Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107862 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #75 -: 16 Май, 2010, 23:11:03 »
0
На Barbaron и на него му свeтнала лаМбата!Ами гледай Де вървиш ! Абе Чичо Яне изключително двуличен човек си. Нагледах се на изключителната ти наглост!Че тук и модератор ми се пишеш ,а половината тук си ги трил или ,,плюл'' Айде със здраве и наздраве!  *drink10*

Направи ми впечатление и това. Сега се замислям, че е хубаво тъй като форумът е с идея за нещо по-добро от предишният, че е редно тук да не са модератори хора, които са били там. Защо - със сигурност са засягали хора (с основание или без) и те са негативно настроени към тях. От тук и към цялата идея, защото си казват "а това е форумът на еди кой си".

Т.е. (надявам се barbaron да не ми се разсърди) мисля че е по-добре да не е модератор?

Така ако отпаднат и претенциите към OwnerBG тук ще можем да се съберем и ъпъри и сривльовци с идеята да си говорим нормално и всеки да споделя мнението си, без да има ПРЕДВАРИТЕЛНО предубеждения (каквото се наблюдава в момента).

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #76 -: 16 Май, 2010, 23:17:20 »
0

Аз отново да помоля, да ми махнете модераторските права. Чувствам се като в скафандър.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #77 -: 16 Май, 2010, 23:20:54 »
0
Няма! :D

Чакай да узреем за име, категории, раздели - пък тогава ще му мислим. Дотогава - да дежуриш по 24 часа.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #78 -: 16 Май, 2010, 23:32:01 »
0
Няма! :D

Чакай да узреем за име, категории, раздели - пък тогава ще му мислим. Дотогава - да дежуриш по 24 часа.

Ще почерпя... ;):)

Няма проблем, ще остана, докато всичко се нареди. Макар че, никой "бутон" няма да натисна...  :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #79 -: 16 Май, 2010, 23:42:22 »
0
На Barbaron и на него му свeтнала лаМбата!Ами гледай Де вървиш ! Абе Чичо Яне изключително двуличен човек си. Нагледах се на изключителната ти наглост!Че тук и модератор ми се пишеш ,а половината тук си ги трил или ,,плюл'' Айде със здраве и наздраве!  *drink10*

Направи ми впечатление и това. Сега се замислям, че е хубаво тъй като форумът е с идея за нещо по-добро от предишният, че е редно тук да не са модератори хора, които са били там. Защо - със сигурност са засягали хора (с основание или без) и те са негативно настроени към тях. От тук и към цялата идея, защото си казват "а това е форумът на еди кой си".

Т.е. (надявам се barbaron да не ми се разсърди) мисля че е по-добре да не е модератор?

Благодаря за доверието. Моля заличете незабавно сметката ми от вашия форум,
заедно с всичките ми съобщения. Желая ви успехи.

Ей! :) тук не става въпрос за доверие (видя какво мислим за теб и че ти имаме такова), а че може да си причина много хора да ни сочат като "те", а не да се чувстват като част от "ние".

