Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107872 пъти)

kamen_b

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
  • Карма: +21/-4
  • Респект: +81
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #360 -: 03 Юни, 2010, 22:49:03 »
+4
 Баси, какъв потенциал имаше този форум, а докъде стигна - за радост на имоти.нет  и др.п.  >:(  Какво толкова делите ?
То верно,че няма личности без силно его, ама чак толкова хипертрофирано.... Не вземам страна, защото в събота и неделя не съм влизал и не съм чел постовете, довели до този раздор - а сега вече ги няма. Но резултата е ясен - форумът се утича към канализацията. Много интереси хора вече напуснаха. От всички теми - в момента (22,30) е активна само "чумотръшкачката" (всички постинги са там). Влизам - а там вместо предишната интересна дискусия има само безкрайни лични обяснения. И по другите теми така. Добре, че Додо ви дава урок по толерантност - на всеки отговаря и то впечатляващо хладнокръвно (Додо, как да ти увелича респекта, че нещо не успявам ?  :) И е предоставил възможности за игнориране, за принос към "свиване" на неадекватните мнения  и т.н. Аз дойдох от Инвестора и не знам за какво точно сте се драли преди в имоти.нет. Но все си мисля, че личностите - освен его - трябва да са достатъчно силни, за да си отстояват позицията с аргументи, а не да се фръцнат като обидени госпожици. Последното го може всяка пикла.
Хайде мир ! *drink5*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #361 -: 03 Юни, 2010, 23:08:09 »
+2
Мен се опитват да ме провокират като барбарон, ама бай ви додо е твърд (тъп) като камък (гъз), за разочарование на Невидимко.  :D

Също бих го разочаровал, че не е последна инстанция, каквато май си мисли че е.

И така за последно (анкетата е затворена) резултатите от гласуването са:



Да се модерира и подрежда форума или не?

Трябва да се модерира, както е описано по-долу = 72.2%
Не трябва да се модерира или разделят несвързани теми = 11.1%
Да се модерира, но имам коментар по-долу = 16.7%

За справка как: темата е тук



+/- , игнориране и т.н. е в експериментална фаза, или ще даде възможност да си говорим без модератори, или не. Някои индивиди се гласят да постигнат безрезултатност, след като заключиха, че така или иначе ще пълнят форума с простотии, а другите щели даже да надзъртат. Ще видим.

Но който не е разбрал - имаше гласуване, седя на най-видното място 2 работни дни. Болшинството се произнесе.

С това темата приключва, поне за мен. За който не е приключила - един приятел казва: dmql.  :D

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #362 -: 03 Юни, 2010, 23:18:35 »
-3
Довиждане, без мене оттук нататък.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #363 -: 04 Юни, 2010, 00:12:38 »
+1
Според мен форумът пък "добива вид" без да бъде "насилствено прочистван". Евала Додо за търпението! Който е нужен, ще си дойде пак. Да се създадат благоприятни условия/почва е важното, каквото си трябва тогава ще покълне. Голяма работа е "игнора" ей, да имаше как и по улиците да не виждаш определена част от физиономиите (не, че не може да си го внуши човек де)...  :D
I say what I do and do what I say.

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #364 -: 04 Юни, 2010, 01:04:05 »
+7
Тука си е, пусна една много актуална тема и я изтри, вероятно защото зациклихме.


dodo, извинявай ама не ти вярвам. А не обичам да ме баламосват.

