ясо бузуки   оллла  *yahoo* *yahoo* *yahoo*


Музе, пак ще минаваш на обучение  *rofl* *rofl* *rofl* това  /горе/ не е сиртаки  *timeout* това си е зейбекико , нали го учихме този танц, преди  *girl*
Ей ти сега едно сиртаки /долу/! Прясно-прясно! Стига сме се гърмели тук, време е да потанцуваме! Едно не може да им се отрече - ЗАЕДНО са и в танци и в гърмежи и ...
Ние се събираме /повече от 100/ само ако е за някаква магария! ...Ама да не захващам темата...
Просто е ГОТ да го видиш!

SIRTAKI WORLD GUINNESS 2012

 *drinks* *drinks* *drinks*


Ели,

Е как да нямаме масовост - и ние си играем хора, едни дългииии ги правим.

Аааа не съм забравила, но не се отказвам от уроци, щото не мога да оправя краката, само солово докарвам нещо си. То, от едно такова солово изпълнение, така се подредих един път. Пуснах се от хорото, и другите, не да си продължават, ме заобиколиха, сеир да гледат - демек, зейбекико.  *rofl* Ми то си беше сеир, де, като ми се откачи презрамката, и то на бързата част.  *rofl*

Изобщо, все така се получава, без да искам, сеир правя. Последният път - извикаха един мъж от нашата маса и му казаха да си покани дама. Ама не се знае за какво. И кой - аз, разбира се, нали е да ставам маскара.  :D Питам - да си вземам ли кърпата с пендарите (винаги я мъкна със себе си, не се знае, кога ще ми потрябва :D ), демек ша връткаме ли кючеци и фърляме гюбеци. Обаче, Дон Музони, каза , че не ми трябва.  *girl* *rofl* И като ни напъхаха по двама в един чувал *rofl* , и почнаха да сменят музиката - то казачок, сиртаки, ръченица, латино ... абе каквото ти дойде на ум. Ей, много се вживях, щото имаше награда. Обаче... голямата награда (уиски) я дадоха на техни хора.  *ireful* На нас бутилка вино, за най-темпераментна двойка и най-шумна маса. Че си бяхме шумни, шумни, ама биваше уискитУ да ни го дадат.

Anna Vissi - RE, Etsi Apla Unplugged !


 *yahoo* *yahoo* *yahoo*




darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5209 -: 03 Септември, 2012, 10:48:16 »
0
Натопорчен и готин понделник! *heart*
Глоуби, уачин ю, бейби!!! *yahoo*

Shakatak - Watching you - Rock am Ring - 1985

PS. Глоуби, отдавна са кана да ти набия един минус, ма само тва, че имам чуства към теб ма спира!
Ма рано или късно тва ша ти се случи и ша ти го напраскам минустчето! *yahoo* *yahoo* *yahoo* *yahoo* *yahoo*
« Последна редакция: 03 Септември, 2012, 13:00:12 от darkside »
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5210 -: 03 Септември, 2012, 12:52:41 »
0
:D :D :D

Що бе? Каза, че съм го вдъхновявала, да се гъделичка интелектуално с Глобалчето.  :D *flower1*
Ми, като не съм тъй духовно възвишена, карам я небрежно, но пък било перфектно. 8) Нещо като ред в хаоса или хаос в реда.  :D

Лека ношшш и от мен!  :D



 *flower2* *flower2* *flower2*
Ми вдъхновяваш го, ми! И не само него, щот си Муза, Вдъхновителка си по никнейм и по призвание! *girl*
Тук във форума е така. Мойто Чи разговаря с ваще Чи-та, а в реала визията играе роля, ма нема разговори!!! Нема обмен на мисли, за тва тук е по-интересно, баси! *rofl* *rofl* *rofl*
А Глоуби си го почесва Жорката леко, с пиниз, па и той сам си казва де го сърби! *scare*
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5211 -: 03 Септември, 2012, 13:26:36 »
0
О, Дарки,

Както разбрах и теб те дебнат във форума. :D Намали темпото.  Ха-ха... *scare*

Мен вече ме гепиха. И семейните ми проблеми се увеличиха с още един.  :-[Трябва да се разрешат. А нали знаеш, че не обичам да губя? Макар че има ситуации, в които си длъжен да признаеш чуждата победа, колкото и да ти е неприятно от това.