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #80 -: 17 Май, 2010, 00:13:13 »
0
Сгорещиха се страстите.
Много искам да помоля да спрат престрелките и да поразсъждаваме спокойно. Имало ли е или не риск от хакването на сайта на Скитъра, използвано ли е или не в нечий интерес, обобщения за качествата и недостатъците на този или онзи....
От споделените мнения наистина личи конфликт на интереси с другите начинания и намерения на Оунъра. Не става въпрос за мнението ни за него като човек и за съмненията ни за едно или друго. Затова се нарича конфликт - за да се избегне.
За регистрирания от Скитъра сайт, научих от линка на Муза и съм й благодарна и не смятам,че е постъпила зле. Предлага нещо, който иска - свободен е да избира. Още повече, заради непоносимата атмосфера, повечето се прнесохме тук.
Според мен е хубаво Скитъра и Додо да се разберат как биха могли да работят заедно-очевидно е , че всеки по свой начин прави това място привлекателно за нас.
Предложенията,които  са дадени като начин за издръжка на сайта са разумни и мисля, че никой не би имал нищо против от това сайта да носи приходи, както и да се развива. Нужен е не само заради имотите, а и заради възможността да общуваме, по начин който ни харесва и не оттегчава или обижда никого.
Хайде да приключим с обидите и заплювките. Напълно съм убедена в безкористния ентусиазъм на Муза. Както и в упованието, с което започна участието си тук. Както и в нуждата ни от нейните редакции на една или друга форумна"погрешка".Нека да не лепим бързо-бързо етикети. Кой на кого и с какво е помагал, заговорничил или изкористявал.
Нека се върнем към анкетата на Булкан и да приключим този етап. Надявам се, че следват по интересни времена за сайта и то с участието на всички познати лица, а надявам се и с много нови. Това би означавало, че е необходим.

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #81 -: 17 Май, 2010, 00:25:22 »
0
Привет Асене1975,
За такива като теб народната поговорка гласи "Шило в торба на стои". На мен ми харесва нещата да се разглеждат от всички страни и така предпочатам да гледам на твоето "мрънкане" и в тази тема. Само допускам дълбочината на опита ти с хитринките на бай ганювщината и си обяснявам остротата на реакцията и нападките към Оунъра. Но достатъчно обяснения си разменихте. Нека да продължим с градежа. Видяха се пукнатините. Нека да не катурваме направеното. *flower2*
Споделям мнението на повечето от хората тук, че всяка тема, в която участвате с Куку, предвизвиква интерес, спорове и т.н. Важото е , че много хора са ви благодарни за възможността да се предпазят от сериозни грешки и загуби благодарение на коментарите и анализите ви.. И това не би могло да стане, ако няма място ,където да се сподели. Тук би могло да стане такова място - такава беше идеята.
« Последна редакция: 17 Май, 2010, 00:45:10 от nino »

bludniqt sin

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 43
  • Карма: +30/-11
  • Респект: +24
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #82 -: 17 Май, 2010, 01:00:54 »
0
Защо ще гласувам за Оунъра!? Ами за това - целта на тази добра идея беше да се разкарат олигофрените от пространството. И малко след доброто начало виждам това :                                                                                                                                                       "бе не си ти този,явно не си запознат с "българщината"
   превзеха те за отрицателно време тарикатите,ужким да ти "помогнат"
  или както каза додо-оунъра е собственика на сайта,а скитъра е ентусияст номер 1
      са,понеже мен работата ми се тясно свързана с хитреци и за да скатаеш някой лев от тях,трябва да надушваш номерцата от далече.....та съм развил едно такова чувство,че веднага ми светка лаМбата(както пунди казва)
  та като видиш поредица от случайности,които водят до някакво събитие,хич не са случайности,да знаИш " >:(  >:(
А сега, ако обичате, сравнете го с това :
„-Как ще им ги дадеш бе, братко, гюл е това – не е шега, миризма силна, – ще бръкне да извади някое шише – иди го гони сетне! Знам ги аз тях. Ти не ги гледай, че са такива м а з н и (бай Ганьо искаше да каже у ч т и в и, но тая дума е още нова в нашия лексикон, забрявя се), не гледай, че се увиват около тебе. Защо се увиват? Мигар доброто ти мислят? Айнц, цвай! Гут моргин, па все гледат да докопат нещо. Ако не – бакшиш! Аз защо пазя на излизане от хотела да се изнижа мълчешката... Просеци! На тогоз крайцер, на оногоз крайцер – няма изкарване!” 
Едното е казано от Асен.., а другото от Бай Ганьо. Намерете разликите! На мен не ми пука чия ще бъде собственоста на форума, но ми пука за участниците. В другия форум Пунди се търпеше, освен в моментите в които не влезнеше "във фаза". От както се появи обаче оня Сахиб...Тигъра на Седемте Имота, работата се разсмърдя. Е, и тука работите отиват на там. И още нещо, за Барбарон. Появи се нек`в, дето имал нещо против и айде на татко Барба!!!! Не става така момчета...На път сте да се превърнете в секта с главен мюфтия Бай Г...Асен. И понеже същия даде тон за песен да ползвам от безценните му знания и да го помоля да ме светне за котировките на розовото масло у Чикаго. Аз назад си ги знам- Пунди ме информира с гениалните си прозрения.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #83 -: 17 Май, 2010, 04:59:36 »
0
Добре, аз просто искам да цари мир  *drink1*