Тук съм, драги. Ма съм "независим" - нищо не зависи от мен и така съм по-доволен. Нямам много време и докато прочета вечер псувните и ми се доспива. Ма това си има и плюс. Наблюдавайки отстрани нещата, човек добива по-ясна представа за тях. Демек, ако сте на Луната и седнете на някоя скала, скръстите крака и загледате синьо-зелената планета отсреща, има някаква вероятност да ви сполетят разни мисли. Като тази, че на тази мъничка синьо-зелена топка всеки дели с някого нещо си. Кървища, войни, глад, безчинства, убийства, изнасилвания, "осанна" и "разпни го", въобще - драмата на човешкия род. За какво ли? Ми заради Аз-ът. Малкото злобливо имагинерно нещо, незнайно къде намиращо се и живеещо живот на еднодневка, събрало в себе си самочувствието на дузина гръцки божества. Цялата история на синьо-зеленото нещо е изпълнена с мракобесия, заради Аз-ът. Алчността е само едно от проявленията му. Стремежите към богатство и власт са другите му проявления. Страхът - поредното. И тъй като ние сите живеем в този свят, създаден от самите нас вярваме, че това е правия единствен път и обагрени от кръвта, и обиколени от страданието сме дълбоко убедени, че това е истината. И там е ключа за бараката - в убеждението. Чак да се неначудим. Появява се "врагът" между двама приятели и казва на единия обида, а на другия - хвалба. Заминава си и толкоз. Останалото е въпрос на време. Аз-ът на единия е накърнен и той почва да плюе врага, а Аз-ът на другия е поласкан и той почва да защитава врага, защото го е похвалил. Не след дълго приятелите стават врагове, а врагът се радва на победата, залива се от смях и кеф... Лесно и елементарно.
Някой сФетна ли се как стана така, че както сладко-сладко си гукахме и всеки пост завършваше я с бира, цвете или усмивка, сега се дърлим помежду си и подаваме оставки? Невидимко, помниш ли как се сдобрявахте с барбарон, "загърбвахте" миналото и "заравяхте" томахавките???
Семето на раздора дами и господа, уважаеми съдебни заседатели...
Колко лесно е да сме манипулирани, макар и хора ерудирани!
Така ги виждам аз нещата, сбърчил вежди от Луната.
 *drink11*

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #365 -: 04 Юни, 2010, 06:24:21 »
-1
Тука си е, пусна една много актуална тема и я изтри, вероятно защото зациклихме.


dodo, извинявай ама не ти вярвам. А не обичам да ме баламосват.

Тук съм, драги. Ма съм "независим" - нищо не зависи от мен и така съм по-доволен. Нямам много време и докато прочета вечер псувните и ми се доспива. Ма това си има и плюс. Наблюдавайки отстрани нещата, човек добива по-ясна представа за тях. Демек, ако сте на Луната и седнете на някоя скала, скръстите крака и загледате синьо-зелената планета отсреща, има някаква вероятност да ви сполетят разни мисли. Като тази, че на тази мъничка синьо-зелена топка всеки дели с някого нещо си. Кървища, войни, глад, безчинства, убийства, изнасилвания, "осанна" и "разпни го", въобще - драмата на човешкия род. За какво ли? Ми заради Аз-ът. Малкото злобливо имагинерно нещо, незнайно къде намиращо се и живеещо живот на еднодневка, събрало в себе си самочувствието на дузина гръцки божества. Цялата история на синьо-зеленото нещо е изпълнена с мракобесия, заради Аз-ът. Алчността е само едно от проявленията му. Стремежите към богатство и власт са другите му проявления. Страхът - поредното. И тъй като ние сите живеем в този свят, създаден от самите нас вярваме, че това е правия единствен път и обагрени от кръвта, и обиколени от страданието сме дълбоко убедени, че това е истината. И там е ключа за бараката - в убеждението. Чак да се неначудим. Появява се "врагът" между двама приятели и казва на единия обида, а на другия - хвалба. Заминава си и толкоз. Останалото е въпрос на време. Аз-ът на единия е накърнен и той почва да плюе врага, а Аз-ът на другия е поласкан и той почва да защитава врага, защото го е похвалил. Не след дълго приятелите стават врагове, а врагът се радва на победата, залива се от смях и кеф... Лесно и елементарно.
Някой сФетна ли се как стана така, че както сладко-сладко си гукахме и всеки пост завършваше я с бира, цвете или усмивка, сега се дърлим помежду си и подаваме оставки? Невидимко, помниш ли как се сдобрявахте с барбарон, "загърбвахте" миналото и "заравяхте" томахавките???
Семето на раздора дами и господа, уважаеми съдебни заседатели...
Колко лесно е да сме манипулирани, макар и хора ерудирани!
Така ги виждам аз нещата, сбърчил вежди от Луната.
 *drink11*

Скитъре, ти обсъди ли случващото се с Асен и ако да, би ли споделил какво си казахте?
А и да не забравя, Додо2 каза че си пуснал важна тема, защо я изтри и би ли я възстановил?

