Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107613 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #300 -: 02 Юни, 2010, 00:42:44 »
0
Аааа с тези проценти, ама! Като имам 5лв в джоба и печалба 200%, което е 15 лв, спрямо базата 5лв, а не спрямо базата 15лв., спада ще е 200%. Демек никаква печалба.

Асене,
Вместо да се джавкаш, отвори и тук една такава тема. Наскоро четох - имаше такова питане в лекса. Ще е от полза за много хора. Редовно ги бъркат.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #301 -: 02 Юни, 2010, 00:44:22 »
0

А, Асене, това с личното време не е добре. Стига да не ти оставя удоволствие, разбира се. Доколкото разбирам - не.

При мен как е. Работата ми в момента, доста голяма част е на компютър. По някое време, като ми писне и хвърлям по едно око тук. Най-разтоварващо ми действа Общи и Дъра-бъра. Зареждам се с песничка, нещо смях...
Вечер, в нас се гледат спортни канали, футбол... На мен не ми е интересно и се ровичкам из нета, свършвам си нещо или си надявам слушалките и сърфирам в ютубчето.

Цигарите... уффф. Не мога да ги откажа и аз. Всякакви хитринки си прилагам, но....

P.S. Сега те прочетох... Исках да ти кажа следното. За да съм толкова наясно с тези проценти (как пада с 500% - от темата в инвестора) е следствие не, че съм добра математичка, а защото ми е било важно да не сбъркам. Ако сбъркам, да е от прогнозна печалба, а не поради грешни сметки. И, понеже винаги допускам, че може нещо да се обърка в прогнозите, затова е важно добре да разчета при занижени показатели.
Когато човек има нагласа да крадне, тя си му е винаги такава. И тогава, изобщо не мисли, как сега ако се вложат Хпари, с разходи Yлева за месеца... как ще му излезе сметката... Мисли само как да крадне чуждия бизнес, гледа в паничката на другите, но не и да смята проценти. Още по-малко да ги осмисля. Надявам се сега, да разбра какво искам да ти кажа.



да разбрах!и ти свалям шапка на креативността-избра най-правилния начин,повЕрвай ми.
надявам се и ти разбираш,какво аз искам да ти кажа.
   

   

:)

Дължа ти от година и половина една бутилка уиски. Обади се, като дойдеш, да се издължа... :) *drink4*

nearvana

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #302 -: 02 Юни, 2010, 00:49:51 »
0
Oооо, Асене - аз като отказвах цигарите си взимах по една кутия ама я мятах през прозореца след като изпуша първите 2-3 цигари на екс   :P . Сега не пуша, ама а съм запалил една цигара а пак минавам на по кутия на ден. Като сух алкохолик ама с цигарите

Явно пристрастяването е основната причина - предполагам половината от присъстващите тук са така включая моя милост. Моята теория е че има хора  дето не се пристрастяват - пушат по 2-3 цигари като има купон,  контролират чуствата си,  не влизат в нищо  истински със 100%  и такива дето са застрашени от пристрастяване - както в лошия така и в най-добрия смисъл на думата.  За себе си съм преценил - мога да сменя едно пристрастяване с друго, ама няма как просто да спра цигарите просто ей така. Не, не е необходимо заместителя да е отново порок ама по-често е точно така  >:(
Изпитвам особено приятелски чуства към подобни хора, защото си имаме общи проблеми. някои успяват точно поради това да станат невероятни спецове в определена област точно заради пристратстяването  - явно ти си  хванал цаката на икономиката и финансовите пазари. Някои си остават просто бесни пушачи или геймъри ... ама накрая като не можеш да вземеш нищо с тебе какво точно се брои? Дали си играл наистина или на плей стейшън - няма никакво значение. Все е въртене в порочен кръг, а целта на живота е да прекъснем този порочен кръг и да отидем в центъра му ...

ари лека нощ на форумци
 *drink11*

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #303 -: 02 Юни, 2010, 01:04:57 »
0
Теб ако не помниш те питах учил ли си математика за да те изпитам !!!! Траеш удобно, но ще дойде видов ден да знайш!


Ти какво, искаш да обсъждам теорията на категориите с даскал, специалист по "турското иго" ли?