zlostyr

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 45
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +14
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #84 -: 17 Май, 2010, 07:35:13 »
0
На Barbaron и на него му свeтнала лаМбата!Ами гледай Де вървиш ! Абе Чичо Яне изключително двуличен човек си. Нагледах се на изключителната ти наглост!Че тук и модератор ми се пишеш ,а половината тук си ги трил или ,,плюл'' Айде със здраве и наздраве!  *drink10*

Направи ми впечатление и това. Сега се замислям, че е хубаво тъй като форумът е с идея за нещо по-добро от предишният, че е редно тук да не са модератори хора, които са били там. Защо - със сигурност са засягали хора (с основание или без) и те са негативно настроени към тях. От тук и към цялата идея, защото си казват "а това е форумът на еди кой си".

Т.е. (надявам се barbaron да не ми се разсърди) мисля че е по-добре да не е модератор?

Така ако отпаднат и претенциите към OwnerBG тук ще можем да се съберем и ъпъри и сривльовци с идеята да си говорим нормално и всеки да споделя мнението си, без да има ПРЕДВАРИТЕЛНО предубеждения (каквото се наблюдава в момента).

Тук съм категорично ПРОТИВ. Какъв е тоя Филип, че да плюе по Барбарон?
Засягали били хора - ами всеки модератор по един или друг начин засяга хора като трие мнения, отправя предупреждения или пък не го прави спрямо агресивни участници. Рано или късно в този форум ще се получи. Това не е причина да се отказваме Барбарон, особено след като е показал балансирано поведение на модератор в предния форум.
Барба, не си тръгвай!

Искам да кажа и още нещо - не вярвам Оунъра да има задни мисли. Да направим форума в fimoti.com и да прекратяваме тази безмислена дискусия. В крайна сметка един ден ако разберем, че някой се опитва да използва форума за користни цели винаги можем данаправим нов - ентусиасти има достатъчно и се видя, че за нула време стотина човека от имоти.нет (включително повечето от активните, пишещи потребители) се регистрираха тук.

goro

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #85 -: 17 Май, 2010, 08:34:40 »
0
Значи, незнам дали barbaron ще е модератор. Но определено спроред мен е необходим най-малко още един администратор. (не се съмнявам в Додо, но човек понякога и в отпуска излиза )
Добре е хората да са полезни според нивото си!

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #86 -: 17 Май, 2010, 10:19:20 »
0
Виж ти!
Чета и се усещам, че все едно съм на работа... А аз съм и на работа на всичкото отгоре.
Патардията е в рамките на нормалното, но сте избягали от основния проблем - какви цели преследвате със създаването на новия форум. Обръщам се към основополжниците, а не към сегашните ... собственици (как не я обичам тази дума).
Ако искате да изкярите - не ви се меся. Не я разбирам тази работа с нета.
Ако искате да създадете свободен форум - формулирайте си ясно целите и тогава ще ви се изясни много бързо точната юридическа форма и последващата административна организация.

Организациите с идеална цел имат по-сложно управление от бизнес организациите, затова когато опрете до Изп. директор - обаждайте се. Давам безплатни консултации - изпапагалствал съм достатъчно информация по въпроса ;), а и личният ми опит може да е от полза.

Повтарям - формулирайте си целите ясно, разбираемо, изпълнимо и предизвикателно. Понеже това не е никак лесен процес - пожелавам ви успех.

