Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107974 пъти)

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #375 -: 04 Юни, 2010, 19:29:06 »
0
барбароне,барбароне......там когато се намеся,темите почват да растат със "звездички"......не ги гледай форумните идиоти,навякъде са,кат ги подразниш и се появяват......само че няма да е зле да разгледаш технически "неща"    например-аз -срещу целия форум......как всички отпърво смятам,че не съм прав,после пък излиза,че всички са в грешка пък АЗ СЪМ ПРАВ.......след като и няколко от "непишещите" се намесиха.......

няма да казвам на собствениците на сайта,че краднеш интелектуална собственост.......още нямате банерчета.......


Чудя им се на тия тъпи американци, как се осмеляват да ти се подиграват и да ти противоречат! Не знаят, че тук каквото кажеш, веднага става!
Уплаших се да не ме подгонят за "интелектуалната" собственост и пускам само линка: http://208.234.169.12/vb/printthread.php?threadid=175668 ;)


що не пробаш тук:

http://www.elitetrader.com/vb/showthread.php?s=&threadid=183813&perpage=6&pagenumber=10


acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #377 -: 04 Юни, 2010, 19:51:16 »
0
Асенка, радвам се, че те заварих. Гледам тука писали, че уихвата у щатско щела да се вдига. Някакъв коментар?

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #378 -: 04 Юни, 2010, 20:02:14 »
+1
искаш ли и нещо гениялно,барбароне?ей така,във форум,където са най добрите играчи и куонъровци в света,както и има и фолр брокери(от тези,дето след като са се изучили на флора,са дома пред компа)???
  ето ти :

http://www.elitetrader.com/vb/showthread.php?s=&threadid=174383&perpage=6&pagenumber=18

понеже идея няма да си имаш за кво иде реч,ще ти кажа-как доказвам една от теорите на талеб за негативен епмирисизъм:
   показва се нов играч и пита форума за дадена стратегия-целия форум тръгва да му обяснява,че е едно и също....появява се ацен1975 и казва,че е едно и също,ама не съвсем.......почва битката и сам война е войн.....и накрая излиза,че ацен1975 може би е прав,а целия форум да е в грешка........
  странно,нале?
  нека обясня,че това е пространствена материя,за теб е имагинерна математика и такава ще бъде вечно-с влучая цифрите не винаги са това,което са........
      след няколкко страници нарочни спорове(имам доказателството,но нарочно не го давам от началото,че да вкарам повече умове в спора),накрая,когато вече изглежда,че съм поредния куку......хоп-теорията се доказва с практика-реално мисспасване на Календари-факт,срещу който и най големия теоритик не може да се пребори.......
       всеки почва да рови в платформите си и вижда,че асен1975......бил прав......
    разбира се,това не съм го открил аз,но ми го е казал човек,който е маркет мейкър.........в книгите тия неща не ги пише.........щот се пишат от хора,които разбират повече от писане,колкото и странно да ти звучи....
    тоя същия човек го питах къде мога да уча ,че колкото повече научавам,толкова повече разбира,че не знам ...и той ми отговори:
     тия дето разбират от опшъни не преподават,преподават тези,които не разбират........
   
хайде сега,някакви други компромати за мен ще намериш ли,хайде напъни се,току виж и другаде съм писал време оно,но под друг ник?
     

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #379 -: 04 Юни, 2010, 20:05:54 »
+3
Асенка, радвам се, че те заварих. Гледам тука писали, че уихвата у щатско щела да се вдига. Някакъв коментар?


мисля,че няма да смеят.трябва да я вдигат,но ги е страх от рухване в еврото.мога само ако и европата вдигне,че да го пази,а ЕС вдигне ли я,тришетката ще си заиграе е огъня......
    знам,че всички говорят за вдигане,аз лично не вярвам.....но не забравяй,че дори и 1% да стане,това пак е безбожно ниско.няма да окаже влияние върху щатската икономика,но ще окаже влияние върху еврото,а това коствено в бъдеще ще удари и сащ....

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #380 -: 04 Юни, 2010, 20:16:44 »
0
Асенка, радвам се, че те заварих. Гледам тука писали, че уихвата у щатско щела да се вдига. Някакъв коментар?


мисля,че няма да смеят.трябва да я вдигат,но ги е страх от рухване в еврото.мога само ако и европата вдигне,че да го пази,а ЕС вдигне ли я,тришетката ще си заиграе е огъня......
    знам,че всички говорят за вдигане,аз лично не вярвам.....но не забравяй,че дори и 1% да стане,това пак е безбожно ниско.няма да окаже влияние върху щатската икономика,но ще окаже влияние върху еврото,а това коствено в бъдеще ще удари и сащ....


Това ме вълнува. Благодаря!

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #381 -: 04 Юни, 2010, 20:22:53 »
+2
Ти пък сега! Компромати! Не бе, гледам, че си световно призната величина, искам и аз да се развивам, да не съм все ниска топка, а пък ти безплатни уроци не даваш и затова тръгнах да ти събирам литературата и да се уча.

