Автор Тема: Продавам дворно място от 1450м2 в с.Чернево на 30км.от Варна  (Прочетена 11524 пъти)

glarus66

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 6
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Собственик продава дворно място от 1450 м2 в с.Чернево на 30км.от Варна по магистралата за гр. София.Имотът е трети от центъра на селото и се състои от два съседни парцела,единият е 675 м2 реални граници,а другият 775 м2 идеални граници и се продават заедно.В екологично чист район.Близо до гора и поточе, на 2км. от гр.Суворово и на 1 км. от прочутия вече комплекс-чифлик БАРИТЕ. Имам нотариален акт,скица и данъчна оценка. Асфалт, ток и вода в съседство.По-държан равен черно земен двор. В селото има над 500 къщи, някой от които са закупени вече от чужди граждани. Има още:съвет, поща, читалище, училище, детска градина, фолклорен ансамбъл, хранителни и битови магазини, пазар, ЖПГ(нови мотриси), автобусен транспорт, кабелна TV,СОТ, питейно заведение, сладкарница,аптека, лекар и стоматолог, 2 селскостопански кооперации ,футболен отбор и игрище, църква и др..В момента цялото село се канализира. Районът се развива много добре и е подходящ за инвестиция.
 *flower2*Ето и малко снимки  http://glarus66.snimka.bg/properties/prodavam-selski-dvor-na-30km-ot-varna.548073
Цена 9000 Евро (за агенции това е цена без тяхната комисионна).
skype: GLARUS66
дом. тел. 052-759651
gsm. 0889364540
Христо Георгиев Христов

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Във форума има варненци, може да се заинтересуват.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Какво означава идеални граници ?
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

glarus66

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 6
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Какво означава идеални граници ?
Десният парцел е на двама собственици и сме си го заградили по равно но фиктивно.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Стига, де.......значи си решил да вкараш горкия купувач в някъква неясна съсобственост ?  :o  :o  :o
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

glarus66

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 6
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Стига, де.......значи си решил да вкараш горкия купувач в някъква неясна съсобственост ?  :o  :o  :o
Аз притежавам 1/2 идеални части и брат ми също , от втория парцел с обща площ 15002м.
Не виждам какво неясно има , строиш на парцела който е с реални граници а във втория си правиш градинка с райграс и люлка да се люлееш.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
А,защо до сега не разделихте парцела с брат ти?
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

glarus66

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 6
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
А,защо до сега не разделихте парцела с брат ти?
Липса на финанси и от двете страни !

Scyther

  • Гост
Егати липсата на пари!!! Ей така на мен ми предлагаше един тарикат идеален етаж от къща в Галата (Варна), щото нямал 300 кинта да си раздели етажите със сина си. Втора година още търси баламурници. От 90 000 евро през 2009, последно на 40 000 ми продаваше, но така и не намери 300 лева, за да си уреди реалните граници на имота. Или баламурниците свършиха, или 300 кинта са много пари...  :'(

glarus66

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 6
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Колеги съфорумци , доколкото знам този раздел е за купувам , продавам , заменям а не за чесане на езици.Ако не Ви устройва това което предлагам преминете на друга оферта.Аз съм продавача и аз решавам за колко как и до кога ще го продавам.Аман от завистници.Само имотът който е с реални граници си заслужава тези пари които искам за двата , така че който дойде на място да види за какво става на въпрос ще се увери че другият му идва подарък.
Успехи!   

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Не се сърди, гларус, но никой не иска да влиза в съсобственост. С най-близки роднини трудно се оправяш за съсобствен имот и често възникват конфликти, пък какво остава за съсобственост с чужд човек? Оправете си имотите с брат ти, или ако толкова нямате пари, продавай само това, което е изчистено.

Scyther

  • Гост
Не се сърди Гларусе, ма от 2-3 години от пръдня боя не става. Нещо банките хем не дават, хем никой не им ще даванката. Без извинение, но на това едно време му викаха "инвИстиция". 18 000 лева за имот някъде на майната си на 30 км от главен град, при това с неясна съсобственост и граници... Всичко се свежда до това, доколко си в час. Искаш ли да ти "подаря" без пари един шевролет с идеален лизингов план?...
Няма лошо да се мислиш за тарикат и да си вярваш, че ти определяш цената, стига да има балък, който да ти я плати... Но не си случил на форум, а и балъците свършиха напоследък... Ама мани ме мене! Язе съм заядливо ко--ле. Виж колко оферти и наддавателни предложения ти направиха, откак си пуснал темата... Хората направо си скъсаха минискусите да бързат за далаверата ти... Сам си смятай колко "атрактивна" ти е безценната оферта у Чернево... *beer*

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Не се сърди Гларусе, ма от 2-3 години от пръдня боя не става. Нещо банките хем не дават, хем никой не им ще даванката. Без извинение, но на това едно време му викаха "инвИстиция". 18 000 лева за имот някъде на майната си на 30 км от главен град, при това с неясна съсобственост и граници... Всичко се свежда до това, доколко си в час. Искаш ли да ти "подаря" без пари един шевролет с идеален лизингов план?...
Няма лошо да се мислиш за тарикат и да си вярваш, че ти определяш цената, стига да има балък, който да ти я плати... Но не си случил на форум, а и балъците свършиха напоследък... Ама мани ме мене! Язе съм заядливо ко--ле. Виж колко оферти и наддавателни предложения ти направиха, откак си пуснал темата... Хората направо си скъсаха минискусите да бързат за далаверата ти... Сам си смятай колко "атрактивна" ти е безценната оферта у Чернево... *beer*

Офертата си е добра, ама за купувачи а не за писачи.
Гларусе, дръж си цената.Един купувач ти трябва.Не списък за партия.Ще си се появи.Писал си на доста места, ще те намерят.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Scyther

  • Гост
 :D Няма лошо! Писачите оплюха офертата. Сега е време опашката от купувачи да наддават...  :)

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
парцелът има ли реално излаз на улицата, без да се преминава през този, който е в идеална съсобственост?