Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107621 пъти)

MORSKI

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 109
  • Карма: +13/-5
  • Респект: +13
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #285 -: 01 Юни, 2010, 22:24:35 »
0
По форумите за имоти се събирахме черно бели хорица от бг да чуем как наще цветни сънародници от чужбина виждат положението в бг.По някога с черно белите си умове влизахме в спор но уви разбрахме че ние нищо не знаем за нашата мила родина.Така и не разбрах какъв е спора но както и да е важното е да има спор по нашенски.


« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 22:31:08 от MORSKI »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #286 -: 01 Юни, 2010, 22:33:10 »
0
Асене, абе ти кво си учил? Нещо ми се струва че май имаш широк спектър, за разлика от много мишоци и лисугери тук и там? АЗ по принцип не харесвам шорт-менове, ама ти нещо взе да ми объркваш плановете. Както е казал шопа "Най-обичам га мраза" нещо не работи при диалога ми с теб. Ако въобще може да се нарече диалог. За да те върна в топлата фурна ще ти подшушна че имотите ще поскъпват резко! Разбрах го от отговорни другари! :D *drink7*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #287 -: 01 Юни, 2010, 22:43:23 »
-1

     тук се получава и несъответствието-когато ти заобикалят въпросите,а вместо това те обявяват за простак-веднага можеш да заключиш,че събеседника е УБЕДЕН В ТВОЙТА ПРАВОТО,но има други причини,които го възпрепятстват да си признае........
    просто е-елементарна психология

Значи ли, че като ме нарече крадла, си бил убеден, всъщност, в моята правота?  :D  *drink11*

P.S. Между другото, добре се чувствам тези дни в твоята тема. Никой не ми прави забележка. Смее ли? Най-много да лепна някой друг минус...  :-[ :D

не съм те нарекъл крадла,единствено оунъра за мен е крадец и съм го казвал.
     ти бе помощник,съзнателно или не.няма кво да си кривиме душиците-ти пускаше "притесненията" за форума на скитъра,а оунъра бе спасителя на белия кон.......
   така че,мога да те нарека крадец,само ако знам,че си го правела умишлено.проблема е,че незнам,следват 2 извода:

1.направила си го умишлено
2.направила си го неумишлено

искаш ли да чуеш моята теория за това,коя си ти,съдейки по постъпките ти,или не искаш?
    ако искаш,съветвам те да размислиш и да не ме питаш,за да не ти се стори истината и на теб като простащина.


Драги Асене, краде се нещо ценно, а твоите бълнувания са далеч от нормалното да не говорим пък за ценно.Това че те четат, е поредната българска черта за търсене на дядо Иван или поредния спасител.Прав си че лудоста и гениалноста стоят близо до теб.Само дето май се протягаш към безконтролното търсене на грандиозни конспирации срещу божествената ти особа.И се приближаваш към късане на връзка с реалноста.
Твърдиш че познаваш българина.
Твърдиш че поведението ти е насочено към отваряне на очите му.
Твърдиш че мисията ти е важна и решението за нея е лично твое.
Аз пък твърдя че си прозрачен в лъжите си.
Всички ти тези са много добре формулирани, в едни прости книжки за икономическото поведение на евангелиста.
Не ми е работа какво се е случило с теб или с възгледите ти в далечна Америка, но май е време да си прибереш хонорарите и да си смениш бизнеса.
Омерзен съм от помията която хвърляш.
Дано да прибереш повече точки от водещия брат.
Ти си знаеш.
И не е нужно да ми отговаряш.
Чух достатъчно за себе си.
И за лошите си намерения.
Позамълчи, попрочети си сините книжки и ни се яви зареден с желание да ни поучиш и да ни обявиш благата вест.
То по нашите ширини пророци много.
И всички са се провалили.
За добро или за лошо.
Амин Асене.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #288 -: 01 Юни, 2010, 22:46:26 »
0

     тук се получава и несъответствието-когато ти заобикалят въпросите,а вместо това те обявяват за простак-веднага можеш да заключиш,че събеседника е УБЕДЕН В ТВОЙТА ПРАВОТО,но има други причини,които го възпрепятстват да си признае........
    просто е-елементарна психология

Значи ли, че като ме нарече крадла, си бил убеден, всъщност, в моята правота?  :D  *drink11*

P.S. Между другото, добре се чувствам тези дни в твоята тема. Никой не ми прави забележка. Смее ли? Най-много да лепна някой друг минус...  :-[ :D

