Автор Тема: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?  (Прочетена 33685 пъти)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #90 -: 01 Ноември, 2010, 19:34:13 »
+3
А ти що дириш тъдява?

Помоли някой безпристрастен да прочете 10 твои поста и 10 на nachev.
После го попитай кои постове си струват времето, отделено за прочитането им.

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #91 -: 01 Ноември, 2010, 19:51:18 »
+4
Приятелю !
Ти, чорбаджи! Повелителю на 31 дворци, имения, летни къщи, хасиенди  и ловни хижи !
В теб няма притворство, роли не играеш и по тази причина храня някаква необяснима привързаност и добро чувство!? Въпреки всичко !
Тъй. Вероятността да се скараме клони към точката на абсолютната нула.

Горе съм казал нещо самокритично и девоалиращо!
В подобни случаи камата не се заБива в плътта на падналия до дръжката  и. Обичайната човешка етика постулира да протегнеш ръка запомощ. Ако не за друго, поне  да накараш лутащия се дух эда поприседне кротко, временно да притъпиш болката му!

Един приятел (психолог) в зората на зараждащото се масово интерактивно общуване, сподели смислово примерно следното. От гледна точка на медицината (някои нейни клонове  :)) и социалната хигиена, това жадно анонимно общуване си е направо подписана диагноза. Говори категорично за една социално невроза, която намира проявление в демонстрираните  без съмнение - емоцианални липси и дефицити,  желание за компенсация и невъзможност или нежелание да се общува пълноценно и задоволително по конвенционалния способ.
В онзи момент вероятно преживявах първата си "форумна болест" и не изключвам да съм го гледал изненадано и безпомощно.

Та тъй, повелителю !
Позволи ми въпреки всичко да съм тук с вас!
Позволи ми да бъда слаб заедно с вас, моите приятели!
Позволи ми да се надявам, че така ще боли по-малко!


Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #92 -: 01 Ноември, 2010, 21:30:53 »
-6
Приятелю !




Един приятел (психолог) в зората на зараждащото се масово интерактивно общуване, сподели смислово примерно следното. От гледна точка на медицината (някои нейни клонове  :)) и социалната хигиена, това жадно анонимно общуване си е направо подписана диагноза. Говори категорично за една социално невроза, която намира проявление в демонстрираните  без съмнение - емоцианални липси и дефицити,  желание за компенсация и невъзможност или нежелание да се общува пълноценно и задоволително по конвенционалния способ.
В онзи момент вероятно преживявах първата си "форумна болест" и не изключвам да съм го гледал изненадано и безпомощно.
=================












Или ме ебаваш здраво или наистина го мислиш. Този твой цитат е достатъчен да ме накара да си мисля първото. Т.е. ти си самокритичен до момента в който не почнеш да поучаваш. Този твой пасаж казва че ти си преминал през тази форумна болест на анонимното общуване, като проява на някакъв емоционален дефицит, но аз не съм я преминал. Внушението ти е че тоест аз съм по-тъп от теб. Не изненадваш с подобно съждение. Тука всички се опитват да ми го представят в различни нюанси точно това.
Не се стремя към заяждане, но инстинкта ме насочи така да ти отговоря, понеже тука всички са се събрали според думите им "случайно", но не и заради интереси в областта на имотите  ;)
Иначе въобще не желая да се карам с теб, само бих ти теглил една сочна......

Да си дойдем на думата - nightmare за сривлогари---2,2 ръст в Софето. Всичко друго са празни приказки

[/b]

............
Между другото понеже обичам да се занимавам със социологически проучвания , забелязвам, че форума днес е най активен с 19 чиляка. Което е подобрение от преди няколко дни, когато за пореден път бях баннат и нямаше кой да се надява да ме чете, заради което бяхте пред умиране! Мъдератори ще трябва да започвам да ви искам пари за да пиша :D
01 Ноември, 2010, 21:30:53 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 01 Ноември, 2010, 21:47:14 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #93 -: 01 Ноември, 2010, 21:54:24 »
+1
Да си спомним класикът Йордан Йовков с неумиращото - "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #94 -: 01 Ноември, 2010, 21:57:33 »
-3
Да си спомним класикът Йордан Йовков с неумиращото - "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

...........
Що си ме снимал, без мое разрешение! :D В момента размишлявам колко ще се дигнат кинтите на кв.м. в Софето през четвъртото тримесечие. Защо ме безпокоиш? :D :D :D *drink5*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #95 -: 01 Ноември, 2010, 22:00:55 »
0

Или ме ебаваш здраво или наистина го мислиш.


Може би сбърках човека ...

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #96 -: 01 Ноември, 2010, 22:10:17 »
0
 :o

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #97 -: 01 Ноември, 2010, 22:20:25 »
-1
:o
..........
Кво точно те шокира бе сноб?
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #98 -: 01 Ноември, 2010, 22:21:47 »
0
Внушението ти е че тоест аз съм по-тъп от теб.


