Автор Тема: Какво да очакваме през 2012 г?  (Прочетена 143446 пъти)

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #165 -: 25 Януари, 2012, 21:13:56 »
0
Асене, гледам, че си тук. Все се каня да те питам за мнението ти за нещо, което четох преди 2-3 години, а наскоро препрочетох. Ей сегинка ще ти пратя линка на лични. Ще се радвам да споделиш мнение...
 *drink5*


скитъре,тва е нещо гениялно браточка.рядко казвам благодаря,не за друго,а защото когато кажа,то думата наистина да има тежест.
 
 БЛАГОДАРЯ ТИ!

философията на този "просветен" е близо 90% съвпадаща с мойта. аз съм си правил собствен рисърч,на база скептицизъм-че няма вярно или невярно,а невярно или вярно,което е все още недоказано невярно......
   според мен тоя пич е софист.тва са прокудени философи,които са излезли в нелегалност и са се покрили след превръщането на философията в масова практика и прогонването им от платон,който ги обвинява в материялизъм и манипулация и обръща общественото мнение срещу тях...... тия хора и ученията им вярвам,че още съществуват.... много близки и преплетени  са с хиндоизма и таоисма,чиято рожба пък е будизма.... философиите им се преплитат и са близки,от това,което съм открил за софистите,а то е наистина малко.
  понеже винаги чета с цел НЕ да уча,а да открия грешките в инфото,веднага видях малко парадокси в изказванията на "просветения" ,но ще ми трябват няколко дни да го чета и мисля над него,че да направя някво "отъждествяване" .... иначе такова гениялно описване на нещата наистина до сега не съм срещал! тоя има "друг" мозък....
    намеците му скитъре са на база двве думички,които се третират по различен начин и са началото на  войната между софистите и платонистите...... за първите това е най важното нещо,за вторите това се отъждествява като "надменност" ....
   този повод за интелектуална война в древна гърция е също база на философията на твоя будизъм,но е представен по различен начин..... това е и най важния момент в любимия НИ филм-матрицата,само че съм сигурен,че не си му обърнал внимание.
   след историята с вазата,оракула казва на НЕО да погледне кво пише над вратата..... а там пише:

KNOW THYSELF

тук батка е червеното хапче... тук е вратата,която ни се показва,но трябва да я видиме,за да влезнеме през нея.

прочети квото намериш за тези две думички,мисли над тях и ти давам няколко дни да видиме кво ще измислиш..... истинското знание скитъре НЕ Е наложеното! ти сам трябва да го откриеш,за да го ОСЪЗНАЕШ,ако ти се даде е мъдрост назаем.... или както в матрицата морфиъс казва на нео- аз мога да ти покажа вратата,но ти трябва да прекрачиш прага......
     тва е всъщност завуалирано обяснение на истинската философия(епистемология) - дава ти се , че 1+1=2 ,НО не ти се казва,че 2*2=4 ,а ти сам трябва да стигнеш до там.... ако ти се каже,се наизустява,но не се разбира..... а в тоя свят на истинска логика,сметките са много по сложни-ако ти се дава мъдрост назаем е по голям шанса да направиш грешните заключения.
    за тва и едно време истинските гении са писали завуалирано-че истинското знание да бъде открито в текстовете само от тези,които са узрели за него,а за простолюдието да звучи като нонсенс...... тва е смисъла в матрицата на "те ти я вратата,ама ти сам требе да прекрачиш прага" , или "те ти хапчета,ама ти сам трябва да избереш кое да глътнеш" ....
    но всичките тези неща са намеци ,гравитиращи около основното,а то е:

KNOW THYSELF

обърни внимание след 4.40 минута:

The Matrix Just Realize The Truth Know Thy Self Yoga
« Последна редакция: 25 Януари, 2012, 21:18:14 от acen1975 »

mitakavk

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 30
  • Карма: +1/-2
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #166 -: 25 Януари, 2012, 21:37:49 »
+1

