Автор Тема: Цената на парцелите  (Прочетена 47448 пъти)

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #135 -: 15 Август, 2010, 22:23:01 »
0
dodo2 OwnerBG.звъни му говорихме на дълго ще ти обясни.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #136 -: 15 Август, 2010, 22:43:57 »
0

Играч,

Макар и много неприятно, всъщност добре се е получило. Целнал си го в някакъв момент, в който ти се е показал колко е сериозен. Ами той можеше да продължава в същия дух - "да, да... ще се чуем..." и т.н. А, ти щеше да продължаваш да го чакаш...

Опиши си пак парцела. Все пак, и други ни четат.

И по-спокойно, не се нерви. Това е също стока. Пак с клиенти. Същото е, почти...

Ето ти нещо релаксиращо...

Цитат
http://www.youtube.com/watch?v=uSnx7vI_LoQ


 *drink11*

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #137 -: 15 Август, 2010, 23:01:50 »
0
EMMANUELLE
   

                                                                                    МЕРСИ

              Пък от това и друго ми се приправи гот е.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #138 -: 26 Август, 2010, 21:38:31 »
0
Колеги бихте ли сменили парцел за два луксозни автомобила.Имам такава оферта от днес.


Определено не. А и зависи какво значи "луксозни", ако е като при апартаментите...

Аз бих заменил за примерно ей това: http://www.teslamotors.com/roadster
Само на ток, от 0 до 100 за 3.7 секунди, у нас се съмнявам някой да го има. Тук "луксозни" са мерцедеси на 10 години и BMW кошници "нов внос" :)

*drink5*

Играч, напиши ми моля те на ЛС номера на парцела и кадастрален лист, да видя къде се намира?

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #139 -: 02 Септември, 2010, 22:16:16 »
0
Играч, какво стана с парцела, продаде ли го? Аз те бях посъветвал да изчакаш до една августовска неделя, Оунър ти даде по-дълъг срок - трети септември, който идва след 2 часа. Или си решил да чакаш още?

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #140 -: 04 Септември, 2010, 11:14:49 »
-1
Jim:     Несъм го дал още.Но поне доста предложения получих.Основно за бартери с доплащаня.Имам един възрастен клиент който си държи на неговото но неми изнася цената иначе човека сериозен и ще плати кеш.Ще го въртя до 20септември като спешно и приключвам.Или някой ще го вземе на далавера и ще се радва или ми остава и след като се върна от чужбина ще продължа.Такова решение взех.Ще си му сложа реалната цена за района и толкоз кога се продаде тогава.Щом на толкоз занижена цена ме работят и искат безумни сваляня няма какво да коментираме.Явно доста хора непознават добре парите.

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #141 -: 08 Септември, 2010, 20:23:52 »
0
Някой беше казал,,Неси спомням точно кой от форума,,че от този форум клиент няма да излезе.Е излязоха и то двама днес.Утре ще идва цялото му семейство на единия да го види пък какво ще излезе  :-\ :-\ :-\ незнам.Ако искат да пишат във темата няма ядове.но важното е че и този форум Помага.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #142 -: 08 Септември, 2010, 20:31:56 »
0
Наистина е супер, когато от едно виртуално общуване излизат практически резултати, то това е смисълат и на виртуалното общуване и форумите като цяло (обмяна на идеи и информация). Хайде на късмет и на двете/трите страни от евентуланата сделка съфорумци!  *drink1*
I say what I do and do what I say.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #143 -: 08 Септември, 2010, 20:38:15 »
0
Някой беше казал,,Неси спомням точно кой от форума,,че от този форум клиент няма да излезе.Е излязоха и то двама днес.Утре ще идва цялото му семейство на единия да го види пък какво ще излезе  :-\ :-\ :-\ незнам.Ако искат да пишат във темата няма ядове.но важното е че и този форум Помага.
...............
Евала! :D Играч си! *drink7*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #144 -: 23 Септември, 2010, 01:41:06 »
0
.......Имам един възрастен клиент който си държи на неговото но неми изнася цената иначе човека сериозен и ще плати кеш.Ще го въртя до 20септември като спешно и приключвам........Ще си му сложа реалната цена за района и толкоз кога се продаде тогава.Щом на толкоз занижена цена ме работят и искат безумни сваляня няма какво да коментираме.Явно доста хора непознават добре парите.
Играч, какво стана с парцела, 20 септември мина. Аз и не разбрах точно каква е тази дата. Ще чакаш до 20.09 и приключваш, и след това ще продължаваш да чакаш. А какво стана със съфорумците (доколкото виждам Оунър и Додо са проявили интерес).
Всъщност ако ни дадеш подробности за този парцел и най вече цената му всеки ще може да прецени дали купувачите искат безумни сваляния или ти искаш цена от 2008г. Последната година-две хората се научиха да ценят парите и не дават за панелки в Люлин 1000 евро.
Приятно прекарване в чужбина.

dival

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
  • Карма: +14/-15
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #145 -: 23 Септември, 2010, 23:01:34 »
0
Здравеите , доколкото разбирам целта е да се определи цената на даден парцел (не изчетох всичко)
При парцелите има една особенност - те самите не струват абсолютно нищо !!!!!!!!!!
Реално се продава не парцел а идея - защото парцел се купува с някакви бъдещи намерения
До колкото имам опит виждам че в момента качественните парцели са изтеглени от пазара (но това си мое лично мнение)
Преди време продадох една нивичка която се водеше зем.земя .....според мен ставаше чудесен тир паркинг
имах дори два сериозни огледа точно за това .....но в краина сметка я купи човек които построи там зърнобаза ...
Пал казвам ...според мен се продава идеята(намерението) ..... *beer*

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #146 -: 23 Септември, 2010, 23:12:29 »
0
Пък аз като ида на бърдак си избирам пичка пак по идея,само дето я знам предварително кво ще я правя (така де идеята):D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*А заминаването ми се отложи за 18 октомври така,че съм тук.Нещо G то ме предаде,заради него отложих.Но обещаха от сервиза бързо да го въстановят(ако може да се вярва на български сервизи). :o :o :o

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #147 -: 23 Септември, 2010, 23:24:32 »
0
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ това за голфетката ме изкефи яко

но одавна бях тинейджър.Сега ме кефят други неща в цвят бледо розов.С номинал 500Е. :D :D :D :D
« Последна редакция: 24 Септември, 2010, 00:11:32 от Играч »

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #148 -: 24 Септември, 2010, 00:02:15 »
0




New! Цветелина Янева ft. Ionut Cercel - Влез



Как да не му се припие на човек ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА Като кючека от турската напаст ни останал в сърцатаКакво ме бъркат цените на имотите след туй парче разпускащо.Мразя чалгата но това някак на ритъм ми легна.
« Последна редакция: 24 Септември, 2010, 09:50:13 от Играч »

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #149 -: 24 Септември, 2010, 00:52:34 »
0
 *drink5* *drink5* *drink5* *drink5* *drink5* *drink5*Голямо наздраве.