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #366 -: 04 Юни, 2010, 11:15:25 »
+1
Не съм обсъждал с Асен1975 случващото се извън това, което се обсъжда(ше) във форума.

Темата ми беше излагане на позиция. Не съм сигурен дали е била важна, но не беше актуална а по-скоро канална.
С няколко думи исках да провокирам размисли и страсти относно това дали е възможно да се защити правото на свободно изразяване на всеки в една малка комуна с правила и цензура. Изглежда няма такъв филм. От една страна имаме желание всеки да е свободен и да изразява мнението си без да бъде цензуриран, но от друга страна има желание да се спре простотията чрез модерация. Изтриването на потребителски пост от модератор е проблем. Предизвиква гняв, скандал и рано или късно се стига до простотии, защото е нарушено правото да се изразяваме свободно. "Изразяването свободно" от своя страна дава право на всеки да безчинства както намери за добре. Например отивам в темата за поздравите и започвам да правя неприлични сексуални предложения на дамите там. Те негодуват, но аз имам право да се изразя(!) като твърдя, че имам сериозни намерения и чувства, и че в сексуалните ми предложения няма нищо користно а всъщност изразяват любов ;)  И така, а някой ме измодерирал, а стана проблема...
Та темата ми целеше да провокира дискусия и предложения изобщо възможно ли е хем душата в рая, хем... ,но не се радваше на особен интерес и се оцапа. Затова пуснах водата и използвах четката.

Време е да изясня някои въпроси, повдигнати и в по-горни постове. Аз имам модераторски права. Мога да изтривам и редактирам мнения и теми, но не мога да ги възстановявам. Имам ограничен достъп до записа на действията на модераторите. Виждам кой е изтрил и кога някакво мнение, но не виждам кой е изтрил например цяла тема. Нямам достъп до съдържанието на изтритите мнения. Не съм собственик на сайта, не определям кой може да бъде модератор, не мога да банвам потребители. Тези права ги има Додо.
Ако смятате, че изтритата от мен тема е важна и си заслужава дискусията, помолете Додо да я възстанови.
Лек ден!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #367 -: 04 Юни, 2010, 12:23:11 »
+1

Имаме си двама форумци със собственическо име. От време на време се шегуваме с тях, защото всеки е собственик на нещо. Ако ще и на собствената си душа. Собствеността, освен привилегии е и отговорност.

Тук се оказа много щекотлив момент. Продължавам да се чудя защо. Когато бяхме във форумите на имоти и инвестор, пишехме там с пълното съзнание, че това е частна собственост, при това с комерсиални цели. Всички приемахме. Сега тук, този въпрос непрекъснато се повдига.

И вижте какво се получава. Ако е собственост на някого с евентуална комерсиална цел, не се приема. Разбираемо защо. Когато е собственост пък на друг и се казва, че не се гони никаква комерсиализация, отново не е добре. Започват съмненията - не може да се прави нещо без пари, тука има нещо...

Нито е добре да е за пари, нито е добре да е без пари.

Другите чувствителни моменти са триенето, Собственик и Професора. Всичко около това се върти. Аз, все си мислех, че комуникативните взаимоотношения биха по-успешен регулатор, от колкото самото модериране. Може би, вероятно бъркам.

От друга страна, ставаше така, че ако някой даде някакво предложение, то вместо обсъждане, предизвикваше контра отговори, нападателни, но без конкретно контра предложение.

Колкото до мен, нито игнор използвам, нито минуси, нито "докладвай" Последните две, предпочитам да си кажа открито или да замълча. Лично на мен, не ми допада точно тази анонимност. Което, разбира се, не означава че е правилното.

Всяко едно решение за модериране си има своите плюсове и минуси. Дори и този начин на скриване с минуси. Макар че, преди ми се струваше за удачно. Защото, имам чувството, че ще започне така да се трупа напрежение, подозрение. Може би, вероятно да греша и вероятно си е най-добрия начин.

При всички случаи, в един момент трябва да има написани ясни правила. Додо не един път писа - искате, предложете правила. Не знам как той постига "емоционално дърво" в нета, но той през цялото време правеше нещо в посока удовлетворяване на всички искания, докато в това време с пълна сила вървяха караници, разправии...

Правила за самите форумци и правила за модераторите. Не може да се овикват, без да е ясно какво всъщност се очаква от тях.

Вчера, случая с Невидимко и Барба. За мен и двамата са прави. Невидимко беше изтрит, без да има нещо лошо в поста му. Барба го е изтрил, защото това са неговите, неформулирани ясно, задължения. Да чисти. Единствената грешка на Барба, може би е, че е трябвало да предупреди.

Пак да кажа. Свобода и Демокрация без правила и тяхното спазване няма. Иначе се превръща в слободия. Ние имаме отличната възможност да си ги създадем и поддържаме. При това, в динамичен режим. Което означава развитие.

Всичко може да се реши, всеки проблем може да се разреши. Не е необходимо да е с караници.

Започнахме много добре. Дойдоха при нас много интересни форумци от инвестора - Миранди, Неграмотен... (не искам да пропусна някого). Нещо стана. Нещо се пречупи, като че ли. Дори и текстчета, цифрички, графики, никове - форумът си има си атмосфера, душа. Нещо се случи с нея...

Може би, не е така и да съм повлияна от собствената си емоционалност. Вероятно греша...

Хубав ден!  *flower2* *drink11*


Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #368 -: 04 Юни, 2010, 12:35:36 »
+1

Имаме си двама форумци със собственическо име. От време на време се шегуваме с тях, защото всеки е собственик на нещо. Ако ще и на собствената си душа. Собствеността, освен привилегии е и отговорност.

Тук се оказа много щекотлив момент. Продължавам да се чудя защо. Когато бяхме във форумите на имоти и инвестор, пишехме там с пълното съзнание, че това е частна собственост, при това с комерсиални цели. Всички приемахме. Сега тук, този въпрос непрекъснато се повдига.

И вижте какво се получава. Ако е собственост на някого с евентуална комерсиална цел, не се приема. Разбираемо защо. Когато е собственост пък на друг и се казва, че не се гони никаква комерсиализация, отново не е добре. Започват съмненията - не може да се прави нещо без пари, тука има нещо...

Нито е добре да е за пари, нито е добре да е без пари.

Другите чувствителни моменти са триенето, Собственик и Професора. Всичко около това се върти. Аз, все си мислех, че комуникативните взаимоотношения биха по-успешен регулатор, от колкото самото модериране. Може би, вероятно бъркам.

От друга страна, ставаше така, че ако някой даде някакво предложение, то вместо обсъждане, предизвикваше контра отговори, нападателни, но без конкретно контра предложение.

Колкото до мен, нито игнор използвам, нито минуси, нито "докладвай" Последните две, предпочитам да си кажа открито или да замълча. Лично на мен, не ми допада точно тази анонимност. Което, разбира се, не означава че е правилното.

Всяко едно решение за модериране си има своите плюсове и минуси. Дори и този начин на скриване с минуси. Макар че, преди ми се струваше за удачно. Защото, имам чувството, че ще започне така да се трупа напрежение, подозрение. Може би, вероятно да греша и вероятно си е най-добрия начин.

При всички случаи, в един момент трябва да има написани ясни правила. Додо не един път писа - искате, предложете правила. Не знам как той постига "емоционално дърво" в нета, но той през цялото време правеше нещо в посока удовлетворяване на всички искания, докато в това време с пълна сила вървяха караници, разправии...

Правила за самите форумци и правила за модераторите. Не може да се овикват, без да е ясно какво всъщност се очаква от тях.

Вчера, случая с Невидимко и Барба. За мен и двамата са прави. Невидимко беше изтрит, без да има нещо лошо в поста му. Барба го е изтрил, защото това са неговите, неформулирани ясно, задължения. Да чисти. Единствената грешка на Барба, може би е, че е трябвало да предупреди.

Пак да кажа. Свобода и Демокрация без правила и тяхното спазване няма. Иначе се превръща в слободия. Ние имаме отличната възможност да си ги създадем и поддържаме. При това, в динамичен режим. Което означава развитие.

Всичко може да се реши, всеки проблем може да се разреши. Не е необходимо да е с караници.

Започнахме много добре. Дойдоха при нас много интересни форумци от инвестора - Миранди, Неграмотен... (не искам да пропусна някого). Нещо стана. Нещо се пречупи, като че ли. Дори и текстчета, цифрички, графики, никове - форумът си има си атмосфера, душа. Нещо се случи с нея...

Може би, не е така и да съм повлияна от собствената си емоционалност. Вероятно греша...

Хубав ден!  *flower2* *drink11*
+1

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #369 -: 04 Юни, 2010, 13:01:30 »
0
Muza,
Барбарон подтикван от своите неформулирани задължения ли е изтрил Невидимко?
Цитирам:"Невидимко беше изтрит, без да има нещо лошо в поста му. Барба го е изтрил, защото това са неговите, неформулирани ясно, задължения. Да чисти. "

Може би е имал и друг мотив след спора с него?
Може би му харесва власта данена му с модераторския пост?

Имам конкретно предложение: Модераторите в този форум да са хора които бягат от тази длъжност и са "емоционално дърво" в изпълнението на задълженията си а не такива които го смятат за призвание.

и още
Ти укротяваш страстите във форума или просто защитаваш Барбарон?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #370 -: 04 Юни, 2010, 13:27:32 »
0
Muza,
Барбарон подтикван от своите неформулирани задължения ли е изтрил Невидимко?
Цитирам:"Невидимко беше изтрит, без да има нещо лошо в поста му. Барба го е изтрил, защото това са неговите, неформулирани ясно, задължения. Да чисти. "

Може би е имал и друг мотив след спора с него?
Може би му харесва власта данена му с модераторския пост?

Имам конкретно предложение: Модераторите в този форум да са хора които бягат от тази длъжност и са "емоционално дърво" в изпълнението на задълженията си а не такива които го смятат за призвание.

и още
Ти укротяваш страстите във форума или просто защитаваш Барбарон?

Нито едното, нито другото. Истината е винаги по средата. Не в края.

Правиш избирателно четене. Пропусна това.

"За мен и двамата са прави."

И после...

"Единствената грешка на Барба, може би е, че е трябвало да предупреди."


Подмина и това като коментар от теб... "Невидимко беше изтрит, без да има нещо лошо в поста му. "

Със същия успех, друг би се хванал за пропуснатите от теб части с точно обратен на твоя коментар.

Истината е винаги по средата. Не в края.

Конкретното ти предложение има резон. И то много голям. Добре би било да го напишеш в темата за модераторите. Ти си решаваш.

Ако решиш да обърнеш внимание. Всичко написано от мен е с презумпцията, че вероятно може и да бъркам някъде. Аз, почти винаги се съмнявам в моите заключения.

Може би, изобщо нищо не е трябвало да пиша? Май си прав...

:) *drink11*

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #371 -: 04 Юни, 2010, 13:38:07 »
+2
И така малко по малко всеки, който беше чувал, че мълчанието е злато, реши да замълчи...
Форум на мълчанието.

Само много близки приятели могат да се събират, за да помълчат заедно и това да им харесва.

Отиваме на по-горно ниво.

Форум на близките приятели.

Тънем в злато! Следващият юзер най-вероятно ще е чичо Скруч.

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #372 -: 04 Юни, 2010, 17:43:39 »
0
Да - предпочитам форума да е за финанси. Психологията и философията така или иначе си вървят ръка за ръка с практическото приложение.

Ок - може да се направи invite-only, макар, че дори и тогава е достатъчно да се промъкне един 'троянски кон' и пак да се наводни с боклуци.

Всъщност достатъчно е едно правило само - да се допускат мнения с "добавена стойност" към темата - личните нападки и кой колко лева има в джоба - в инвестора и в имоти.нет.

Нямам претенции да го комерсиализирам. Нито да слагам банери - слава Богу мога да си вадя хляба от другаде. В крайна сметка и в този и във форума на имоти.нет има много хора, които предимно четат - аз също се опитвам да не пиша много. Затова и желанието ми е да се ограничат чикибойстванията и словоблудството.