P.S.Ама, май,ако се съберат, Мохамед ще им пусне едно камикадзе,самовзривяващо се с бомби около кръста - защото, според него, Страшният съд е тук и сега, а раят е за камикадзето веднага след бомбите.
Наща /извинявам се че те наричам така ама не се се стърпях/ ти наистина ли вярваш че Мохамед проповядва такъв екстремизъм? Тогава как ще ми обясниш скандинавския касапин или пък да кажем Торкемада? Хайде сега да се опитваме да втълпяваме коя религия е по фанатична през последните да кажем 600 години. Ако се затрудняваш провери какво се е случило на индианците, превземането на светите земи през първия кръстоносен поход и как щях да го забравя светата инквизиция и ловът на вещици /да точно от това произлиза и крилатата фраза/.
Лично за мен религията е едно огромно оръжие за масова манипулация, и колкото по рано хората осъзнаят това толкова по добре за бъдещето на света и човешкия вид като цяло.
Антоний /не знам Марк ли си к'ъв си/ библията е една книжка с приказки при това е и скучна, братя Грим имат по добър талант в събирането на приказки. Съжалявам ама плашенето със страшния съд и апокалипсиса може и да е минавало до преди 200 години, но сега нещо ми се струва това стара  история.
Достойно се нареждаш до онези сектанти дето предизвикват масови самоубийства.

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #167 -: 25 Януари, 2012, 23:21:17 »
0
Scyther, опитах да те питам на лични за това ли става въпрос,  но явно не мога да ти пращам:
 http://www.xnetbg.com/new/images/stories/pdf/Razkritiqta%20na%20edin%20posveten.pdf
, сега вече съм сигурен  ;):)

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #168 -: 25 Януари, 2012, 23:27:00 »
0
междудругото, тъй като в темата се засягат и евентуални катаклизми през 2012, един въпрос:
ЗА КОЛКО години според вас са изчезнали динозаврите?

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #169 -: 25 Януари, 2012, 23:36:32 »
0
нещо май не вървят добре нещата с Иран...

http://svpressa.ru/war21/article/51712/

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #170 -: 25 Януари, 2012, 23:47:05 »
0
...
   според мен тоя пич е софист.тва са прокудени философи,които са излезли в нелегалност и са се покрили след превръщането на философията в масова практика и прогонването им от платон,който ги обвинява в материялизъм и манипулация и обръща общественото мнение срещу тях...... тия хора и ученията им вярвам,че още съществуват.... много близки и преплетени  са с хиндоизма и таоисма,чиято рожба пък е будизма.... философиите им се преплитат и са близки,от това,което съм открил за софистите,а то е наистина малко.
...
   този повод за интелектуална война в древна гърция е също база на философията на твоя будизъм,но е представен по различен начин.....
...

Асене,
Нещо много грехове им преписваш на "троицата" Сократ, Платон, Аристотел, та стигам до извода, че не си чел. Ни един от тримата... :)
Първия, няма как и да го прочетеш, защото не е написал нито ред, но пък е удивителен пример за подражание имайки предвид не само живота и края му, но и съпружеския му живот със Ксантипа... :)  :D
Казват, че когато го попитали как може да живее с толкова проклета жена, отвърнал, че така си калявал добродетелта... :)  *rofl*
Смятам също, без да мога да го докажа, по интуиция, че по достоверен за възгледите му е повече Ксенофонт отколкото Платон.

Аз, да си призная честно, не познавам източните философии. Стигал съм само до Сун Дзъ и У Дзъ и то повече от гледна точка на бизнеса и войната... Но дори там, в двете издания, които прелиствах се оказа, че има поне няколко възможни превода на едни и същи параграфи. (Не мога да се сетя за името на преводача сега, но едното издание което прелиствах - беше руско, с много коментари върху превода от самия преводач и изключителен познавач на материята)

Все пак, от гледна точка на съвременността умерения наблюдател няма как да не признае, че "войната" е спечелена от "троицата", както ти я наричаш.
Западният свят доминира политически и икономически, поне засега, а доминирането е невъзможно без интелектуално доминиране. А западният свят е изграден много повече върху идеите на "троицата" и християнството, отколкото на други философски учения.
Интелектуалното превъзходство, както сам си казвал, се възнаграждава.

