Автор Тема: форумът на имоти.нет  (Прочетена 104860 пъти)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #90 -: 01 Април, 2011, 09:07:13 »
0
Айдее, разбра се какъв ми е опита с ЧСИ.  :)

Следващото е чисто теоретично, и не е свързано с личен опит:
Предполагам, че "прескачане" на ЧСИ е възможно, ако продавача и купувача се договорят преди търга, ама това колко често се случва нямам представа.


OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #91 -: 01 Април, 2011, 09:19:23 »
0
Айдее, разбра се какъв ми е опита с ЧСИ.  :)

Следващото е чисто теоретично, и не е свързано с личен опит:
Предполагам, че "прескачане" на ЧСИ е възможно, ако продавача и купувача се договорят преди търга, ама това колко често се случва нямам представа.

Ако имота е хубав и притиснатия собственик е разумен, винаги може да се намери начин предварително договаряне.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #92 -: 02 Май, 2011, 13:45:41 »
0
Цитат на: Продавач
Додо давам ти време сам да изтриеш линковете към конкурентния портал за да не стане после къде ми е темата или защо е заключена! Мисля и друг път съм ти казвал да не нарушаваш правилата на форума:g:
:D :D :D ;)

В имоти.нет ми се струва, че са назначили бившата химичка/креватна брокерка да пише по минимум 100 поста на ден. По възможност всеки да е абсолютно безсмислен, но за сметка на това заядлив с цел повече отговори и кликове  *yahoo*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #93 -: 26 Май, 2011, 00:08:01 »
0
Додо, как върви дискусията с камелия в оня форум?  *rofl*    *clap* :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #94 -: 26 Май, 2011, 01:22:16 »
0
Яко! Днес отиде да спи по-рано. :)  *drink1*

Предлагам за 10000 мнение да и изпратим букет цветя.. покрай нея, моите ще станат 5000  *blush*

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #95 -: 26 Май, 2011, 02:08:59 »
0
Яко! Днес отиде да спи по-рано. :)  *drink1*

Предлагам за 10000 мнение да и изпратим букет цветя.. покрай нея, моите ще станат 5000  *blush*

Абе Додич, къде си тръгнал да спориш с радиоточка. Жената си има подкрепата на живущите във входа на блока и на 80% от народонаселението и 5 пари не дава за логиката на доводите ти. И да даваше пак няма да си го признае, та спорът е безпредметен, ако оставим настрана моментното забавление, ама то май не е много забавно от един момент нататък... Подобни с лопата да ги ринеш (не са виновни хората, системата ги е създала такива и не бива да ги виним за това).
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #96 -: 26 Май, 2011, 03:32:53 »
0
Аз поне си правя гавра, може да съм груб, ама тя си го заслужава. Тия дни имам много досадна работа и чакам по 1 час от таск до таск и имам време за губене :)  *drink1*

Който приема форумите, google и wikipedia насериозно, си носи последствията.

 *music*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #97 -: 26 Май, 2011, 11:28:50 »
0

Но... Ками не се дава!   *rofl* Не случайно, преди три години я номинирах за форумен боец. :)

Да си призная, дожалява ми понякога за нея... :)

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #98 -: 29 Май, 2011, 03:07:28 »
0
Додо хвърлих 'поглед' на оня форум.
Леле, какво става бре *clap* , ти си ги 'помазал' направо  *rofl*. Налии не очакваш някой да излезе с твърда оферта за твоя облог ...ха,ха..ха *drinks*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #99 -: 29 Май, 2011, 12:14:44 »
0
додко бре, оная патица умора няма тя винаги ще напише последна отговор. Така че готви се за още словесни битки.  *rofl* *yahoo*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #100 -: 29 Май, 2011, 12:48:05 »
+1
Oпа, Тинки започна да трие на поразия. Рядко срещан глупак е.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #101 -: 29 Май, 2011, 12:53:13 »
0
Триенето няма да спаси форума.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #102 -: 29 Май, 2011, 13:13:25 »
0

Аз имам предупреждение от Тинки да не качвам снимки, емотикони с адрес fimoti.com . Както и да не пиша: "другия форум". Първо ми изтри или редактира мои постове, после ме предупреди на лични.

Бях качила снимката с конете от тук, че ми беше по-лесно. За да се види адреса, някой трябва да ме цитира. Кой ще цитира снимка???
После, реших да се издрача с Тинки  *blush* :D , и качих един клип, като вградих адреса на fimoti и взех този емотикон- *girl* . Обаче... ме изтри.  :D

След това, разрових да видя къде съм писала за "другия форум" и... ориентирах се по редакцията на Тинки.  :D


gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #103 -: 29 Май, 2011, 13:37:56 »
0
Муза, подобно "престараване" няма как да е в полза на форума на имоти.нет. Ма, те си знаят. Да не ги мислим толкоз. Тук си имаме много по-готин форум.  *drink9* *drink9* *drink9*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #104 -: 29 Май, 2011, 20:22:05 »
0

Аз имам предупреждение от Тинки да не качвам снимки, емотикони с адрес fimoti.com . Както и да не пиша: "другия форум". Първо ми изтри или редактира мои постове, после ме предупреди на лични.

Бях качила снимката с конете от тук, че ми беше по-лесно. За да се види адреса, някой трябва да ме цитира. Кой ще цитира снимка???
После, реших да се издрача с Тинки  *blush* :D , и качих един клип, като вградих адреса на fimoti и взех този емотикон- *girl* . Обаче... ме изтри.  :D

След това, разрових да видя къде съм писала за "другия форум" и... ориентирах се по редакцията на Тинки.  :D


Аз казах че Тинки е глупак. Объркал съм се - той е кръгъл идиот. Да изтрие мнение само защото Муза е написала "другият форум"??? *scare*
Как ли ще реагирал ако бъде написано "алтернативното виртуално пространство за споделяне на възгледи относно имоти"?