Ама не му яжте краката на Жорката. Човекът е много интуитивен. Напипа някои мои слаби страни, например това, че обичам да ходя по въже. Макар че, той си е гъделичка.  Сега, ако не го признаете, означава - че лъжете. Най-малкото себе си..
Ами ако не е Жорката, тук ще останат предимствено темите за международното положение, Рънътъ и европейската солидарност. Кой ще разбунва хората? Ще пукнете от скука...И аз ще пукна...Поздравче за всички *heart* *egg*:
Tina Turner I Don't Wanna Fight Live 1994









Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5212 -: 03 Септември, 2012, 16:02:33 »
0

Глобалче,
Аз пък си разправям, ама не успявам всичко. Щото някъде по средата ме прекъсват - ТИХО! За Бербатов да чуя.  *ireful*
После, пък аз се сърдя за прекъсването и който иска да чете, няма да разправям  :D

И на Жоро си казах за снощи, така че ...  Ей сега, пак я оплесках в неговата тема, и ще ходя да замазвам.  *blush* :D

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5213 -: 03 Септември, 2012, 16:20:33 »
0

Дай гааааз!  *yahoo* *rofl*

Рънърса Баща Ми е Кондуктор Клип от Виктор Калев.


 *rofl*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5214 -: 03 Септември, 2012, 22:36:50 »
0

Дарки,
Изтрил си се ... :)
Беше ми ден да се драча, а и да си призная, точно тази ме забавлява. :)
И аз не харесвам шоуто на Слави. Изцяло се чалгализира. Тук там има хумор. Дразни ме и по други причини, демонстрира принципност, но не е докрай. Само където му е изгодно или по-точно, където му е изгодно си мълчи. А, това си е чиста проба безпринципност.

Има и нещо друго, което въпреки горното, ме кара да го уважавам.  Преди 5-6 години, в неговото шоу имаше инвалиди в инвалидни колички и играха някакви танци. Малко по-късно пътувам с тях в самолета. Хореографката, майка на едното момче, беше до мен, и ми разказа много неща.
Как с музика, с вживяване в танци от инвалидните колички, им повдига духа и дава смисъл на тяхното съществуване ... (нали си говорихме за смисъла). Когато са участвали, Слави е помогнал финансово. По-късно, отново срещат затруднения и тя отива на шоуто. Слави я вижда в публиката и по време на рекламите отива при нея и я пита - какво става, има ли проблем? Тя си казва, а той кратко - имаш ги още утре. Никъде тръби, не съм чула и да се хвали, щото пък ме дразни, когато някой почне да парадира с това. Толкова лицемерно!

Този албум го имам в папка, ето го целия, качен в ютюб.


00:05 - Prelude
01:30 - In The Hall Of The Mountain King
04:45 - Habanera
09:59 - Arabian Dance
15:14 - The Moldau
20:09 - Bolero
28:27 - Blues For Elise
32:29 - Aragonaise
36:57 - Solveig's Song
40:42 - Western Sky
45:08 - Pomp And Circunstance

За ... също така добрите половинки на Глобалчето и Дарки! :) *flower1* *drinks*

   
Wolf Hoffmann - Classical (Full Album)


 *flower2* *drink11* *flower2*



 


global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5215 -: 04 Септември, 2012, 08:42:45 »
0
Музе, относно Слави и аз съм на твойто мнение. Че шоуто му е чалгарско и кичозно, си е вярно. Но едно шоу, което се излъчва всяка вечер в продължение на над 10 години, би трябвало да си гарантира някаква гледаемост. А гледаемостта се определя от зрителите. И понеже 70-на проценти са чаргари в цялостен смисъл, за това шоуто поддържа добро посещение в Рейтингите.

Групата му е от професионалисти. Слави поддържа изключителна дисциплина. В шоуто не се допускат глезльовци. Иначе е наистина един умен , уморен и болен човек. И голям БОЕЦ. Затова изключително го уважавам, съчувствам и подкрепям. Измежду чалгата, влага някои умности, така доизкусурени, че да влязат в тиквите на чалгарската публика. *flower1*

Аз неговите песни не слушам, с изключение на една: „За крадец не ставаш сине...” Може и още 1-2 песни.
Ха, Добрутро на всички *heart* *heart*:

Slavi Trifanov - Neshto Lichno HQ


« Последна редакция: 04 Септември, 2012, 08:46:03 от global »

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5216 -: 04 Септември, 2012, 08:51:25 »
0

Глобалче,
Аз пък си разправям, ама не успявам всичко. Щото някъде по средата ме прекъсват - ТИХО! За Бербатов да чуя.  *ireful*
После, пък аз се сърдя за прекъсването и който иска да чете, няма да разправям  :D


Музке, я ми преведи казаното, че го въртя оттук-там и нищо не разбирам??

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5217 -: 04 Септември, 2012, 13:37:23 »
0
Cinderella - Don't Know What You Got (Till It's Gone)
   *drink10*   :)

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5218 -: 04 Септември, 2012, 22:40:04 »
0
 *heart* *heart* *heart*
Coldplay - Paradise (Peponi) African Style (Piano/Cello Cover) - ThePianoGuys
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #5219 -: 04 Септември, 2012, 22:52:44 »
0
 *heart* *heart* *heart*
Кюфтенца&картофки! *rofl* *rofl* *rofl*


ANGIE-THE ROLLING STONES
Ас съм българче.......