хм,как така по "случайност" извади форума,дето форумните тролове не са съгласи,че голдман сакс дирижират петролните фючъри,а не извади форуми,където им набивам канчетата на същите тролове?
    не забравия,че съм мразена личност-такъв ми е ника-всички се "притесняват" ,че нямало да имам приятели,или че съм тъп,щото съм некултурен......ама да знаИш,че с културност няма да те запомни никой-квото кажеш,след време ще си забравен.........обаче,ако си казвал "умнотии",но си бил "лош",тогава ще си мразен,но няма да си "забравен"........
         наистина нямаше нужда да ми вдигаш "цената".........никога не подценявай хората,които те изненадват!
  тва,че не си правя самореклама,може да е ,защото нямам нужда,или защото НЕ ИСКАМ да се знае.......
       сега направи и на двама ни лошо-ти стана за пореден път за смях,а аз гледам съм имал глупостта да използвам същ ник другаде.......добре,че нямаш достъп до "някои" платени сайтове,имаче още "компромати" за мен щеше да намериш........
     дерзай!

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #382 -: 04 Юни, 2010, 20:40:51 »
+2
не искаш?ако щеш....
« Последна редакция: 04 Юни, 2010, 20:51:27 от acen1975 »

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #383 -: 04 Юни, 2010, 21:53:39 »
+4
Асенка, радвам се, че те заварих. Гледам тука писали, че уихвата у щатско щела да се вдига. Някакъв коментар?


мисля,че няма да смеят.трябва да я вдигат,но ги е страх от рухване в еврото.мога само ако и европата вдигне,че да го пази,а ЕС вдигне ли я,тришетката ще си заиграе е огъня......
    знам,че всички говорят за вдигане,аз лично не вярвам.....но не забравяй,че дори и 1% да стане,това пак е безбожно ниско.няма да окаже влияние върху щатската икономика,но ще окаже влияние върху еврото,а това коствено в бъдеще ще удари и сащ....


Това ме вълнува. Благодаря!


нали знаеш колко пъти съм казвал,че много да се внимава като се чете пресата.
 ето ти една "случайност":
по синебиси сутринта в 5.35 часа излиза статия,че еврото може да скочи обратно до 1.60$......половин час по късно еврото рухва за пореден път,като по лошото е,че пробива най важното стратегическо ниво от 1.20$
     с други думи-преди селл оффа в еврото,се опитват да убедят,че трябва да се купува евро,че много щяло да поскъпне-и това браточка по една от най сериозните медии  в света:

http://www.cnbc.com/id/37504437

оставям на теб да предцениш,случайно ли днес има нов рекорд в спада в еврото,и същевременоо ПРЕДИ да стане,ти се обяснява колко еврото ще поскъпне......

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #384 -: 04 Юни, 2010, 22:31:47 »
0
Тия от CNBC са маркет-"блейкъри"  :D

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #385 -: 05 Юни, 2010, 12:20:13 »
+1

Асене,

За проектофорума и за "учениците". Само искам да ти допълня критериите, които според мен са важни, ако не възразяваш.

"нямат знанията,но искат да учат-но за това трябва да имат пространствено мислене и абстрактна логика-"

Това не е достатъчно. Има много хора с тези качества. Не им се получава, защото им липсва хъс. Изразява се не само с искане за постигане на целта, а в това - тази цел да стане едно цяло с човека, да влезе в него, да го обсеби, да му бъде тръпка. По-друг начин казано, вложено е цялото сърце.

Друго - да не са хазартен тип хора.

И, още едно много важно качество - да умеят да губят. Не умеят ли - всичко останало може да отиде "на кино".

:) *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #386 -: 10 Юли, 2010, 14:29:29 »
0
Да се върнем на заглавието на темата, което звучи по-актуално от всякога! Асенката не можа да ме тръшне, но талера отново се тръшна напук на "винаги верните" му прогнози. След това Асенката тръшна вратата след себе си. Знам, че това не звучи като блага вест за неговите верни сподвижници. Ако някой го е срам да ми пише на лични колко талера е изгребал с лопатата? :)
Вижте очевидното:

Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #387 -: 10 Юли, 2010, 14:49:25 »
0

Ееее, не е така. Пише си в инвестор. Там го четем. Защо не пише тук, честно вече  не знам...

:) *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #388 -: 10 Юли, 2010, 14:58:21 »
0

Ееее, не е така. Пише си в инвестор. Там го четем. Защо не пише тук, честно вече  не знам...

:) *drink11*

Аз знам. Изцепи се и побърза да погребе еврото. И като видя, че не се случи, си глътна граматиката. То така става с такава силна валута да се срине за месеци. Няма начин. Дребния спекулант си остава дребен и в мащабите на мисленето.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #389 -: 10 Юли, 2010, 15:17:15 »
0

 :)

Асенчо е...  *valcho*

Абе, да му имах мисленето, няма да откажа. И на още един човек тук - Додо. Разбира се, и на още много хора. Повечето...

Ама... като не мога, колкото мога...   :)*drink11*