Автор Тема: Поздрави за приятели  (Прочетена 845991 пъти)

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #765 -: 10 Юли, 2010, 18:24:32 »
+1
 Брей, и младите се справят добре!
 Поздрав за почитателите на френската музика   *drink1*

 
Soan -Pustule.wmv


 
Soan - Conquistador

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #766 -: 10 Юли, 2010, 18:34:36 »
+1
За франкофоните 
Claude Barzotti & Michelle Torr - Aime Moi


 *drink1* *drink4* *drink5*



elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #767 -: 11 Юли, 2010, 00:34:31 »
+1
Едно набързо скалъпено клипче ... няма време за повече, но ... от сърце! Песничката е готина, за жалост не знам на коя детска вокална група е, но ще разузная допълнително ...  :) Нещо се вдетинявам напоследък  :D :D :D
 *drink6* *drink6* *drink6*

Добре, добре ама тя не дойде!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #768 -: 11 Юли, 2010, 00:41:43 »
+1
Като ви разправям, че се вдетинявам, не е лъжа   :D :D :D :D
Още едно клипче си направих  ;) :) :D :D за светулката ...
Така е,  като съм само на фрешове от 1 месец  :D :D :D  :'( :'( :'(

Светулка

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #769 -: 11 Юли, 2010, 00:48:54 »
0
Като ви разправям, че се вдетинявам, не е лъжа   :D :D :D :D
Още едно клипче си направих  ;) :) :D :D за светулката ...
Така е,  като съм само на фрешове от 1 месец  :D :D :D  :'( :'( :'(

=================


Няма лошо, щом се вдетиняваш,  значи си се подмладила. :) *flower1*Утре да не почнеш да се оплакаваш и от разхубавяване. Ще ти искам снимка. ;) Аз пък мога да се похваля, че наближавам 200 минуса. :'( Няма ли християнско милосърдие тук? :'(
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 00:52:14 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #770 -: 11 Юли, 2010, 01:07:00 »
0
Като ви разправям, че се вдетинявам, не е лъжа   :D :D :D :D
Още едно клипче си направих  ;) :) :D :D за светулката ...
Така е,  като съм само на фрешове от 1 месец  :D :D :D  :'( :'( :'(

=================


Няма лошо, щом се вдетиняваш,  значи си се подмладила. :) *flower1*Утре да не почнеш да се оплакаваш и от разхубавяване. Ще ти искам снимка. ;) Аз пък мога да се похваля, че наближавам 200 минуса. :'( Няма ли християнско милосърдие тук? :'(

Нямам време дори да остарея, както си трябва!
А колкото до  снимка, там където гледаш клипчетата има и такава.  :) :D :D Извади лупата и разгледай, нямам какво да крия, надявам се и твоя да видим някъде!?   :P :D :D


Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #771 -: 11 Юли, 2010, 01:12:21 »
0
Ааа, предпочитам да не ме виждаш, аз съм грозен. На всичкото отгоре и глупав. Не съм ли роден под щастлива звезда? :D
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 01:14:01 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #772 -: 11 Юли, 2010, 01:16:21 »
0
Ааа, предпочитам да не ме виждаш, аз съм грозен. На всичкото отгоре и глупав. Не съм ли роден под щастлива звезда? :D
Определено те е удряла падаща звезда !  ;) ;) :D При раждането ли е било, няма как да знам?! Аз ги раждам красиви и умни!  :D :D :D
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 01:43:24 от elissa »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #773 -: 11 Юли, 2010, 01:22:05 »
+2
За франкофоните  Claude Barzotti & Michelle Torr - Aime Moi
*drink1* *drink4* *drink5*


Скорпи, спецално за теб ... Кака ти Лисса го направи току що,  само са теб, за да те зарадва, защото си ми много, много миличък!  :) :) :)   *drink10* *drink10* *drink10* Когато имам време ще направя хубаво клипче ... сега само песента! ...

Didier Barbelivien - Le geant de papier - Boulevard des slows




Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #774 -: 11 Юли, 2010, 01:22:38 »
0
Е, твоите съждения доказват единствено, че не си ми майка. За жалост! :'(, но пък можеш да ми бъдеш сестра. Брат ми е пример колко се карам  с роднини. :) Ако ти си тази от снимката можеш да ми бъдеш по-малката сестра. Което ми напомня на един кримимален роман от Реймънд Чандлър. :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #775 -: 11 Юли, 2010, 01:34:59 »
0
Е, твоите съждения доказват единствено, че не си ми майка. За жалост! :'(, но пък можеш да ми бъдеш сестра. Брат ми е пример колко се карам  с роднини. :) Ако ти си тази от снимката можеш да ми бъдеш по-малката сестра. Което ми напомня на един кримимален роман от Реймънд Чандлър. :D


Снимката ми трябва да си я виждал и тук ... http://www.fimoti.com/index.php/topic,270.15.html


ето ти една ... за спомен от еЛисса, която нарече "една изкукала и фрустрирана от изкривени представи за живота недодялана и недоказана блондинка"   :D :D :D но не знаеш, че аз съм от малкото истински блондинки, които дълго се оцветяваха в брюнетни тонове  :D :D :D
Заповядай, за спомен!