п.п.
И няколко изправителни бележки.
Древногръцката система е повече хелиоцентрична (Аристарх от Самос 3ти или 4ти век пр. н.е.), а не геоцентрична. След него или по същото време, Ератостен (май имаше и някакъв алгоритъм от него за простите числа) изчислява приблизително точно обиколката на земята. Християнството обаче възприема за дълго време геоцентричния модел на географа Птоломей (2ри век от н.е.) от Египетска Александрия (че Александър дето одел си кръщавал и по един град)

Маите, предполагам са знаели много неща, но древните гърци знаели двата спътника на бога на войната Арис (Марс) - Фовос и Деймос (Страх и Ужас)
Спътниците са открити за съвременното човечество в края на 19ти век.

Шумерите пък, са се ползвали от възможностите на електролизата (по всяка вероятност)...
Ако намине от тук нашия мурджо, ще каже вероятно, че прабългарите са им наследници :)

п.п.
Зя Библията си заслужава да хвърлиш едно око на Фрейзър "Фолклорът в Стария завет". Нито е толкова проста книжка, нито е това което нашия форумен приятел предполага.

Уф...
Айде наздраве, че се отплеснах.
 *drinks*

koganev

  • Гост
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #171 -: 26 Януари, 2012, 00:52:39 »
0
Скитъре, притеснен съм за теб...

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #172 -: 26 Януари, 2012, 01:32:35 »
0
Scyther, опитах да те питам на лични за това ли става въпрос,  но явно не мога да ти пращам:
 http://www.xnetbg.com/new/images/stories/pdf/Razkritiqta%20na%20edin%20posveten.pdf
, сега вече съм сигурен  ;):)


Не съм си поглеждал личните, но щом си го намерил, значи си го търсил. Това е по-важното.
 :) *drink5*

 :) Знаеш ли, интересното е, че първият път когато го прочетох, не съм го търсил. Някой беше публикувал линк в тема на инвестора, като коментираше петрола. И всъщност по-важното като въпрос е: Дали, аз съм го намерил   ???:o :D
Може да ти се струва странно , но аз си имам някаква ...(теория, хипотеза, идея, мисъл и аз незнам точно:)), че човек в даден момент попада и научава това, което му нужно. Ако се опитваш насила да го накараш или дори сам себе си да накараш без желание да научиш нещо - надали ще разбереш нещо. Дето се вика - На сила, хубост не става. Просто информацията идва при теб в даден момент, а дали и как ще я приемеш, зависи от теб :)
п.п.: а, относно личните - и да ги гледаш и да не ги гледаш - все тая - изписваше ми: Потребителят не желае съобщения от вас ( или нещо подобно) :) както и да е , явно има някакви ограничения
 *drink2* (пия мента със 7up, ама нещо няма зелено пиене :D)
« Последна редакция: 26 Януари, 2012, 01:34:50 от itso »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #173 -: 26 Януари, 2012, 02:22:17 »
0
Привет на всички!

Гледам най-голЕмото "гърче" от всички гърци - Гор(к)о пак се е изходил по читавата тема. Нищо ново под Слънцето  ;)
----------------------------------------------------------------------------------------
Относно календара и датите, нещата са доста омотани предвид различните видове календари, които са се използвали в ония времена и в наши дни не само в нашата история, а въобще в историята на Европа и Азия.
----------------------------------------------------------------------------------------
В частност за старобългарския/прабългарския и прочие календар още не може със сигурност да се каже категорично дали е бил слънчев или лунно-слънчев на база именник на българските канове и останалите малко документи от нея епоха? Със сигурност тогавашна Европа ( Римска империя ) е била на лунен календар около новата ера.
----------------------------------------------------------------------------------------
Това объркване трае до около 10-12 век след Христа и затова е нормално объркването на датите от историци и кого ли още не кат' нашето "гърче", дет' четял Златарски. А, тоя прави една камара неточности в трудовете си и трябва да бъде съден за некадърност, но както и да е.
---------------------------------------------------------------------------------------
При буквичките обаче е по-интересно и оттам бягане - нЕма. Ето, ви едно линк-че за ориентир на наши артефакти като време и евентуални корени, които някой ден може и някой да докаже:

