Автор Тема: И тия ще свършат лошо като нас, жалко!  (Прочетена 40588 пъти)

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: И тия ще свършат лошо като нас, жалко!
« Отговор #1 -: 09 Февруари, 2014, 22:24:17 »
0
Тц! Няма да свършат лошо като нас. Мамите са огромна пазарна сила, пред която пазарът на имоти изглежда като крайпътна сергия за домати. При тях сапунът да свърши и възникват няколко дузини теми - "Какъв сапун ползвате?", "Откъде си купувате сапун?", "Какъв сапун - течен или твърд?", "Вреден ли е сапунът?", "Британски учени след 30-годишни изследвания доказват, че сапуните изсушават кожата", "Ужас!!! Май прешъс получи обрив от сапун!", "Някой знае ли защо като купя нов сапун - старият спира да свършва?", "Сапунът - размисли и страсти!", "С какво да мия дудата?", "Как се прави домашен сапун?", "Сапунът на нашето детство", "Какви аромати сапуни?",  "Аромотерапията - божествена светлина.", "Моят не си мие ръцете със сапун, какво да правя?", "Колко харчите за сапуни и миещи препарати?", "Натърках оаканото със сапун, но пак мирише лошо" и т.н.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: И тия ще свършат лошо като нас, жалко!
« Отговор #2 -: 10 Февруари, 2014, 08:49:29 »
+1
Само ще добавя за сапуна, възможни теми: Сутринта глътнах сапун докато се къпех, ами сега! Попадна ми сапун в дясното око и от тогава ме наболва лявата пета! Мъжът ми се мие с някъкъв нов интимен сапун съдържащ виагра, уж укрепвал корените на косата повече от оная му работа! Сапуна и вазелина- братя близнаци! И така нататък и въпреки това мамите вярно са страшна сила ама много зависи на къде е насочена тази сила.