П.П. Лично аз с удоволствие бих участвал във форум, "скрит" от неуморни простаци, не заради тяхната склонност да нападат авторите на неприемливи за тях мнения, а заради отегчението от безсмислените повторения...

bludniqt sin

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 43
  • Карма: +30/-11
  • Респект: +24
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #87 -: 17 Май, 2010, 11:41:28 »
0
Защо ще гласувам за Оунъра!? Ами за това - целта на тази добра идея беше да се разкарат олигофрените от пространството. И малко след доброто начало виждам това :                                                                                                                                                       "бе не си ти този,явно не си запознат с "българщината"
   превзеха те за отрицателно време тарикатите,ужким да ти "помогнат"
  или както каза додо-оунъра е собственика на сайта,а скитъра е ентусияст номер 1
      са,понеже мен работата ми се тясно свързана с хитреци и за да скатаеш някой лев от тях,трябва да надушваш номерцата от далече.....та съм развил едно такова чувство,че веднага ми светка лаМбата(както пунди казва)
  та като видиш поредица от случайности,които водят до някакво събитие,хич не са случайности,да знаИш " >:(  >:(
А сега, ако обичате, сравнете го с това :
„-Как ще им ги дадеш бе, братко, гюл е това – не е шега, миризма силна, – ще бръкне да извади някое шише – иди го гони сетне! Знам ги аз тях. Ти не ги гледай, че са такива м а з н и (бай Ганьо искаше да каже у ч т и в и, но тая дума е още нова в нашия лексикон, забрявя се), не гледай, че се увиват около тебе. Защо се увиват? Мигар доброто ти мислят? Айнц, цвай! Гут моргин, па все гледат да докопат нещо. Ако не – бакшиш! Аз защо пазя на излизане от хотела да се изнижа мълчешката... Просеци! На тогоз крайцер, на оногоз крайцер – няма изкарване!” 
Едното е казано от Асен.., а другото от Бай Ганьо. Намерете разликите! На мен не ми пука чия ще бъде собственоста на форума, но ми пука за участниците. В другия форум Пунди се търпеше, освен в моментите в които не влезнеше "във фаза". От както се появи обаче оня Сахиб...Тигъра на Седемте Имота, работата се разсмърдя. Е, и тука работите отиват на там. И още нещо, за Барбарон. Появи се нек`в, дето имал нещо против и айде на татко Барба!!!! Не става така момчета...На път сте да се превърнете в секта с главен мюфтия Бай Г...Асен. И понеже същия даде тон за песен да ползвам от безценните му знания и да го помоля да ме светне за котировките на розовото масло у Чикаго. Аз назад си ги знам- Пунди ме информира с гениалните си прозрения.

гласува ли?щото само 2 гласа виждам са за оунъра....може би ще трябва да се регустрираш с още един ник,да помогнеш за клаузата си?
Гласувах баце. Единият от гласовете е моят и го обявих явно. Кажи сега за розовото масло - ще рипа ли?

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #88 -: 17 Май, 2010, 12:16:24 »
0
Здравейте всички,

явно съм пропуснал гласуването, но ако е възможно и моя глас да бъде взет под внимание, аз гласувам срещу Оунъра като единствен и едноличен собственик.

На мнение съм, че Оунъра е крайно неподходящ да държи правата и собствеността върху форума и ще кажа защо... като не взимам под внимание личностните ми взаимоотношения с него още в форума на имоти.нет, където обиждаше безпричинно всички "сривлювци". Това беше преди около година, после посмекчи доста тона....