РОЗЕТКАТА ОТ ПЛИСКА И ЕГЕЙСКАТА ПИСМЕНОСТ ОТ
               ВТОРОТО ХИЛЯДОЛЕТИЕ ПРЕДИ ХРИСТА

http://sparotok.blog.bg/politika/2009/09/03/rozetkata-ot-pliska-i-egeiskata-pismenost-ot-vtoroto.390833

Цитат: "Тук ще отбележим, че линеарните писмености имат прототип в Тракия.
Нашия езиковед В. Георгиев пръв отбеляза, че печатът от Караново
( шесто хилядолетие преди Христа) и плочицата от Градешница ( пето хилядолетие преди Христа) имат знаци показващи смайващи прилики с древните писмености на егейския регион. Понеже знаците от Градешница и Караново са много по-стари от критските, то може да се каже, че създателите на линеарните писмености са дошли от Тракия. Има и други доказателства за това. Според Я. Бест огромна част от егейския регион е била заселена с траки, векове преди идването на гърците."
-----------------------------------------------------------------
И още един цитат:" Гърците са наричали нашите деди многократно мизи, а мизите са едно от най-големите тракийски племена. Техен клон се преселва в Мала Азия много преди Троянската война, друг клон е обитавал земите на север от  Дунава. Ученините ни обаче твърдят, че старите българи не са тракийско племе, а късно дошли азиатци. Това,  че гърците наричали дедите ни мизи било грешка, анахронизъм."
-----------------------------------------------------------------
Там в черничко съм болднал каква история ни "учат" родните ни "учени", затова и "гърчето" Гор(ч)о не спира да злобее. Комплексарче нЕкво излезна ми се чини, па не знам ( смигам ).

Чиърс на бебетата и бъдете здрави!  *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #174 -: 26 Януари, 2012, 07:43:33 »
0
...
Това объркване трае до около 10-12 век след Христа и затова е нормално объркването на датите от историци и кого ли още не кат' нашето "гърче", дет' четял Златарски. А, тоя прави една камара неточности в трудовете си и трябва да бъде съден за некадърност, но както и да е.
...
"Тук ще отбележим, че линеарните писмености имат прототип в Тракия.
Нашия езиковед В. Георгиев пръв отбеляза, че печатът от Караново
( шесто хилядолетие преди Христа) и плочицата от Градешница ( пето хилядолетие преди Христа) имат знаци показващи смайващи прилики с древните писмености на егейския регион. Понеже знаците от Градешница и Караново са много по-стари от критските, то може да се каже, че създателите на линеарните писмености са дошли от Тракия. Има и други доказателства за това. Според Я. Бест огромна част от егейския регион е била заселена с траки, векове преди идването на гърците."
...

Мурджо,
И ти ми приличаш на макак, ма аз не казвам, че си маймуна, а само невежа.
(Не се сърди, всички сме невежи в различни области от живота, аз може би съм от най големите невежи. Но рядко се срещат такива като тебе да го демонстрират така глупаво, което пък си е отличителна черта на... г....)

Айде за последен път!
Ще ти го обясня бавно, като на макак!
Преди да седнеш да коментираш Златарски, да го прочетеш!
После да се запознаеш с изворовия материал който ползва, като преди това научиш съответните езици поне на половината от нивото му.
И чак тогава, можем да разговаряме.
Дотогава, можеш просто да продължиш с обръщенията към българския народ!  :D

п.п.
Учудващо е колко много макаци имат мнение и то дотам, че да коригират Златарски, по въпроси за които са прочели няколко хипотези. При това, българските историци на нивото на Златарски от създаването на Първата Българска държава до днес могат да се преброят на пръстите на едната ми ръка, а и в световен план не са толкова много.

