Автор Тема: форумът на имоти.нет  (Прочетена 104213 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #75 -: 26 Януари, 2011, 23:59:50 »
0

A, с кокошките! Други птици - някои от нощните...  :D  *drink1*

Светлето докато беше, атмосферата беше далеч по-ведра, от колкото преди. Просто, понякога е много по-добре така, за да се изпусне парата, да се укротят страстите. Ами вижте само, колко хора написаха "Светле, кефиш!" И то от различните групи.

Точно такъв бан е много погрешен.  :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #76 -: 27 Януари, 2011, 09:51:30 »
0



Светле, върни се!
  Липсваш ни!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #77 -: 26 Март, 2011, 22:14:31 »
0

Фло има бан ???

Пусната тема за връзка с Фло, затворена!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #78 -: 27 Март, 2011, 11:25:10 »
0
Цитат:


bulhomes [ Отговор ]
Re: Защо е затворена темата “Връзка с ФЛО“ ново
27-03-2011 - 09:52:46    IP/Host: ---.optisprint.bg
Регистриран: преди 4 години
Мнения: 1 457    
Обяснението на Фло:
"Още не мога да пиша на "лични"тука,вероятно има някакъв "карантинен" период за новодошлите!В общи линии от оня форум ме баннаха заради една моя, много поучителна тема за недъзите и мушенгиите на имотния пазар.Темата се наричаше " Прескочи брокер и спечели-забавна игра за продавачи и купувачи" :rolleyes: и тъкмо набра популярност с около хиляда посещения за 2 дена. Бях си сложил и автоматичен подпис: "Не трябва да сте непременно луд за да работите с агенция за имоти,но това понякога помага"! Оная " магьосничката",собственичка на сайта я хвана нещо потрес и това е! Много мръсния томер от тяхна страна беше,че са направили преди това да ме баннат регистрация на моя ник в конкурентния им сайт/на ... и додо2/,така,че аз да не мога да се регистрирам там с моя ник Фло.Както и да е! Надявам се тука да е едно готино място за обмяна на идеи по строителството и да е по-ведро!"
Четете бързо, че ще ме забършат!


Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #79 -: 27 Март, 2011, 15:00:03 »
0
@ dodo2:

Това:
"Много мръсния номер от тяхна страна беше,че са направили преди това   да ме баннат регистрация на моя ник в конкурентния им сайт/на ... и   додо2/,така,че аз да не мога да се регистрирам там с моя ник Фло."

вярно ли е? Има ли регистриран потребител фло?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #80 -: 27 Март, 2011, 15:48:07 »
0
Помня, че фло се беше опитвал да се регистрира тук и нещо не ставаше. Май беше въвел грешен имейл адрес сега ще го оправим :)

Има:
Флоконкрет 25 Март, 2011
Фло 14 Юли, 2010

Някой от двата истинския фло ли е?

П.С. Не са активирани и двата - на имейла който е въведен се изпраща съобщение, което трябва да се потвърди.. и така си стоят.
« Последна редакция: 27 Март, 2011, 15:56:56 от dodo2 »

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #81 -: 27 Март, 2011, 16:56:02 »
0
Активирах и двата потребителя ръчно, сега остава да си помни паролата правилно от едно време.  *drink1*

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #82 -: 27 Март, 2011, 18:31:18 »
0
Мен лично Флоконкрет ми се струва съмнителен, най-вече заради датата на регистрация.
Във форума на имоти.нет истинският фло пишеше от мрежата на spectrumnet.bg (212.50.0.0/19).


Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #84 -: 31 Март, 2011, 21:43:50 »
0

Чудесно!  *clap* Аз, наистина не бях я чела.

Е? Това ли е толкова страшната тема? Ами, аз не виждам нищо трагично. Даже и не виждам да е непременно във вреда на качествените агенции, които претендират, че са. Дори, обратно, по-скоро биха могли да спечелят дивидент в своя полза.

Благодаря ти, Димитър! :) Поне сега съм 100% спокойна, че заемайки позиция и отношение, Фло, наистина, не е застанал по средата на килима...
Макар, че не съм се и съмнявала.
Нищо обидно за професионалисти.

 *drink11*



Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #85 -: 31 Март, 2011, 22:57:23 »
0

Нищо непочтено не виждам в това - да се прескочи брокер. Непочтено е, ако му се ползват услугите, да си свърши работата, и да се опитва да се прескочи. При положение, че има съгласие с договорената комисиона.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #86 -: 31 Март, 2011, 23:48:22 »
0
Забавното е следното - "прескачане" наистина се случва, когато купувач види имот и се свърже директно със собственика, което е елементарно с малко познания кое къде се вписва, записва и описва в разпръснатата администрация - тогава все пак агенцията е положила труд и изразходвала (минимални) средства за реклама и продавачът на практика я ощетява. Но всичко това се случва само заради алчността спрямо купувача - "щом си вдигнал телефона, значи ми ставаш клиент (срещу никаква услуга)".

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #87 -: 01 Април, 2011, 00:19:43 »
0

А, то това го има в много браншове. Не е само при тях. Но, докато се държат с новите реалности, като с враг и да се опитват да заглушат нещо си, просто няма как да се получи.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #88 -: 01 Април, 2011, 07:58:13 »
0
Защо никой не "прескача" ЧСИ?
В обявите им има всичко необходимо, за да се свърже евентуалният купувач с продавача -- адрес на имота, подробно описание от документа за собственост, често трите имена и ЕГН на продавача...
Защото сделката не може да се осъществи без ЧСИ, когато АНИ станат такова звено, като ЧСИ или нотариуса, тогава и ще престанат да ги "прескачат".

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #89 -: 01 Април, 2011, 08:20:36 »
0
Защо никой не "прескача" ЧСИ?
В обявите им има всичко необходимо, за да се свърже евентуалният купувач с продавача -- адрес на имота, подробно описание от документа за собственост, често трите имена и ЕГН на продавача...
Защото сделката не може да се осъществи без ЧСИ, когато АНИ станат такова звено, като ЧСИ или нотариуса, тогава и ще престанат да ги "прескачат".

ЧСИ се прескача редовно.Виж при нотариуса е малко по сложно, но се лежи на държавна издръжка.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG