Автор Тема: шибана работа  (Прочетена 3300 пъти)

nearvana

  • Гост
шибана работа
« -: 10 Август, 2010, 03:41:15 »
+1

"Божидар Димитров: Няма да се извинявам, шибан няма пейоративно значение"
http://dnevnik.bg/bulgaria/2010/08/09/944290_bojidar_dimitrov_niama_da_se_izviniavam_shiban_niama/


Ся, ти кажи на българина, че някоя мръсна думичка нямала такова значение и после гледай сеир!

Под  статията  имаше такива коментари че се напиках от смях. Поствам един ама дет се вика може да се черпи и от оригинала


Коментара е на
Добре Облечен Бизнесмен
Цитат
Шибаните шибаняци от ШЕШБ (шибаняци за европейско шибане на България) за поредн път доказаха че по-шибано нагло управление не имало по тези шибани земи откак турците са ни шибали 500години. Присъдинявам се към шибаните поздрави на #1 към шибания министър.

С шибано уважение,
Добре Нашибан Бизнесмен
« Последна редакция: 10 Август, 2010, 14:09:57 от nearvana »

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: шибана работа
« Отговор #1 -: 05 Септември, 2010, 11:05:12 »
0
Името на темата ми се стори подходящо да пейстна тази информация в помощ на богатите съфорумци ,които пишат. Понеже  според повечето хора момента не е подходящ за инвестиция в НИ  ,може да инвестират в забавления . :)  Ето инфото : -  ,, Елитен каталог за платени момичета''


,,Златка Димитрова признава в сайта B life, че знае за наличието на елитен каталог за красавици, предназначен само за най-богатите родни бизнесмени. Тя получила тази ценна информация от свои заможни приятели, които се изпуснали за каталога в откровен разговор пред нея. Маги Желязкова коментира неотдавна, че самата тя е разглеждала т.нар. списък и в него фигурират две Мис Българии, водеща на известно предаване и цял куп манекенки и фолк певици. Желязкова даже не се е посвенила да обяви и тарифите на скъпарските хубавици.
Час с „каймака” на платените момичета струвал между 5 и 10 хил. лв., но само 6-7 жрици си позволявали този висок стандарт. Останалите взимали най-много по 4 хил. лв., като запознати коментират, че ако кризата продължи още малко, и техните цени драстично ще спаднат.
Мис Плейбой за 2009 г. Светлана Василева пък разказва, че даже е чувала, че каталогът се разпространява на диск и че цените тръгват от 600 евро нагоре. Разбира се, това не означава, че „заработената” сума отива директно при момичето. Тя се дели обикновено 50/50 между девойката и агенцията, която й е осигурила ангажимента. Потребители на скъпо платените услуги били не само мастити богаташи, но и чуждестранни клиенти, които идвали у нас да въртят бизнес.''

 :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: шибана работа
« Отговор #2 -: 06 Септември, 2010, 10:02:13 »
0
Тръгва шоуто „Шибан уикенд” с Божидар Димитров и Васа Ганчева

Зловинар
 
Телевизионният театър се завръща, още радикални реформи в Канал 1
След като бе избрано, новото ръководство на държавната телевизия, без да стои и секунда със скръстени ръце, подхвана радикални реформи в програмата си.
Само преди няколко дни новата програмна шефка на медията Севда Шишманова оповести, че култовата детска рубрика „Лека нощ, деца” ще бъде с увеличено време и дори ще се превърне в нещо като детски телевизионен блок.
Предвижда се да бъде наблегнато на съвременни прочити на „Педя човек - лакът брада”, но в стил манга анимация, ”Патиланско царство” - римейк в стил Емо кидс с песни на Хана Монтана и Джонас брадърс, както и незабравимото „Приказки под шипковия храст”, но с променено заглавие - „Приказки под храстите от индийски коноп”.
Другата интересна новина около канала е, че се завръща и телевизионният театър.


Пиесите, които ще се представят обаче, ще бъдат с модерен и атрактивен прочит.
Така например предстои нова постановка на „Криворазбраната цивилизация”, в която ще бъдат включени хип-хоп песни и атрактивни полуголи мулатки, което е революционен прочит на класическата пиеса.
Ще бъде представена и новата версия на „Хамлет”, като сценарият ще бъде адаптиран от писателя Денди и в ролята на Офелия ще бъде Елза Парини.
С цел да бъде по-близко до зрителите си телевизията ще промени и облика на тежкото политическо предаване „Панорама”. То ще има нов водещ - Мон Дьо, който ще ангажира за асистент ромския бард Кондьо.
Съботно-неделната програма ще се води от тандема Васа Ганчева-Божидар Димитров и ще се нарича със звучното заглавие „Шибан уикенд”.
Промените започват в началото на септември, но останалите медии са силно изнервени от новите концепции на БНТ и изчакват за ответен удар.

 :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: шибана работа
« Отговор #3 -: 30 Юни, 2011, 18:18:32 »
0
Ей, муза, къде беше писала какво си правила като са ти свили табелата на колата? Аз се простих и с двете :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: шибана работа
« Отговор #4 -: 30 Юни, 2011, 20:24:08 »
0

Първо в полицията - след като ти снемат показанията, трябва да ти дадат бележка.

След това в КАТ с тази бележка и регистрационния талон. Там отива собственика и по-точно, чието име е вписано. Ако, например, е вписано името на жена ти, тя или с пълномощно. Ти не можеш.

Не съм сигурна, дали не се чакат да минат 2 седмици. В моя случай, просто нищо не можех да направя, защото колата е на името на мъжа ми, а той нито можеше да се занимава, нито пък пълномощно да направи веднага.

Не карай колата!!! Още по-малко, да слагаш написани от теб табели!!!

За да ти дадат новите номера, трябва колата да бъде в КАТ. Начините са: с пътна помощ, с познат полицай, или рискуваш да не те спрат.

След като си вземеш новия талон - отиваш при застрахователя и в общината. Трябва да ги уведомиш за новия номер.

Как пък и задния номер, той е занитен... 

Предните номера ги крадат, за да бомбят бензиностанциите. И двата... сериозен зулум ще да е...  *bat*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: шибана работа
« Отговор #5 -: 30 Юни, 2011, 23:35:59 »
0
Ааа аз знам правилника, ако ме хванат без номера, ще ми отрежат главата (май е 700 лева + 3 месеца без право за управление) :) Засега минах първия етап с районното, после знам КАТ с платформа та така, значи съм по план засега :)

Изкъртили са ги и двата с пластмасите директно.. или ще прекарват друга крадена или ще убиват някой ;)