Барба, пак си пуснал някой друг да ти седне на компуторо. :o
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #304 -: 02 Юни, 2010, 01:29:24 »
0

Додо след всичко, което направи, беше охулен. Асен се изтри. Жоро си тръгна и няма да се появи, май...

Куц ден днес...

Лека нощ на всички!

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #305 -: 02 Юни, 2010, 01:31:55 »
0
Тука много станахме с проблеми с цигарите бре! ;)
Асен тука задава едни "задачки-закачки" ама сега нямам време.А за цигарите мога да напиша туй-онуй ама Барбата ще се сърди.
То пушенето е следствие което е ясно на всички ама въпроса е с причината.
Една от причините която лично за себе си съм приел за осъзната и вярна е пероралната.Цигарата като заместител на майчиното зърно(нещо като сукане)На човека му е гадно или неможе да се адаптира към някаква ситуация и появилата се тревожност трябва да бъде коппенсирана.Сукането като бебе е времето на абсолютна защитеност и блаженство.За да вземеш от това блаженство и сигурност от които явно имаш нужда наподобяваш някакво действие което да е близо до сукането.И ето ти пушенето.
Друга от възможните  причини е в самия дим.Когато той навлезе в белите дробове и ги запуши в известна степен до мозъка достига по малко кислород.По този начин той е изваден от реалността.Нуждата от това бягство е продиктувана от това че нещо ти идва в нагорнище.
Толкоз за цигарите. :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #306 -: 02 Юни, 2010, 02:09:58 »
0
Значи да разбирам, че не си чувал за математиката? Гаос кой е ? Философ ли е? :D Или май беше медиевист! :D

САМО ТИ НИ ДОМЪКН НАС ТУК, ЗАЩОТО АЗ СЪМ ТУК, ЗАРАДИ МУЗА! ПРЕКРАСЕН ФОРУМ! ВПЕЧАТЛЕНА СЪМ! НЕ БЯХ ПОПАДАЛА НА ПОДОБЕН ЕКСПЕРИМЕНТ! Идеални сте ...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #307 -: 02 Юни, 2010, 02:36:42 »
+1
Додо след всичко, което направи, беше охулен. Асен се изтри. Жоро си тръгна и няма да се появи, май...
Куц ден днес...

Не е куц ден, а Валпургиева нощ.
И асен не си изтри сам безценните пророчества, а добросъвестният BulCan ги изтри,
както беше му обещал преди да иде на сватба.
"Цирк Буш", както казва Хан Крум, драги недругарки и недругари http://www.fimoti.com/index.php/topic,91.0.html


Искам да се самоцитирам:

Цитат
Диалог 1:
А: аз съм много умен вие сте тъпи
Б: да бе, аз съм най-умния, ти лъжеш
А: аз пък имам 20 лева
В: 20 друг път, имаш 20 стотинки
...
итерацията се повтаря докато някой от участващите не отиде да спи.


Какво спокойствие настава, когато Собственик 31 отива да спи. Кой знае какво сънува - разни кошмари за форуми, бан, +/-, карма и т.н. :D

Negramoten

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 108
  • Карма: +23/-1
  • Респект: +18
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #308 -: 02 Юни, 2010, 03:37:42 »
+1
Според мен този индивид си е за бан :) само простотии бълва и флуди с малоумни теми :)

единак

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 21
  • Карма: +4/-2
  • Респект: +4
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #309 -: 02 Юни, 2010, 04:34:33 »
0
Барба споко, ще се кротне... Много му се иска да се докосне до малко интелект, белким прихване. Чисто филантропски.  Още е рано, но сякаш взема да му простветва, че агресивната простащина, която му гради самочувствието, тук не е нищо друго освен агресивна простащина. Така ще може да 'фали пред другите простаци и да си пие кафето с изпънато пръстче. Не е лоша тенденцията, нека, може пък и други да се впечатлят и така... лека по лека ...
Сега остава да разбере, че за да те оценят трябва не да изпишеш сто хиляди кухи поста, ами и да кажеш нещо в тях. Не да имитираш стил на писане и да си мислиш, че автоматично ставаш ЕнтелЕгнт.
Ама да не си помисли, че това му давам съвет, не бе, на мен си го напомням.
Впрочем се пише Гаус.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #310 -: 02 Юни, 2010, 10:55:55 »
0