Доколкото знам от форума на имоти.нет Оунъра се занимава с имоти, сайтове за имоти, явно иска да издава или вече издава печатни издания. Това означава, че той, рано или късно ще стане зависим от стоителни фирми, рекламодатели и т.н., дори доколкото знам той сам строи и се занимава с НИ. Да прикачим форума към едно от бъдещите издания (печатни или електронни) на такъв потенциално зависим човек е недопустимо, защото рано или късно под една или друга форма, ще се случи същото както в имоти.нет. Та априори собствеността на сайта не бива да се дава в ръцете на този човек. Ясно е че всички щом сме тук имаме интереси в НИ, под една или друга форма, кой е собственик и се интересува каква е стойността на недвижимостите му, кой като купувач, спекулант и т.н. Но малко или много масата от хората го правят това като частни лица и не им е основно занимание и източник на доходи, ерго един или група от подобни хора би била много по-резистентна срещу намеси в един бъдещ форум за имоти. От всички тези хора вие избрахте най-неподходящия и му дадохте собствеността. Аз лично съм готов да даря, без никакви финансови интереси или желание за каквато и да е собственост или модерирани и т.н. пари за да има един независим форум. На Оунъра му нямам доверие поради тези причини и от личен опит от имоти.нет. Пак казвам човека е посмекчил доста тона, но аз помня много добре простотиите му от имоти.нет. Освен това прикачайки форума към едно от КОМЕРСИАЛНИТЕ начинания на оунъра, всички ние почваме да работим под една или друга форма за него, пишейки на негова територия, генерирайки посещаемост на комерсиален сайт който ако или когато набере достатачна популярност ще се промени много. Така че фундаменталния въпрос за собствеността е изключително важен и трябва да бъде решен по най-добрия начин.

Мисля че Скитъра е най-подходящ.

Поздрави !

badgoiko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-2
  • Респект: 0
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #89 -: 18 Май, 2010, 00:16:54 »
0
Здравейте всички,

явно съм пропуснал гласуването, но ако е възможно и моя глас да бъде взет под внимание, аз гласувам срещу Оунъра като единствен и едноличен собственик.

На мнение съм, че Оунъра е крайно неподходящ да държи правата и собствеността върху форума и ще кажа защо... като не взимам под внимание личностните ми взаимоотношения с него още в форума на имоти.нет, където обиждаше безпричинно всички "сривлювци". Това беше преди около година, после посмекчи доста тона....

Доколкото знам от форума на имоти.нет Оунъра се занимава с имоти, сайтове за имоти, явно иска да издава или вече издава печатни издания. Това означава, че той, рано или късно ще стане зависим от стоителни фирми, рекламодатели и т.н., дори доколкото знам той сам строи и се занимава с НИ. Да прикачим форума към едно от бъдещите издания (печатни или електронни) на такъв потенциално зависим човек е недопустимо, защото рано или късно под една или друга форма, ще се случи същото както в имоти.нет. Та априори собствеността на сайта не бива да се дава в ръцете на този човек. Ясно е че всички щом сме тук имаме интереси в НИ, под една или друга форма, кой е собственик и се интересува каква е стойността на недвижимостите му, кой като купувач, спекулант и т.н. Но малко или много масата от хората го правят това като частни лица и не им е основно занимание и източник на доходи, ерго един или група от подобни хора би била много по-резистентна срещу намеси в един бъдещ форум за имоти. От всички тези хора вие избрахте най-неподходящия и му дадохте собствеността. Аз лично съм готов да даря, без никакви финансови интереси или желание за каквато и да е собственост или модерирани и т.н. пари за да има един независим форум. На Оунъра му нямам доверие поради тези причини и от личен опит от имоти.нет. Пак казвам човека е посмекчил доста тона, но аз помня много добре простотиите му от имоти.нет. Освен това прикачайки форума към едно от КОМЕРСИАЛНИТЕ начинания на оунъра, всички ние почваме да работим под една или друга форма за него, пишейки на негова територия, генерирайки посещаемост на комерсиален сайт който ако или когато набере достатачна популярност ще се промени много. Така че фундаменталния въпрос за собствеността е изключително важен и трябва да бъде решен по най-добрия начин.

Мисля че Скитъра е най-подходящ.

Поздрави !
+1