Но пък ме разсмя!
Весел ден на всички!
 :D

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #175 -: 26 Януари, 2012, 08:54:26 »
0
Scyther, опитах да те питам на лични за това ли става въпрос,  но явно не мога да ти пращам:
 http://www.xnetbg.com/new/images/stories/pdf/Razkritiqta%20na%20edin%20posveten.pdf
, сега вече съм сигурен  ;):)


Не съм си поглеждал личните, но щом си го намерил, значи си го търсил. Това е по-важното.
 :) *drink5*


Това някаква шега между вас ли е или бъзик с останалите?

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #176 -: 26 Януари, 2012, 09:02:01 »
0
II. ИМА ЧЕТИРИ БЕЛЕГА, ПО КОИТО МОЖЕМ ДА ИДЕНТИФИЦИРАМЕ ВТОРОТО ХРИСТОВО ПРИШЕСТВИЕ.

..... 4. Ще дойде неочаквано (Матей 24:44; 24:36).


След като тоя свят е пълен с откачалки, които го ОЧАКВАТ ежедневно това пришествие, не виждам как ще дойде "неочаквано". Та, явно, с тоя белег няма да стане работата.

Не ми се ще да опростявам човешкия живот, но в крайна сметка: раждаме се, ядем, умираме. Всички търсения, анализи, заключения, които правим, са "дъвка за мозъка". Независимо кой какво прави с живота си, резултатът е винаги горния.

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #177 -: 26 Януари, 2012, 09:32:14 »
+1

P.S.Ама, май,ако се съберат, Мохамед ще им пусне едно камикадзе,самовзривяващо се с бомби около кръста - защото, според него, Страшният съд е тук и сега, а раят е за камикадзето веднага след бомбите.
Наща /извинявам се че те наричам така ама не се се стърпях/ ти наистина ли вярваш че Мохамед проповядва такъв екстремизъм? Тогава как ще ми обясниш скандинавския касапин или пък да кажем Торкемада? Хайде сега да се опитваме да втълпяваме коя религия е по фанатична през последните да кажем 600 години. Ако се затрудняваш провери какво се е случило на индианците, превземането на светите земи през първия кръстоносен поход и как щях да го забравя светата инквизиция и ловът на вещици /да точно от това произлиза и крилатата фраза/.
Достойно се нареждаш до онези сектанти дето предизвикват масови самоубийства.


Мисля, че не си "наш"  :) - тук не поддържаме такъв тон.
Що се отнася до Мохамед - смятам,че просто  му липсва  чувство за хумор; не го приемай лично.


Тази тема ми се струва,че  трябва да бъде прекратена -   страстите започват да се нагорещяват по нездравословен начин и то за нещо безсмислено. Има подобен пример в  друг известен ни форум; да не започнем да се хлъзгаме по същата плоскост.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #178 -: 26 Януари, 2012, 10:19:51 »
0
    плагиятствали са ПРОРОЦИТЕ ТИ НЕВЕРНА НАУКА,а прибавяйки "доказателства" ,че господ е създал света по този начин е още по смешно.....


Прави ми впечатление ФРАПАНТНОТО ти непознаване на библията. Папата е забранявал Библията, не знам защо ми го даваш за пример.
В науката съществува мит, които твърди, че Галилео Галилей през 1610 година пръв е открил, че Земята е кръгла / сфера /.
Наистина още през 340 год. пр. н . е. Аристотел е превел солидни аргументи за това, че Земята е сфера. Един от аргументите действително е впечатляващ за времето си – Лунните затъмнения! Аристотел анализира, че Земята преминавайки между Слънцето и Луната, хвърля сянка върху Луната, която е винаги кръгла.
Ако Земята бе плоска като диск, тогава сянката щеше да е с форма на елипса или удължена окръжност!