Чакам твоята! Като кавалер, следва да отвърнеш с подобаващ жест ... Нямам претенции от кое лето е!  ;) :)



elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #776 -: 11 Юли, 2010, 01:41:17 »
0
Е, твоите съждения доказват единствено, че не си ми майка. За жалост! :'(, но пък можеш да ми бъдеш сестра. Брат ми е пример колко се карам  с роднини. :) Ако ти си тази от снимката можеш да ми бъдеш по-малката сестра. Което ми напомня на един кримимален роман от Реймънд Чандлър. :D

Абе, имаше една руска поговорка за  "... . лебеду не брат и не друг", ама хайде да не съм толкова проклета, колкото всъщност СЪМ! Ще се .... ВЗДРЪЖЪ!!!  :D :D :D  ... при тези колебливи опити да проведеш нормален разговор.
Ще се научиш ти, ама трябваше да се изкряскам едно хубаво, та да се вкарат нещата в ред!!!  :D :D :D 8)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #777 -: 11 Юли, 2010, 01:48:11 »
0
 :-X
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 14:37:52 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #778 -: 11 Юли, 2010, 01:57:02 »
0
Е, твоите съждения доказват единствено, че не си ми майка. За жалост! :'(, но пък можеш да ми бъдеш сестра. Брат ми е пример колко се карам  с роднини. :) Ако ти си тази от снимката можеш да ми бъдеш по-малката сестра. Което ми напомня на един кримимален роман от Реймънд Чандлър. :D

Абе, имаше една руска поговорка за  "... . лебеду не брат и не друг", ама хайде да не съм толкова проклета, колкото всъщност СЪМ! Ще се .... ВЗДРЪЖЪ!!!  :D :D :D  ... при тези колебливи опити да проведеш нормален разговор.
Ще се научиш ти, ама трябваше да се изкряскам едно хубаво, та да се вкарат нещата в ред!!!  :D :D :D 8)
...
Ооооооооооооооо падам си по задо-мазо . Кряскай моля те, щом това те възбужда ;)Чувството е взаимно. Аз съм мазохист. Питай к.................а  Коганев.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Поздрави за приятели
« Отговор #779 -: 11 Юли, 2010, 02:16:35 »
+1
Добре, щом наблягаш на този епизод от нашите диалози и още ги натякваш ще ти се извиня и то искренно. Нападнах те единствено заради факта, че ти можеш да си пишеш всякакви глупости не по темата и да няма последствия за теб, но когато аз вляза в полемика на мен ми запушват устата за по няколко дни. Каква реакция очакваш от мен в такъв случай?
Благодаря за снимката която ми показа. Бях се заблудил, че ти си тази на аватара ти. Брюнетката повече ми харесва. Много си красива.
...
Знам, че очакваш подобен жест от мен, но ще трябва да те разочаровам. Естеството ми на работа не предболага и не позволява да си развявам снимките из нета. Ако някога направим събиране на участници от форума, можем да се запознаем и видим на живо. Нямам нищо против. Но и при това положение ще трябва да се съобразят с някои особености около мен, които не предполагат публичност. Още веднъж, благодаря за разяснението! *flower1* *flower1* *flower1*

За разлика от теб, аз имам няколко професии, едната ми няма как да ме скрие, за другата би било по-добре да съм "инкогнито". Филмите и снимките ми се "развяват" ща не ща из цялото телевизионно и нет пространство, та надали ще е нещо ново (освен за теб!) да ги видиш. Актриса съм по професия, не съм нито брокер, нито имам намерение да бъда. Имам и втора професия с която се занимавам в момента - по стечение на обстоятелствата във времето на перестройката всички променихме много неща около и със себе си. С всичко това искам да ти кажа, че за разлика от повечето пишещи във форуми, нито съм крила коя съм, нито съм имала подобни намерения.  Да се скриеш елегантно  зад един ник и да бълваш жупел е вече леко демоде във форумното пространство. Пък е и глупаво! Няма как да се скриеш зад пръста си!
Някъде, по повод отминалите разпри бях споменала, че никога не съм изтрила нито 1 свой пост. Може и да не съм била права на 100%, може и да съм прекалявала, може да съм грешила, но това е било моментното ми състояние. Така съм преценила, казала, направила и ... толкова! Това съм аз! Такива са били емоциите ми, чувствата и ... всичко. Няма как да съм машина, не съм праволинейна, не съм и идеална. Просто съм емоционална, от плът и кръв и няма начин да се правя на идеална. Не съм! И по-добре!  Самата аз се ужасявам от "идеални" хора, идеално възприели себе си, като фактор, като всьо и вся. Не, тези хора не са за мен и аз за тях също. Всъщност има всякакви хора, но ние избираме кои са "нашите", поне това право имаме.
Относно случаят с разправията, може да съм била арогантна, цинична и всякаква, но никога не съм била лицемерна! Това "качество" не го владея, а много хора обичат да ги погалват с по 1 перо ... моето перо тук е най-умереното, съобразявайки се с факта, че "народ-всякакъв". Ако трябваше да си пусна черното перо, щеше да стане наистина ужасно пък и няма да променя никой.
Ти си наивен ДЕБЕЛАК, Собственик! И докато разбереш де е Ямбол, де е Стамбул ще минат още мнооого лета. Не бъди толкова наивен! Черното не винаги е черно и "онова, дето блести, не винаги е злато"! 
Бъди щастлив и по-малко брашно в заливката на мусаката, че става много тегаво!

 *drink5*
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 03:15:07 от elissa »