не съм те нарекъл крадла,единствено оунъра за мен е крадец и съм го казвал.
     ти бе помощник,съзнателно или не.няма кво да си кривиме душиците-ти пускаше "притесненията" за форума на скитъра,а оунъра бе спасителя на белия кон.......
   така че,мога да те нарека крадец,само ако знам,че си го правела умишлено.проблема е,че незнам,следват 2 извода:

1.направила си го умишлено
2.направила си го неумишлено

искаш ли да чуеш моята теория за това,коя си ти,съдейки по постъпките ти,или не искаш?
    ако искаш,съветвам те да размислиш и да не ме питаш,за да не ти се стори истината и на теб като простащина.


Честно да ти кажа, не ме интересува. Дано не се засегнеш. Можеш да я напишеш, можеш не. Както си решиш. И това не ме притеснява. :)

Само да ти кажа, че и ти имаш електрически ламБи, които не светят. Може малко да са, но ги имаш. При тях, като се получи нагар, или не светят, или светят мъждукащо. Трябва с едно ножче, да се изчагърта нагара и пак започват да светят.

Нещо като жокерче. Някой ако има нагласа да крадва чужд бизнес, изобщо не се задълбочава с осмисляне на проценти. Просто, защото те не му трябват. Мисълта му е насочена как извърти, изсучи, че да крадне. Осмислянето им на процентите, идва не толкова от математика, колкото от необходимостта да си направи много точна сметка. Вниманието е насочено там, а не как да крадне. Нагласата, по принцип, си е нагласа...

Наздраве от мен! И... засмей се поне на нещо... :) *drink11*

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #289 -: 01 Юни, 2010, 22:51:52 »
+1
Оунъре,силни думи,но щяха да имат повече тежест ако веднага се беше отказал от форума вместо да се бориш със зъби и нокти за „евангелските слова.“

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #290 -: 01 Юни, 2010, 23:03:03 »
-1
Оунъре,силни думи,но щяха да имат повече тежест ако веднага се беше отказал от форума вместо да се бориш със зъби и нокти за „евангелските слова.“

Владо, защо не се върнеш назад и да прочетеш за какво беше драмата на нашия брат в Христа.
Сега Додо му е виновен.
А ще подесетя.
Додо е човек, който заслужава нашето огромно уважение за работата която върши, и за опитите си да угоди на всички.
И аз му скъсах нервите, за което още веднъж се извинявам.Но прие доводите ми, без да е съгласен  с тях.
Времето ще покаже дали съм бил прав.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #291 -: 01 Юни, 2010, 23:15:51 »
0

     тук се получава и несъответствието-когато ти заобикалят въпросите,а вместо това те обявяват за простак-веднага можеш да заключиш,че събеседника е УБЕДЕН В ТВОЙТА ПРАВОТО,но има други причини,които го възпрепятстват да си признае........
    просто е-елементарна психология

Значи ли, че като ме нарече крадла, си бил убеден, всъщност, в моята правота?  :D  *drink11*

P.S. Между другото, добре се чувствам тези дни в твоята тема. Никой не ми прави забележка. Смее ли? Най-много да лепна някой друг минус...  :-[ :D

не съм те нарекъл крадла,единствено оунъра за мен е крадец и съм го казвал.
     ти бе помощник,съзнателно или не.няма кво да си кривиме душиците-ти пускаше "притесненията" за форума на скитъра,а оунъра бе спасителя на белия кон.......
   така че,мога да те нарека крадец,само ако знам,че си го правела умишлено.проблема е,че незнам,следват 2 извода:

1.направила си го умишлено
2.направила си го неумишлено

искаш ли да чуеш моята теория за това,коя си ти,съдейки по постъпките ти,или не искаш?
    ако искаш,съветвам те да размислиш и да не ме питаш,за да не ти се стори истината и на теб като простащина.


Честно да ти кажа, не ме интересува. Дано не се засегнеш. Можеш да я напишеш, можеш не. Както си решиш. И това не ме притеснява. :)

Само да ти кажа, че и ти имаш електрически ламБи, които не светят. Може малко да са, но ги имаш. При тях, като се получи нагар, или не светят, или светят мъждукащо. Трябва с едно ножче, да се изчагърта нагара и пак започват да светят.