Под вдъхновението на Бог Амос е записал следното 4 века преди Аристотел - Амос, глава 9, стих 6:
6 Той е, Който гради сферите Си на небето, И основава свода Си на земята; Който повиква морските води, И ги излива по лицето на земята; Иеова е името му.

Относно формата на земята, ясно го пише и тук:
(3Ездра.11:32) Тая глава заплаши цялата земя и владя над земните обитатели с голямо угнетение, - и държа властта над земното кълбо повече от всички крила, които бяха.

Няколко века обаче преди това пророк Исая 40 глава, стих 22 пише:

22. Онзи, Който седи над кръга на земята, пред Когото жителите й са като скакалци, Който простира небето като завеса, И го разпъва като шатър за живеене,

В Йов глава 26, стих 7 четем
7 Простира севера върху празния простор; Окача земята на нищо.

Йов е живял между 15 и 10 в. преди Хр. Това са има - няма 5 -10 века преди Аристотел. И явно е знаел, че земята стои във въздуха, без да я подпира някой. (Гърците са смятали, че я крепи атлант, някои индианци - гигантска костенурка).

Виж следната статия:
Библията – научното доказателство за креационизма http://novinar.bg/news/4-bibliiata--nauchnoto-dokazatelstvo-za-kreatcionizma_MzMyNTszMA==.html

Цитат
Звездите от най-древни времена са запленявали хората и много са астролозите, които са се опитвали да ги преброят. Птолемей преброил 1056 звезди, Тихо Брахе ги изкарал 777, а Йохан Кеплер – 1005. Общият брой на звездите, които могат да се видят с невъоръжено око, е може би 4000, като в това число влизат всички звезди, които могат да се видят от всяко кътче на земното кълбо.
Но в Библията се казва, че „небесното войнство е безчетно”, сравнявайки „пясъка, който е на морския бряг” със „звездите в небето”. Преди изобретяването на телескопа това твърдение на Библията се е считало за сериозна грешка от научна гледна точка. Днес обаче това твърдение може да се приеме за свръхестествено научно прозрение. Астрономите смятат, че звездите са поне 10 на 26-а степен (или сто милиона милиарда милиарда звезди) – брой, който отразява порядъка на многочислеността на песъчинките по земята.


Преди време мисля някой в този форум ме бяха попита как Мойсей е можел да знае за Адам и Ева:
Адам живя до 242-ата година на Матусал. Матусал живя, докато Сим - синът на Ной, достигна 98-годишна възраст. Сим трябва да е живял 150 години след раждането на Авраам и 50 години след раждането на Исаак. Авраам е бил жив, когато Яков и Исав станали на 20 години, а Исак - когато те станали на 120 години. Така ние виждаме колко пряко знанието за всичко, което Бог е предал на Адам, е можело да се споделя с неговите потомци; Адам го е предал на Матусал, Матусал - на Сим, Сим - на Авраам и Исаак, а тези патриарси - на Яков, бащата на израилевите племена.
Преди потопа хората са били по-интелигентни и Истината се е разпространявала устно (не е било нужно да се записва).

Относно появата на езическите религии и богове - всички водят началото си от Вавилонската кула, където Бог обърка езиците. Впрочем незнам дали знаете, но всяка година езиците намаляват, което е странно, ако не вземем в предвид посочения от мен факт http://antoninus.blog.bg/history/2012/01/13/quot-rojdestvo-hristovo-quot-i-vryzkata-s-ezicheskite-religi.881992
« Последна редакция: 26 Януари, 2012, 11:34:36 от antoninus_pius »

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Какво да очакваме през 2012 г?
« Отговор #179 -: 26 Януари, 2012, 11:12:31 »
0
нещо май не вървят добре нещата с Иран...

http://svpressa.ru/war21/article/51712/


Ето 1 интересно клипче
На прага сме на трета световна война !
- когато разбрах, че пращат кораб за бракуване (1 година пред пенсиониране) на мен ми хрумнаха същите мисли, които са хрумнали и на автора.