Автор Тема: Какво да очакваме през 2012 г?  (Прочетена 143315 пъти)

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #120 -: 24 Януари, 2012, 16:47:31 »
0
Докато няма глобален конфликт, всички локални конфликти не ни засягат освен ако нямаме интереси там които да ни засегнат.


Аз вече посочих, че Китай и Русия заявиха, че ще се включат. Така че войната се очертава да е глобална.
Впрочем никой не съм задължавал да ми вярва. Това са само наблюдения върху случващите се събития.

regata,
аз илюстровах процеса, за да разбере човек как няма да му стигат парите за да плаща и кредити. Не мога да ти тговоря на въпроса защо трябва да си плаща кредита обаче.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #121 -: 24 Януари, 2012, 16:57:23 »
0
Докато няма глобален конфликт, всички локални конфликти не ни засягат освен ако нямаме интереси там които да ни засегнат.


Аз вече посочих, че Китай и Русия заявиха, че ще се включат. Така че войната се очертава да е глобална.
Впрочем никой не съм задължавал да ми вярва. Това са само наблюдения върху случващите се събития.

regata,
аз илюстровах процеса, за да разбере човек как няма да му стигат парите за да плаща и кредити. Не мога да ти тговоря на въпроса защо трябва да си плаща кредита обаче.


ПРЕДВАРИТЕЛНОТО изплащане на кредита,не дали трябва да се плаща изобщо.
Кридитите трябва да се обмислят,когато се взимат и ТРЯБВА да се изплащат.
Извинявам се,ако не сте ме разбрали правилно.
При форсмажорни обстоятелства отново мисля,че кредитите ще са най - малкият ни проблем.

Поздрави !
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

mitakavk

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 30
  • Карма: +1/-2
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #122 -: 24 Януари, 2012, 17:08:02 »
0
Докато няма глобален конфликт, всички локални конфликти не ни засягат освен ако нямаме интереси там които да ни засегнат.


Аз вече посочих, че Китай и Русия заявиха, че ще се включат. Така че войната се очертава да е глобална.
Впрочем никой не съм задължавал да ми вярва. Това са само наблюдения върху случващите се събития.

regata,
аз илюстровах процеса, за да разбере човек как няма да му стигат парите за да плаща и кредити. Не мога да ти тговоря на въпроса защо трябва да си плаща кредита обаче.
Само участието на голям брой държави ли определя един конфликт дали ще е глобален? Я провери втората световна война само в Германия и Франция ли се е водила или освен големия брой държави конфликта е засегнал почти всички континенти на планетата.
Това че Китай и Русия ще се включат  не е определящо, въпроса е на коя страна ще се включат, до този момент май всичките ще са срещу Иран, и май ще бъде повече локален конфликт с участие на голям брой държави с интереси в региона,които ще се стремят да вземат парче от баницата. Или защото в Ирак и Афганистан участваха доста държави трябва да ги наречем световни войни, дай да не преувеличаваме чак толкова нещата.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #123 -: 24 Януари, 2012, 17:30:33 »
0
Докато няма глобален конфликт, всички локални конфликти не ни засягат освен ако нямаме интереси там които да ни засегнат.



Аз вече посочих, че Китай и Русия заявиха, че ще се включат. Така че войната се очертава да е глобална.
Впрочем никой не съм задължавал да ми вярва. Това са само наблюдения върху случващите се събития.

regata,
аз илюстровах процеса, за да разбере човек как няма да му стигат парите за да плаща и кредити. Не мога да ти тговоря на въпроса защо трябва да си плаща кредита обаче.

Само участието на голям брой държави ли определя един конфликт дали ще е глобален? Я провери втората световна война само в Германия и Франция ли се е водила или освен големия брой държави конфликта е засегнал почти всички континенти на планетата.
Това че Китай и Русия ще се включат  не е определящо, въпроса е на коя страна ще се включат, до този момент май всичките ще са срещу Иран, и май ще бъде повече локален конфликт с участие на голям брой държави с интереси в региона,които ще се стремят да вземат парче от баницата. Или защото в Ирак и Афганистан участваха доста държави трябва да ги наречем световни войни, дай да не преувеличаваме чак толкова нещата.


Никога и никъде не съм заявил, че:
- Русия и Китай ще подкрепят САЩ, напротив, те казаха, че са готови да се противопоставят;
- когато те се включат войната ще излезе от границите на Иран и постепенно ще обхване Азия (евентуално Европа), а след това и света (Япония, ЕС, Израел и Австралия, а вероятно и Южна Америка ще застанат зад САЩ).

Прочети следните статии: China Joins Russia, Orders Military To Prepare For World War III http://www.eutimes.net/2011/12/china-joins-russia-orders-military-to-prepare-for-world-war-iii/

Hu Jintao tells China navy: Prepare for warfare http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-16063607

China Joins Russia and Orders Military To Prepare For World War III http://truthaholics.wordpress.com/2011/12/10/china-joins-russia-and-orders-military-to-prepare-for-world-war-iii/

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #124 -: 24 Януари, 2012, 17:31:27 »
0

Е, сега пък, насаждане на страх, че и извличане на дивиденти от това. Тук няма глупави хора, за да могат да си преценят, всеки за себе си, дали трябва да се страхуват или не, и какви точно действия ще предприемат.
Точно страх НЕ трябва да има, щото той е пагубен. Но това безстрашие, трябва да се изработи и да е подплатено.