 Да е дете,да се кротне,но голям човек се съмнявам.Снощи не бях във форума, сега чета и Елисса иска да си ходи.
 Булкан, изтрил Асен. Барбарон,определи вечерта като "Вълпургиева нощ",вече мисля,че ще трябва да понапишеме
 някое и друго правило, поне за отношенията ни един към друг.Всеки може да има лош ден,да не разбере другия срещу себе си,но крайни обиди мисля,че са недопустими.
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #311 -: 02 Юни, 2010, 10:58:32 »
0
Додо след всичко, което направи, беше охулен. Асен се изтри. Жоро си тръгна и няма да се появи, май...
Куц ден днес...

Не е "куц ден", а Валпургиева нощ.
И не "Асен си изтри" сам безценните пророчества, а симпатичният добросъвестен BulCan ги изтри, както му беше обещал преди да иде на сватбата. Но за поклонниците на Асен и Сахиб имаме приятна изненада в Театъра на абсурда: http://www.fimoti.com/index.php/topic,201.0.html

"Цирк Буш, драги недругарки и недругари", както казва Хан Крум http://www.fimoti.com/index.php/topic,91.0.html


Наистина ли BulCan се е постарал да изтрие постингите на Асен? И ако наистина е така би ли бил BulCan така добър да даде разяснение за причините за подобно модериране?
« Последна редакция: 02 Юни, 2010, 11:03:01 от Невидимко »

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #312 -: 02 Юни, 2010, 11:31:25 »
0
Додо след всичко, което направи, беше охулен. Асен се изтри. Жоро си тръгна и няма да се появи, май...
Куц ден днес...

Не е "куц ден", а Валпургиева нощ.
И не "Асен си изтри" сам безценните пророчества, а симпатичният добросъвестен BulCan ги изтри, както му беше обещал преди да си празнува годишнината от сватбата. Но за поклонниците на Асен и Сахиб имаме приятна изненада в Театъра на абсурда: http://www.fimoti.com/index.php/topic,201.0.html

"Цирк Буш, драги недругарки и недругари", както казва Хан Крум http://www.fimoti.com/index.php/topic,91.0.html


Барба, обещах му, но не съм го трил аз, по принцип тук не съм трил никого. Исках да му оставя време да си помисли.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #313 -: 02 Юни, 2010, 11:37:06 »
0
Додо след всичко, което направи, беше охулен. Асен се изтри. Жоро си тръгна и няма да се появи, май...
Куц ден днес...

Не е "куц ден", а Валпургиева нощ.
И не "Асен си изтри" сам безценните пророчества, а симпатичният добросъвестен BulCan ги изтри, както му беше обещал преди да иде на сватбата. Но за поклонниците на Асен и Сахиб имаме приятна изненада в Театъра на абсурда: http://www.fimoti.com/index.php/topic,201.0.html

"Цирк Буш, драги недругарки и недругари", както казва Хан Крум http://www.fimoti.com/index.php/topic,91.0.html


Наистина ли BulCan се е постарал да изтрие постингите на Асен? И ако наистина е така би ли бил BulCan така добър да даде разяснение за причините за подобно модериране?


Не, не съм го трил Невидимко, въпреки, че той ме помоли (публично) и аз му обещах. Голяма драма, голямо нещо, предлагам да се опитаме да продадем постовете като материал за сапунен сериал, с обещанието, че ще има и продължение и сериите никога няма да свършат.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #314 -: 02 Юни, 2010, 11:41:33 »
0
Барба, обещах му, но не съм го трил аз, по принцип тук не съм трил никого. Исках да му оставя време да си помисли.


Извинявай, много умно си постъпил (това не ме учудва ", но иди сега доказвай за сестра ти ;) " ).
Значи Асен се е самоизтрил (частично), след като Dodo2 му обясни как.

Не знам Додо дали няма лог някакъв, където да се записват действията на модераторите, но аз нямам нужда да се оправдавам, казвам какво е станало и за мен е достатъчно. Който иска да вярва.
I say what I do and do what I say.