Автор Тема: За любителите на скътаните местенца  (Прочетена 3408 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Ето какво открих: http://www.medidatravel.com/index.php?option=com_content&view=article&id=86:2010-09-22-12-00-57

Мястото изглежда идеално за усамотение... *drink1*

Някой има ли преки впечатления?


Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: За любителите на скътаните местенца
« Отговор #1 -: 10 Август, 2011, 13:47:58 »
0
Страхотна йофтиния................. *rofl* *yahoo*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: За любителите на скътаните местенца
« Отговор #2 -: 17 Септември, 2011, 12:35:56 »
0
Ей Невидимко, много мерси за това :) Сега сме тук и е доста приятно. Едно от малкото места, правено с вкус от някой, чиято работа е точно това (много ми контрастира с хотела, в който бяхме преди месец на нашето Черноморие - върхът на кича).
Къщичките са скрити в гората по пътечки през мостчета, нощем с газовия фенер...
Та.. има само един недостатък - ако има място, за което да се каже, че е на гъза на географията - това е то  *rofl*
4 часа от София, все едно до Бургас.

И за още нещо мерси - преди не бях обръщал никакво внимание на този вид къщи, а сега си имам фикс идеи някакви, даже и OwnerBG се подлуди по идеята, та пуска вече теми за торбалански къщи *drinks* Да видим до къде ще стигнем  *blush*

Ето им сайта с повече снимки:
Омая

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: За любителите на скътаните местенца
« Отговор #3 -: 28 Септември, 2011, 23:22:02 »
0
Ей Невидимко, много мерси за това :) Сега сме тук и е доста приятно. Едно от малкото места, правено с вкус от някой, чиято работа е точно това (много ми контрастира с хотела, в който бяхме преди месец на нашето Черноморие - върхът на кича).
Къщичките са скрити в гората по пътечки през мостчета, нощем с газовия фенер...
Та.. има само един недостатък - ако има място, за което да се каже, че е на гъза на географията - това е то  *rofl*
4 часа от София, все едно до Бургас.

И за още нещо мерси - преди не бях обръщал никакво внимание на този вид къщи, а сега си имам фикс идеи някакви, даже и OwnerBG се подлуди по идеята, та пуска вече теми за торбалански къщи *drinks* Да видим до къде ще стигнем  *blush*

Ето им сайта с повече снимки:
Омая



Радвам се, че и на тебе ти е харесало. Дано идеите ви с Оунъра се сбъднат.