нямам проблем да има и свободни форуми.нямам проблем и там да пописвам,ако някой "случайно" иска да ме пита нещо.условието е едно:
    на модераторите да им е забранено да мУдерират.
с други думи-модераторите да ги уволниме,още преди да ги назначим.
поредния експеримент-възможно ли е пък да съществува сайт,където да е против "общоприетите" "мениджърски" норми......или "закона" на сайта да е:
 "НАЙ ДОБРИЯ МОДЕРАТОР Е МЪРТВИЯ МОДЕРАТОР"
,    НО,искам да има  мембършип зона-там,където ще се обменя опит в деривативс трейдинг ,както и кой кво играе е кво залага.......и там за да влезне някой,трябва да му бъде разрешено.няма аз само да резрешавам,а решението ще е на база американското правосъдие:
    "FOR THE PEOPLE,BY THE PEOPLE"
кво ще рече това-че НЕ съдията решава,а съдебните заседатели!с други думи-съдията е човека,които предалага нов мембър,а останалите мембъри(заседатели) гласуват.
          защо искам да има и затворено пространство:
1.не искам да раздавам "borrowed wisdom"-неща,които аз приемам за мъдрост,може да бъдат криворазбвани и за "случайни" хора да са мечешка услуга.....

2.имам познания по деривативс,каквито няма не само в бг,ами и в цяла източна европа....никък не искам случайни хора да имат достъп до такива неща-има си учебници,да си учат сами.

3.за да вземеш,ПЪРВО ТРЯБВА ДА ДАДЕШ-не говоря за пари или платен достъп,макар че съм сигурен,че ще има хора,готови и на това(не от ТЕЗИ форуми,а от други) -в науката за парите,хората знаят как да метериялизират знанията си........трябват знания-за да влезне някой,който иска да вземе,трябва да има кво да даде.
  разбира се,има хора,които нямат знанията,но искат да учат-но за това трябва да имат пространствено мислене и абстрактна логика-аз знам как да надушвам такива люде,както и знам кои са КУЛТУРНИ,но ограничени.
      за хора,искащи да учат-САМО ЗА ЩЕ ИМАМ правото да каня!
 
4.отнемане на права на мембър-винаги ще има грешки и ще бъдат с времето допускани хора,които отпърво ще бъдат погрешно "ОЦЕНЕНИ".......ЕКСПЕЛВАНЕ може да става само с гласуване и не 50/50,а 33/66-поне две трети от мембърите трябва да гласуват за изхвърляне,че даден мембър да е изгонен.
 
 5.ще има "американоговорящи",ако предценя,че те са важен фактор в бъдеще,тогава "езика" на мембър пространството ще трябва да е английски.не че съм АНТИ патриот,просто езика на икономиката НЕ е българиски и никога няма да бъде.
 

горе -долу-тва са повърхностни нахвърляния...разбира се,трябва да се изгл;адят нещата и те ще станат с времето,никой ни не гони,бърза работа,срам за майстора.
      помисли и ти,аз по принцип съм много непостоянен човек-това ми е порок,но плюса пък е,че го знам :P
 
     

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #373 -: 04 Юни, 2010, 19:04:00 »
+1
барбароне,барбароне......там когато се намеся,темите почват да растат със "звездички"......не ги гледай форумните идиоти,навякъде са,кат ги подразниш и се появяват......само че няма да е зле да разгледаш технически "неща"
   например-аз -срещу целия форум......как всички отпърво смятам,че не съм прав,после пък излиза,че всички са в грешка пък АЗ СЪМ ПРАВ.......след като и няколко от "непишещите" се намесиха.......
    жокерче:
  miss prizing in the parity of OTM calendars. or......what happens when marketmakers are asleep  .......
  Ни ги гледай форумните тролчета,подигравал съм им се на недоумението и разбира се,гледкат най-малкото нещо,където да се качват да ми го "върнат"........
          междудругото си нямаш на идея колко е "актуална" тази тема днес,ако разбира се знаеш кво се случва с голдъмън,след като тяхното СЕО вече НЕ е глава на ус трежъри.......

   няма да казвам на собствениците на сайта,че краднеш интелектуална собственост.......още нямате банерчета.......

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #374 -: 04 Юни, 2010, 19:14:15 »
0
къде е това "там" ве?  :-\ Кво стана пак?