 *drink11*

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #125 -: 24 Януари, 2012, 18:01:56 »
0
В тази тема имам чувството че се правят опити да се насажда страх от това като същевременно не ми е ясно ако се процедира в тази насока на някои какви са им изгодите от това.

Аз не мисля, че предупреждавайки хората съм причинил някакви вреди на някой. Ако обаче съфорумците смятат, че греша мога да спра да пиша във форума (освен в Дъра-бъра) - така или иначе времето ми е малко.
Във всеки случай по-лесният начин е всеки, който смята, че няма смисъл от това което поствам, да ме игнорира, за да не излизат постингите ми и ще намери лесно решение.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #126 -: 24 Януари, 2012, 18:17:54 »
0
Никой не насажда страх тук,колкото до интерес пък не виждам изобщо как.
Споделяме,всички могат да се съгласят или не,но нищо друго няма.
Тони,ти си много ценен събеседник,поне за мен  *drinks*

Поздрави !
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #127 -: 24 Януари, 2012, 18:23:36 »
+1
И така от дума на дума, и то без Начев дори да си мръдне пръста, го докарахте до Трета световна война.
Айде бе, откога я чакам, толкова съм чел и гледал за Втората, че ми се ще да видя нещо подобно.

ПП Този път да не сме с германците.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #128 -: 24 Януари, 2012, 19:08:47 »
0
И така от дума на дума, и то без Начев дори да си мръдне пръста, го докарахте до Трета световна война.
Айде бе, откога я чакам, толкова съм чел и гледал за Втората, че ми се ще да видя нещо подобно.

ПП Този път да не сме с германците.


Нали знаеш, че когато WWIII почне на никой няма да му е до имотите и сделките драстично ще намалеят. Особено в Иран.

Впрочем и Индия май ще се намеси в конфликта:
Китай напада Индия през юли 2012 г. ? http://30dumi.eu/2012/01/kitaj-napada-indiya-prez-yuli-2012-g/

Цитат
Индия „върви към тотален алианс със САЩ“...


Аз мислех, че Индия ще бъде на страната на Китай и Русия. Явно не. Интересно африканските страни дали ще се включат и на чия страна?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #129 -: 24 Януари, 2012, 19:13:55 »
0


Тони,
Не всичко приемам, което ти пишеш, част поставям под голямо съмнение, друга - отхвърлям.  Може би, така ми се иска, може би не съм узряла.
И дано не се окажеш прав.
Това, съвсем не означава, че ми пречиш или , че ще ми объркаш нещо. Ми, то се отнася и за мен. Много вероятно е, други хора да не са съгласни с написаното от мен. Което си е съвсем нормално. Да спра и аз тогава? Няма да бъде особена загуба за никого. Въпреки, че винаги съм се старала, така да си поднеса написаното, че да не се обиди някой, без да го искам.
Ама в името на какво?

P.S. И правилно - дъра-бъра е много ценен раздел, защото ни пази духа, пази и атмосферата добра между нас. Нещо, което трудно се постига навсякъде в реалния живот ... :)

 *drink11*

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #130 -: 24 Януари, 2012, 19:28:58 »
0
Да не е посмял някой да спре да пише заради добронамерени приятелски закачки и тук-таме дрънканици !!!  *ireful*
Ще се наказваме  :D

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #131 -: 24 Януари, 2012, 19:30:23 »
0
Трета световна с наличното въоръжение ще има има много по-малко общо с Втората, отколкото е имала Втората с Първата. За простолюдието войната ще свърши в рамките на дни, най-много няколко седмици. Останалите ще се изпокрият по разни дълбоки бункери и ще си стоят там с десетилетия. Точно заради това вероятността да се случи е малка - не са толкова луди дори тия в Северна Корея, че да предизвикат собствената си гибел.

А за Иран предчувствието ми е, че няма да го нападат. Много интереси има там, а и е голяма хапка. Дори теренът не е от най-удобните за водене на война, има много планински райони. Сега ги притискат, но едва ли ще се стигне до война.  *beer*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #132 -: 24 Януари, 2012, 20:08:42 »
0
Моа ли да израза некомпетентното си мнение? ??? *prof*
Война нема да има! Ма борбата за мир ша е със сички средства, баси! *yahoo*  Ако все пак има, тва ще е последната, споко!

И да минете сички през мешарето "Дъра.бъра" и да остайте по едно парче! Който не мине - лихва по още едно, бой,  тантрене и никво кино! *scare*
Тва не беше молба! Требва малко дисциплина, ми кво, баси.....

 Darkside  *flower2* Тъмньо  *flower2*Черньо
Ас съм българче.......

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #133 -: 24 Януари, 2012, 20:09:21 »
0
Между другото, някой знае ли за някакви промоции "като за последно" по високите планински курорти около 21 декември?

Добре де, защо този 21.12 все ви е в главата? Освен че Холивуд ни го натрапват, има ли друга причина?

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #134 -: 24 Януари, 2012, 20:19:29 »
0
Тони, Скитъра са бъзика, брато.  Тоа 21-ви е холивудска измислица, или илюминатите ни готват некое "санже" и ни подгатвят психически, ма тва не ми се верва.....

Малкия Нострадамус са прибрал в къщи и попитал майка си:
"-Мамо, кво има за обяд?
-Ти ли не знаеш, ко--ле гадно!!!"-рекла майка му........
Ас съм българче.......