Нещо като жокерче. Някой ако има нагласа да крадва чужд бизнес, изобщо не се задълбочава с осмисляне на проценти. Просто, защото те не му трябват. Мисълта му е насочена как извърти, изсучи, че да крадне. Осмислянето им на процентите, идва не толкова от математика, колкото от необходимостта да си направи много точна сметка. Вниманието е насочено там, а не как да крадне. Нагласата, по принцип, си е нагласа...

Наздраве от мен! И... засмей се поне на нещо... :) *drink11*

аха!
  аз досещаш ли се сега защо се правя на умряла лисица и не знам за кво иде реч?
  да ти кажа ли?
  ами защото аз ако го кажа това,което ти казваш,няма да бъде прието-за пореден път ще бъда "обвинен" в мнителност и незнам си кви конспирации.....обаче ти ако го кажеш,вече си ТЕЖИ БАЖ НА МЯСТОТО.......
      на лични ,когато ми писа нарочно не съм ти отговорил,беше с цел,а не,че съм ти сърдит или незнам си кво си......
   а на личните на оунъра дето ми ги е писал и звучи съвсем по друго начин,отколкото "наяве тук" му казах,че не съм расъл в саксия(ако ме е разбрал)
       
п.п.
 ламБите ми може да са наистина с нагар,но може и нарочно да съм ги пуснал да мъждукат за вас.......

благодаря ти за светлината,аз ако светех, нямаше да я видят,щото е цветна.......ама ти като светнеш черно на бяло и българина тия цветове НЕ ГИ БЪРКА.
         
зад "добросърдечната помощ" имаме проценти.......и кат нищо не е крадено,а спора е бил за проценти,Я КАЖИ СКИТЪРА КОЛКО ПРОЦЕНТИ СТЕ МУ ОТПУСНАЛИ при подялбата на баницата,или бе както казва додо-ГЛАВЕН ЕНТУСИАСТ?????

Уффф...

Абе не тези проценти, бе човек. Имах предвид, онези проценти, за които преди 2 години откри цяла тема в инвестора.

Ама, влязла ти е фикс идея и туй то...


nearvana

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #292 -: 01 Юни, 2010, 23:19:47 »
0
Асене, не напускай ако трябва за стимул ще те псувам цял живот!!!

Сега разбрахте ли че във всеки "простак" се крие една чувствителна и любяща душа  :D
Е няма такова обяснение в любов  :-[

Асене, направило ми е впечетление че отговаряш с адски много енергия и влагаш доста усилия и разсъждения във форума - единствено мога да си го обясня с пристрастяване  или че го даваш  самарянин и се опитваш да помагаш (тука визирам прогнозите ти а не врънкането с модераторите) от чист алтруизъм. Нямам идея дали се опитваш нещо да си доказваш на себе си и каква е била всъщност целта ти, но аз лично имах полза от постовете ти  - мерси за което.

Аджеба в един от последните постове бях много приятно изненадан когато малко го изби на карма и будизъм, което обаче не ми се връзва с прибързаното раздаване на квалификации към додо например - ако беше будист нямаше да налиташ толкова бързо с обидите.  Независимо от това дали си прав или не - правотата е просто един цвят а света е цяла картина.
Истината и правотата даже са малко скучни - това са някакви факти или в случая на правотата спазване на някакви принципи а лъжата и манипулацията съдържат парченца от характера и желанията на  човека който лъже  или манипулира.
Ти ми изглеждаш много прям - е как да отгатнем поради що  отстрелваш толкова много време и енергия във форумите? Задачата е непосилна за мене ...


OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #293 -: 01 Юни, 2010, 23:36:46 »
0

[/quote]

ха,ха,ха ........кои "онези" проценти бе Муза?
   колко пъти ще ви казвам на краставичар краставици да не продавате?
 някак си не виждам как ще се измъкнеш вече.......ти виждаш ли?айде пробай,ако успееш,ти свалям шапка......
     ама с тез и онез няма да стане.....давай повече креативност,а аз няма да те питам къв дял от баницата са ти снесли за "услугите" ти........ако са ти дали по малко от 30%,са те минали,защото без твойте усилия оунъра НИКОГА нямаше да се домогне до "баницата"..........макар и за кратко *sheep*
[/quote]

Братко в Христа, Асене богопомазани, да не си въобразяваш че си сиренцето в баницата.
Нещо за втори път замирисваш от към яснота на желанията.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #294 -: 01 Юни, 2010, 23:45:32 »
0