Ето тука ти е грешката собственик 31.Това не е неговото внушение а твоето самовнушение.Това е твоето мнение за теб и ти го откриваш у думите на другите хора.
Доколкото го "познавам" Начев е най-беззлобния човек из нета.Мисля си че най-чистосърдечно си призна за период от живота си който е изживял а ти сега изживяваш.Нищо повече!
Лично аз не те смятам за "глупав".По скоро за "емоционално незрял интелигент"Без лоши чувства!
Начев извинявай за адвокатстването.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #99 -: 01 Ноември, 2010, 22:30:23 »
-2
Начев може да е най-беззлобния човек в нета, но аз съм може би от най-злобните. Ако съм сгрешил в преценката си за него-извинения! Само че не ме подценявай и не мисли че не улавям като пеленгатор дори и най-тънката ирония. Не съм нападал Начев за да му адвокатстваш. Напротив, той каза добри думи за мен което не е причина да го нападам. Просто толкова много хора са настроени негативно към моята особа, че вече е нормално да съм нащрек в преценките ми към всяко едно мнение.
Все  пак мога да призная едно- в момента контактувам с двама интелигенти, за разлика от 90% от форумната сган. Приятни са ми дори престрелките :) *drink3*
..............
И все пак тези думи са доказателството на което наблегнах и усетих с големите ми букви:
...
най-чистосърдечно си призна за период от живота си който е изживял а ти сега изживяваш.
.............
Ти не за първи път се опитваш да ми правиш психоанализа за проблеми в детството, но аз мога да се хвана на бас с теб, че съм имал по-щастливо и хармонично детство от теб. Ако някога се запознаем ще си поговорим върху това и ще те накарам да капитулираш.
1.(.......(--09887797-003
.........
Да напомня, за да не спамим темата - треперете за обезценяващите си влогчета селтици-пейзани /припомням на недоучилите модератори, че нито една от думите във словосъчетанието не е обидна/ - РЪСТ В СТОЛИЦАТА-2,2%
« Последна редакция: 01 Ноември, 2010, 22:39:00 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #100 -: 01 Ноември, 2010, 23:20:32 »
0

Мноооого си мнителен. Аха!  :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #101 -: 01 Ноември, 2010, 23:58:29 »
0
РЪСТ В СТОЛИЦАТА-2,2%
(по НСИ)

nachev го написа малко по-назад: "Не е никак случайна шегичката, която се шири из тези кръгове, че НСИ мери цената на панелките, според това как тя изглежда в очите на шефовете на по-големите агенции."

localhost

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +2/-3
  • Респект: +11
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #102 -: 02 Ноември, 2010, 00:21:49 »
+1
Кво се занимавате с тоя не ми е ясно - той като всеки брокер при думата "ръст" получава оргазъм. Споко бе, не бъркай нещата ... засега расте само това на което ще сядат "брокита" и "банкери".

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #103 -: 02 Ноември, 2010, 11:21:28 »
+1
Може би проблемът с дъното на цените на имотите в София поражда въпроси и съмнения.

Аз имам едно много простичко предложение.
При липса на отговор, застанете за миг в покой и се вслушайте.
Вслушайте се в собствения си здрав разум.
Отговорът идва доста бързо. 

koganev

  • Гост
Re: Стигнаха ли цените на имотите в София дъното ?
« Отговор #104 -: 02 Ноември, 2010, 11:50:56 »
0
Въпросите за дъното са много корелативни. Ивел в друга тема сподели, че едни руснаци му изпиват ракията до дъното на бутилката, независимо от нийния обем.
1. Тази година гроздовата реколта в Пловдивско беше слаба. За останалата част от страната не знам, но при нас ракията рязко повиши цената си, а преварката от миналогодишно вино почти се свърши. Хората масово се страхуват от достигане на дъното, което в значителна част от случаите си остава сухо. Дъното.
2. Достигането на дъното, без оглед на обема, е рискован ход, дори и за руснаци, а какво остава за неопитни в пиенето нации. Зет ми е холандец, северен тип, пие не по зле от руснаците, но преди 4 дена достигнахме дъното на една преварка, разредена до около 46 градуса, хем почнахме на купешко в ресторанта преди това. Пием без лед, той дори не мези, но - пуши. Трагедия... послединте две цигари му бяха много трудни - излизаше с валсова стъпка, прибираше се с танго. Аз бях в криза няколко часа на следващия ден, а той бил в криза целия ден, последвана от депресия до вчера. Изпил около 8 литра прясно мляко - типичен случай на неподходящи мерки. Една шкембе чорба щеше да го върне в реалността за 5-10 мин., в зависимост от подправките.
3. Заредил съм в бурето една порция от миналата година, която съвсем случайно съм успял да опазя в една дамаджана в гаража. Сега събирам бутилки, но вече знам коя е основната грешка при бутилирането. Обемът на шишето! Най-добре е да се търси стъклено шише с обем м/у 0,5 и 0,75, с вминтова капачка или коркова, но проверена. От грешките в бутилирането, например в еднолитрови ипо-големи бутилки, идват и големите проблеми при достигането на дъното. На бутилката. Кризата обикновено е последвана от депресия, а в нередки случаи и от социално напрежение.