Автор Тема: Каква е дефиницията за "собственик"  (Прочетена 19281 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #45 -: 08 Март, 2011, 01:45:51 »
0
Аз си чакам отговора :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #46 -: 08 Март, 2011, 08:36:08 »
0
Аз си чакам отговора :)
=========
За горното не са необходими 2 самоличности, а една енергична личност.  *drinks*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #47 -: 08 Март, 2011, 12:36:11 »
0
Аз когато сбъркам, не се срамувам да си призная:
Москва изпревари Лондон като най-скъп град
11 Феруари, 2009 - 16:29 - Венци Михайлов

Но миналата година май шампион е Токио. Както и да е. Какво не можа да разбереш в едно просто изречение: Тя ходи там с децата си. Ти ако утре си купиш ВИ ще можеш ли да отидеш там с децата си? Та съвсем добронамерено ти казвам да забравиш за всякакви имоти и да помислиш за нещо по-сериозно. Вече си на 41г. Доста си закъснял, но може и да не е късно.

Додо, какво имаш предвид с двете самоличности, че и аз не разбрах. Не че съм се задълбочил особено.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #48 -: 08 Март, 2011, 12:45:29 »
0

Само за протокола да отбележа...

Регатка е вдигнала високо летвата и този и ВИ е, цитирам, "нашата глезотийка". За да стигне до нея, преди това тя...

За което, аз лично, и се радвам и възхищавам...  *flower2* *flower1* *flower2*

 *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #49 -: 08 Март, 2011, 13:47:47 »
-1
Аз когато сбъркам, не се срамувам да си призная:
Москва изпревари Лондон като най-скъп град
11 Феруари, 2009 - 16:29 - Венци Михайлов

Но миналата година май шампион е Токио. Както и да е. Какво не можа да разбереш в едно просто изречение: Тя ходи там с децата си. Ти ако утре си купиш ВИ ще можеш ли да отидеш там с децата си? Та съвсем добронамерено ти казвам да забравиш за всякакви имоти и да помислиш за нещо по-сериозно. Вече си на 41г. Доста си закъснял, но може и да не е късно.

Додо, какво имаш предвид с двете самоличности, че и аз не разбрах. Не че съм се задълбочил особено.
.....................
Ей изумруден СЕЛТИК, не ми надничай на мене в канчето аз с кой ще ходя в бъдещия си ваканционен имот, ами вземи отпиши навреме детето си от мошенническите московски университети дето предлагат дистанционно обучение от Москва, пък ги зарибяват да се явяват на изпити в някакви офисчета в БГ. После да не стане с дипломата му като тази на Калина Илиева. Ти не можеш да различиш две прости изречения на лузъра Коганев, пък си тръгнал мен да поучаваш! *aggresive*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #50 -: 08 Март, 2011, 14:12:36 »
0

Собственик,

Джим ти казва да работиш по въпроса за още една малка принцеска, а аз да се подготвям за подаръчетата за нея.

Забрави ли? :)

Aaaa, няма да ми отнемаш удоволствието! :) :) :)  *drink11*

Не учи в Москва, а в Лондон. :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #51 -: 08 Март, 2011, 17:08:23 »
0
Додо, какво имаш предвид с двете самоличности, че и аз не разбрах. Не че съм се задълбочил особено.

Ако имаш две самоличности и с едната си купил 2 неща, а с другата още 5, ще имаш общо 7. Нещо такова трябва да има и в случая тук :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #52 -: 08 Март, 2011, 17:45:33 »
0
Додо, какво имаш предвид с двете самоличности, че и аз не разбрах. Не че съм се задълбочил особено.

Ако имаш две самоличности и с едната си купил 2 неща, а с другата още 5, ще имаш общо 7. Нещо такова трябва да има и в случая тук :)
...............
Додо, ти държиш дискусията да бъде в конкретика и консктруктивна, но удобно забравяш този принцип когато се отнася до твоите постинги. Понякога изглеждат твърде детински да не кажа нещо по-силно. Дръж се адекватно на позицията която заемаш.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #53 -: 08 Март, 2011, 18:17:19 »
0
Това е защото по-подробно обяснение би изисквало говорене за лични неща (касаещи теб), а аз не искам да го правя. Виж спазвам някакви граници :)  *drinks*

Започнах да се заяждам, защото ти започна това със Scyther :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #54 -: 08 Март, 2011, 18:31:11 »
0
Това е защото по-подробно обяснение би изисквало говорене за лични неща (касаещи теб), а аз не искам да го правя. Виж спазвам някакви граници :)  *drinks*

Започнах да се заяждам, защото ти започна това със Scyther :)
......................
Евала за границите! *drinks* Само, че ме провокираш аз да си изнасям личните неща и не само ти. Димитър и куп други определено ме подкукуросват да пиша за моите неща  и после почва някой да ми прави забележки ,  че съм занимавал хората с моите имоти и т.н.
За Скитър 31 си прав сигурно да го защитаваш щото сте си приятели. Но знаеш, че той ми е противен не защото ми открадна част от ника. Това даже ме ласкае, въпреки , че си е чисто плагиатскво. Най низката простъпка на този бирен гений, е че ме банва 1месец след като съм постнал нещо. Ти може и да си ме банвал 10 пъти, но не се сърдя. Но за неговата постъпка няма човешко обяснение!  *drink2*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #55 -: 12 Март, 2011, 15:48:18 »
0
Според мен човек има право да парадира с това, което е постигнал лично. Наследствени, дарени или имоти, придобити на 1/3 от стойността им, не са такива, с който да се хвалиш.

Скитъра плати около 40 000 евро за апартамента си, Собственика го изкара "врабец", купил гарсониера в малък град (Варна!), това ме провокира да го попитам колко пари, "изпечелени" от него е вкарал в имоти.
...............
Ами да ме пита този невъзможен  ушат шоумен с благовиден вид и суров по душа държащ сметка великан до глезена *yahoo* То и на мен ми идва да го попитам има ли смисъл съществуването му и лично той какво и колко е вложил и къде, но го подозирам, че е от измамниците пред автогарата и ще ме излъже *ireful*
« Последна редакция: 12 Март, 2011, 15:53:15 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #56 -: 12 Март, 2011, 18:42:13 »
0
Не ми стана ясно ясно дали горният пост е насочен към мен, но е обяснимо предвид ниският ми IQ.

Аз следвам принципа "не питат, не казвай" (в оригнал don't ask, don't tell).

Спомних си един стар лаф: "смееш ли да питаш, пък да питаш дали ще ти кажат, ако ти кажат, дали няма да те излъжат"  :) .

И за да не бъде поста ми напълно спам -- ПРИЯТЕН УИКЕНД!.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #57 -: 12 Март, 2011, 18:44:52 »
0
Собственик 31 определено страда от липса на внимание - току напише някоя глупост към мнение отпреди 1 седмица или 5 месеца. :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #58 -: 12 Март, 2011, 19:57:32 »
0
Собственик 31 определено страда от липса на внимание - току напише някоя глупост към мнение отпреди 1 седмица или 5 месеца. :)
..........................
Точно обратното, искам да си пиша мненията без никой да ме репликира или да ми отговаря.
Въобще не ме интересуват отговорите. Само въпросите. *rofl*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #59 -: 12 Март, 2011, 21:20:18 »
+1
Ами вземи си една тетрадка и започни да си водиш дневник. Тук не е дневника ти, нито е кабинета на психоаналитика :)

 *drinks*