     тук се получава и несъответствието-когато ти заобикалят въпросите,а вместо това те обявяват за простак-веднага можеш да заключиш,че събеседника е УБЕДЕН В ТВОЙТА ПРАВОТО,но има други причини,които го възпрепятстват да си признае........
    просто е-елементарна психология


Значи ли, че като ме нарече крадла, си бил убеден, всъщност, в моята правота?  :D  *drink11*

P.S. Между другото, добре се чувствам тези дни в твоята тема. Никой не ми прави забележка. Смее ли? Най-много да лепна някой друг минус...  :-[ :D


не съм те нарекъл крадла,единствено оунъра за мен е крадец и съм го казвал.
     ти бе помощник,съзнателно или не.няма кво да си кривиме душиците-ти пускаше "притесненията" за форума на скитъра,а оунъра бе спасителя на белия кон.......
   така че,мога да те нарека крадец,само ако знам,че си го правела умишлено.проблема е,че незнам,следват 2 извода:

1.направила си го умишлено
2.направила си го неумишлено

искаш ли да чуеш моята теория за това,коя си ти,съдейки по постъпките ти,или не искаш?
    ако искаш,съветвам те да размислиш и да не ме питаш,за да не ти се стори истината и на теб като простащина.



Честно да ти кажа, не ме интересува. Дано не се засегнеш. Можеш да я напишеш, можеш не. Както си решиш. И това не ме притеснява. :)

Само да ти кажа, че и ти имаш електрически ламБи, които не светят. Може малко да са, но ги имаш. При тях, като се получи нагар, или не светят, или светят мъждукащо. Трябва с едно ножче, да се изчагърта нагара и пак започват да светят.

Нещо като жокерче. Някой ако има нагласа да крадва чужд бизнес, изобщо не се задълбочава с осмисляне на проценти. Просто, защото те не му трябват. Мисълта му е насочена как извърти, изсучи, че да крадне. Осмислянето им на процентите, идва не толкова от математика, колкото от необходимостта да си направи много точна сметка. Вниманието е насочено там, а не как да крадне. Нагласата, по принцип, си е нагласа...

Наздраве от мен! И... засмей се поне на нещо... :) *drink11*


аха!
  аз досещаш ли се сега защо се правя на умряла лисица и не знам за кво иде реч?
  да ти кажа ли?
  ами защото аз ако го кажа това,което ти казваш,няма да бъде прието-за пореден път ще бъда "обвинен" в мнителност и незнам си кви конспирации.....обаче ти ако го кажеш,вече си ТЕЖИ БАЖ НА МЯСТОТО.......
      на лични ,когато ми писа нарочно не съм ти отговорил,беше с цел,а не,че съм ти сърдит или незнам си кво си......
   а на личните на оунъра дето ми ги е писал и звучи съвсем по друго начин,отколкото "наяве тук" му казах,че не съм расъл в саксия(ако ме е разбрал)
       
п.п.
 ламБите ми може да са наистина с нагар,но може и нарочно да съм ги пуснал да мъждукат за вас.......

благодаря ти за светлината,аз ако светех, нямаше да я видят,щото е цветна.......ама ти като светнеш черно на бяло и българина тия цветове НЕ ГИ БЪРКА.
         
зад "добросърдечната помощ" имаме проценти.......и кат нищо не е крадено,а спора е бил за проценти,Я КАЖИ СКИТЪРА КОЛКО ПРОЦЕНТИ СТЕ МУ ОТПУСНАЛИ при подялбата на баницата,или бе както казва додо-ГЛАВЕН ЕНТУСИАСТ?????


Уффф...

Абе не тези проценти, бе човек. Имах предвид, онези проценти, за които преди 2 години откри цяла тема в инвестора.

Ама, влязла ти е фикс идея и туй то...


ха,ха,ха ........кои "онези" проценти бе Муза?
   колко пъти ще ви казвам на краставичар краставици да не продавате?
 някак си не виждам как ще се измъкнеш вече.......ти виждаш ли?айде пробай,ако успееш,ти свалям шапка......
     ама с тез и онез няма да стане.....давай повече креативност,а аз няма да те питам къв дял от баницата са ти снесли за "услугите" ти........ако са ти дали по малко от 30%,са те минали,защото без твойте усилия оунъра НИКОГА нямаше да се домогне до "баницата"..........макар и за кратко *sheep*


И... понеже мисля, че съм на "ти" с процентите...

0% от нищото са си нула. Имагинерната печалба може да е 500%, но може и да падне  500%. Може и с 700%. Отрицателна велична. Демек, дълг.

Ето, да ти припомня...

http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=8790&page=6

На мен ми дадоха 0 (нула) %. Значи... минали са ме....  :D :D :D

P.S. Ако искаш, можеш да ми пейстнеш тук личното съобщение до теб. Няма от какво да се притеснявам. :) *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #295 -: 02 Юни, 2010, 00:04:19 »
0
Хей Муза, ми то би било много интересно всички постинги да са по темата! :D То тая тема е замислена като много актуална :) :)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #296 -: 02 Юни, 2010, 00:07:44 »
+1
   забележи,че все още ДОДО НЕ МИ Е ОТГОВОРИЛ на въпроса,как ще се чувства,ако аз почна да му търкам в темите каквото си поискам?????

По принцип ако не си забелязал нямам навика да отговарям на всякакви тъпи въпроси, за да не се влиза в безкрайна итерация на глупостта.

Нямам теми, защото не съм изтрещял психически, че да имам теми-къщи, а също така хич не би ми пукало ако някой премести или изтрие която и да е тема, в която аз съм първи писал (с основание или без). Т.е. можеш да забележиш една разлика между мен и теб - за мен това тук е удоволствие, а ако правя нещо се съобразявам с всички (защото е един вид социум), докато ти употребяваш мястото, за да задоволяваш някаква вътрешна потребност за внимание (сам си си го признавал). Аз нужда от такова нямам, имам си достатъчно самочувствие, получено от практиката, не плод на мечти.

И понеже си беден духовно, не можеш изобщо да осъзнаеш, че някой може да прави нещо не в личен интерес, а просто така. Но това е добре - има нужда от всякакви хора, защото в противен случай животът щеше да е еднообразен и много скучен. Има нужда даже и от простаци поне по две причини - първата, за да знаем какви да не бъдем и втората - да разнообразяват обстановката. Но когато се мине определена граница простаците трябва да бъдат набутвани в ъгъла.

И последно - един човек може да е много добър в една област, но когато пръцка и се оригва просташки, започва леко да понамирисва. То има поговорка за лъжичка и каца, а какво е когато става въпрос за цели шепи с лайна. Накрая е възможно да се оправдава, че било нарочно, обаче май това е по-скоро природа.

 *drink2*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #297 -: 02 Юни, 2010, 00:26:43 »
0
Ами аз пък бях на концерт на Thievery Corporation, преди малко се върнах, ако си мислиш, че ти си ми в центъра на вниманието, доста се лъжеш. Ако на BulCan му се занимава да трие - нека трие, мен не ме влече.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #298 -: 02 Юни, 2010, 00:30:38 »
0

А, Асене, това с личното време не е добре. Стига да не ти оставя удоволствие, разбира се. Доколкото разбирам - не.

При мен как е. Работата ми в момента, доста голяма част е на компютър. По някое време, като ми писне и хвърлям по едно око тук. Най-разтоварващо ми действа Общи и Дъра-бъра. Зареждам се с песничка, нещо смях...
Вечер, в нас се гледат спортни канали, футбол... На мен не ми е интересно и се ровичкам из нета, свършвам си нещо или си надявам слушалките и сърфирам в ютубчето.

Цигарите... уффф. Не мога да ги откажа и аз. Всякакви хитринки си прилагам, но....

P.S. Сега те прочетох... Исках да ти кажа следното. За да съм толкова наясно с тези проценти (как пада с 500% - от темата в инвестора) е следствие не, че съм добра математичка, а защото ми е било важно да не сбъркам. Ако сбъркам, да е от прогнозна печалба, а не поради грешни сметки. И, понеже винаги допускам, че може нещо да се обърка в прогнозите, затова е важно добре да разчета при занижени показатели.
Когато човек има нагласа да крадне, тя си му е винаги такава. И тогава, изобщо не мисли, как сега ако се вложат Хпари, с разходи Yлева за месеца... как ще му излезе сметката... Мисли само как да крадне чуждия бизнес, гледа в паничката на другите, но не и да смята проценти. Още по-малко да ги осмисля. Надявам се сега, да разбра какво искам да ти кажа.

P.P.S. Сега пък прочетох Додо. Асене, хайде стига, а?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #299 -: 02 Юни, 2010, 00:39:58 »
0
Имаш червено кръстче в горния ред, мисля че всеки може да си трие мненията, аз поне моите мога.