За всичко останало > Строителство и ремонти

Заваряване

<< < (4/4)

dodo2:
Ами после си помилих, че трябваше да ги взема, ама бяха и по-дебели отколкото искам - аз искам от най-тънките (1.6мм) тези бяха 2мм.

По принцип това, което ми трябва да стане - не трябва да е особено здраво, целта е да не се върти гайката. Елемент е от сглобката на нещо по-голямо - реших да си изхвърля мебелите (които са си хубави, по поръчка на 3-4 години) и да си направя сам - очевидно е че съм изтрещял, нали :)

Ще са от масивно дърво нарочно очукано и остъргано, за да изглеждат стари.

TOPTKO:
ДАААААААААААААА и ти като мене първо купуваш после казващ за какво е. Това са дребни детайли и не са за електрожен, по скоро за точкова заварка или оксижен – моля не ги купуваи. Но с 1.6–2мм електроди си точно в сегмента "стари кревати, издънени варели".Ужас като си помисля че на мене ми трябва струг и си представям как ще спа върху него на улицата и се въздържам от покупката.

dodo2:
Тенкю барбароне :)

TOPTKO мислех си за оксижен, ама бутилки, чудесии... а този електрожен е много мъничък ще стане и за тия гайки, а ако ми потрябва и за друго. Примерно мисля да си направя пушилня за колбаси, че покрай другото почнах да си правя и разни салами и мисля, че жена ми ще ме изгони скоро.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия