Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1228898 пъти)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Ти си още малка и тия неща няма откъде да ги знаеш.

П.П. Ся ще развивате "бизнеса" с банички и доставка на пици кат' фин.министъра ви БаМмкоФф ... - дет' нагледно показа как се разнасят постни пици и че щели да бъдат такива.

П.П.П. Разбира се, че простите офци в БГ-стан само блеят и няма нито един вкаран по затворите.

Та, от тогава започна и упадакът на Варна като регион - след 2000 година, а след 2006-8 год. все по-видимо за всички.

Ся ще я превърнат в село  *girl*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Затова искам и аз да се махам - ( но Оня горе ме връща 2 пъти ) - баси ужаса ...
...
Затова да оставиш това решение на Оня отгоре!
Негова работа е то.

Плужак,

от три и четири-измерна математика да слезеш на ниво дву-мизмерна математика си е направо мъчение, каквато е днешната икономика.

Трябват по-предизвикателни неща и лафчета от типа: "Т'ва е невъзможно." или "Т'ва никога няма как да стане." - виж подобни форми предизвкават интерес в мИня като изказ, щот' бяхме обучени, че няма невъзможни неща. Т'ва убива - да си подготвен да покоряваш Космоса и моретата, а накрая реалността в БГ да те кара да разнасяш банички ( примерно ), щот' няма реализация за знанията ти.

Т'ва уби Пацо!

П.П. Ще пукна от скука демек и аз някой ден *drink5*

Слушай сега, Мурджо,

Най-напред, понеже този форум не е за психиатрия, нито пък аз съм психиатър, ти отговарям за последен път на подобни дивотии - че си бил подготвен за извънземен и не можеш да живееш като нормален човек.

Като ти чета постовете, пък особено този и следващия, мисля че си се объркал.
Не си Наполеон. Ако беше, на годините на които си, света вече щеше да е научил за теб.

И какво като не си?
Има по-приятни, по-важни и благородни неща от "четири-измерна математика"
Може би най-благородното е да живееш като обикновен човек, от пръст и вода, каквито сме всички.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Плужек,

за*би клишетата, нали се бараш мъжкаран. По-лесно ми е да отговарям с песни, че не ми се пише.

Там в черничкото ти отговарям на питанките, щот' и аз мога да дебеля шрифтчета  *girl*
---------------------------------------

Видео споделяне / VBOX7


Кирил Маричков - Моят свят

И отново стоя на брега на реката
и загледал водата замислен мълча.
Тишина и мъгла бавно скапват душата,
младостта отминава както всяка мечта.


И макар че от кал сме направени, Господи,
аз не искам във кал да прекарам живота си.

И не искам тъй ням да стоя край брега
да очаквам промяна и все да мълча.


Как искам да живея в един различен свят!
Не, не ми казвай, че греша - не ме дърпай назад!
Моят път не е твоя, нека сам да вървя!
Нека с риск да пропадна, поне за миг полетя!


Моят свят не е твоя, искам сам да вървя!
Но преди да пропадна, поне за миг да полетя!

--------------------------------------------

П.П. Нарочно не ти казвам какво ще се случи в Гърция, щот' ще си резнеш вените надълго, ако разбереш, а си достоен мъж.

Тия прогнози за БГ-то ги прайкам с поглед - пускам ги, 'орицата чакат като офце да се случат и после цъкат - "Брей, тоя пак позна?"

А, правилният въпрос е: Искате ли да не се случат? ( който никой не ми задава до момента ).

Ха, наздраве!  *drink5*



« Последна редакция: 21 Август, 2013, 20:57:31 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Не знам дали съм ти обаждал, обаче съм като магнит за децата.

И майките хукват да ги гонят - т'ва не е тати ( предполагам заради косата ми )

П.П. Та, тия малките в момента които се задават са много по-умни от всички нас взети заедно и ви е бедна фантазията какво предстои само в следващите 10-20 години.

Та, в тях ми Вярата!

Иначе в момента ще си дрънкаме тъпи лафчета от типа: "Да, ние сме роби на дебелата Меркел, ама влезнахме в съюза по-първи" и прочие лайна - инфо с нулева стойност. Коя колония била по-първа.

Не ме бъркай с оня психар Болен Сидеров - тия лафове ги е чул от мен, но краде по-бързо от 10 годишна циганка, минала 5 годишен курс на обучение. Оня съм го признал как краде инфо и си го приписва - хаха

 *drink9* *drink9*
« Последна редакция: 21 Август, 2013, 21:05:59 от marandi »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Четенето на книги не добавя интелект....съветите към стадото са безполезни, то само си е избрало съдбата.
Маранди, комплекса за пълноценност също е комплекс!.... *music*
Ас съм българче.......

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Четенето на книги не добавя интелект....съветите към стадото са безполезни, то само си е избрало съдбата.
Маранди, комплекса за пълноценност също е комплекс!.... *music*

Дали стадото си избираше само съдбата след 1944 година?

Смяна формата на управление, от независима държава запазила почти пълен неутралитет през войната до първа колония на матрьошките, че вчера се извинявахме на чехите за простотията си с танковете.

П.П. И ко тогава лизахме едни задници, а ся ще лижем нови?

Сигурно и сега питаха стадото за ЕС и НАТО дали иска да влиза насила при абсолютно неизготдно водени преговори за членства, ама неизгодни за .... стадото?  *girl*

Т'ва цялото поколение ( вечни лизачи ) трябва да измре и тогава младите ще си подредят градинката. След 10-20 години нейде ще стане по мои сметки.
« Последна редакция: 22 Август, 2013, 10:36:09 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Бау-бау, добри български роби!  *girl*

Тия дни е пълнолуние и викам да черпя, 'ма не карайте кола на тая песен, че педалът все отива на макс до долЕ дайвъ .... и шъ земите Варна - Будапеща за 2 часа да'е'въ:
-------------------------------------
Sonata Arctica - Fullmoon - превод

Видео споделяне / VBOX7

-------------------------------------

П.П. Плужек, кат' изгледаш клипа ти влък ли си (  *valcho* ) или си офсъ (  *sheep* )?

Къде се скива сам в цялото стори, ърмм ...?  У лево ли си - у десно ли си? Черно ли си - бело ли си? Изгрев ли си - Залез ли си? Слънце ли си - Луна ли си - дай'въ? Дефинирай се  *rofl*

Ърмм ...? *drinks*

« Последна редакция: 23 Август, 2013, 01:59:55 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Утре, ку не съм 'ноу фиркан, щот' то трезви вече нема у тая държава да висят - ще започнем обрузавателно-седмичния семинар на тема:

Седмица е - как се лижат топки:?

1. Понеделник - лижем топките на руснаците.
2 Вторник - лижем топките на хамериканците.
3. Сряда - лижем топките на турците.
4. Четвъртък - лижем топките на гърците/македонците/румънците и траките.
5. Петък - отчетен ден - лижем топките на германците.

Събота и неделя - лижем вече за спорта и да не губим форма, щот' понеделник идва.

П.П. Хубав петък, добри роби! И не спирайте да лижете наред .... топките на сладоледа.

Ще се чувствате добре  *whiskey* *whiskey2* *whiskey3*
-------------------------------------------------------------------------
П.П.П. Сещам се за детските си години кат' се затапвахме коя е най-дългата думичка в БГ-езика с 38 символа.

Та, лижи немско-руско-американско-турско-гръцкото-сръбско-македонско-румънско-занзибарското ........ - си е ОК.

"Отворена" икономика, нали така беше? - Който не е минал през БГ - той не я наебал - не само вагинално, ами анално, орално и всякак.

Да ви имам БГ-то с "оооооттворената" икономика.

Плужек, кефи се  и се моли Русото да не поема тия мърльовци, дет' ТВ ефира са си разделили на по 3 часа - от толкоз до толкоз за турците, после за немците, после за руснаците, после за хамериканците и т.н. - даже и перушина няма да хвъркне - толкоз бързо ще измрат сегашните *girl*

Къде ви е ефира за Българите, бре глупаци? ( риторично )

1 час на ден поне за тях няма ли?  *rofl*
« Последна редакция: 23 Август, 2013, 02:37:13 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Седмица е - как се лижат топки:?
1. Понеделник - лижем топките на руснаците.
2 Вторник - лижем топките на хамериканците.
3. Сряда - лижем топките на турците.
4. Четвъртък - лижем топките на гърците/македонците/румънците и траките.
5. Петък - отчетен ден - лижем топките на германците.
Събота и неделя - лижем вече за спорта и да не губим форма, щот' понеделник идва.
...

Ей, Наполеоне;) (да ме прости Боби за плагиатството)
Хубав текст за сатира.
Ама слез на земята по отношение на особата си.  ;)

Boby

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 113
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
...
Седмица е - как се лижат топки:?
1. Понеделник - лижем топките на руснаците.
2 Вторник - лижем топките на хамериканците.
3. Сряда - лижем топките на турците.
4. Четвъртък - лижем топките на гърците/македонците/румънците и траките.
5. Петък - отчетен ден - лижем топките на германците.
Събота и неделя - лижем вече за спорта и да не губим форма, щот' понеделник идва.
...

Ей, Наполеоне;) (да ме прости Боби за плагиатството)
Хубав текст за сатира.
Ама слез на земята по отношение на особата си.  ;)

Какво плагиатство, на 4ти километър всички са Наполеон.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Последната глава ... Тя може да бъде най-хубавата ... :)

Маранди,
Черпя те с една песен. Текстът е под клипа. Цъка се на третото от дясно на ляво и ще се покаже.
Е, знам, че знаеш, де, ама нали съм жена, да изтантаносам.  :D

http://youtu.be/PHtw4ALLllk

 *flower2*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Последната глава ... Тя може да бъде най-хубавата ... :)

Маранди,
Черпя те с една песен. Текстът е под клипа. Цъка се на третото от дясно на ляво и ще се покаже.
Е, знам, че знаеш, де, ама нали съм жена, да изтантаносам.  :D

http://youtu.be/PHtw4ALLllk
 *flower2*


Хах,

пожелавам, Мадам последната глава да е най-хубавата при всеки!!  *drinks*
-------------------------------
П.П. Иначе за протокола исландският и скандинавският стил на писане на Фолклор ( те му викат Сага ) е бил доста мощен като инструмент - демек автентично запазен от хилядолетия.

Самата Британска империя на върха си го възприема и се пръкнат Дикенс, Байрон и сие, които просто го крадат и разпространяват на инглиш по целият свят, но т'ва не е техен типичен модел, а взаимстван.
--------------------------------------

За да се разбере подобен тип изкуство и стил на писане се изискват немалко познания от изкуствата да притежава чиляк ( да ме прости бебе дарк сайтов, че четенето не увеличавало придобитата интелигентност после ).
------------------------------------------

Скандинавският модел неслучайно е наложен в цял свят, понеже са номер едно в разработките и ноу-хауто, свързано с човешки фактор.

Имам бегла представа от средствата и иновоциите, които не спират да бълват - т.е. всичко от всеки проект връщат обратно за изследвания към хората, а ние го "виждаме" като проекта АББА, Юръп, Роксет и прочие.
--------------------------------------------
Т'ва в България на този етап е невъзможно да се случи, поради смесени причини, дет' няма да ти изброявам, че не съм на работа в момента - хаха

Ето ти едни приятелчета, които имат нелош продукт, но му липсва класата да го напарфюмират, както трябва.

И кат' сме си говорели ( щот' с китаристчето - бялата китара, дет' е автор на парчето ) сме колеги от самбото - 5 години дет' изблъскахме, ама той беше в малките групи тогава, демек лапетия, а ся е 110 кила, ама не е плужек кат' го гледаш ) - та, викам: Мога ли да ви помогна? Той ми вика: Как? Още не можем си приберем стинките от Мюзик аутор за авторски права.

Обърни внимание - над 2 години им бавят плащанията от ..... държавната ви телевизия - БНТ. Вика нито сайт можем да си направим профи, нито да направим профи запис - нали навсякъде се плаща и сме се хилили яко, защо в България скоро няма да има Соната Арткика - нищо, че нашите са не по-малко талантливи.

Ха, ресто на поздрава ( да го чуеш в БГ вариант, че също го има, но това се води ъндърграунд и ходят само по рокерски събори ) да свирят за по 50 кинта и пиячка на корем! От друго в БГ не се печели и затова.

Иначе самото основане на проекта е доста отдавна и хората са вече посменени през години, понеже басиста ми беше 1 съученик навремето, дет' висяхме на един чин, но сега е друг ( по-младо момче ) и така .....

Ние болярите БГ-стан няма да го метнем без бой, па вие си мислете кот' искате и че вече е неспасяемо продаден - хаха  *drinks*

http://w.vbox7.com/play:ff03fc97





« Последна редакция: 24 Август, 2013, 00:41:18 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Най хубавото нещо на форума е, че човек може да си остави глупостите без да дава обяснения!
И вероятно без последните да направят големи пакости.

Чета вчера, че Хитлер страдал от биполярно маниакално разтройство.
От телевизора разни спорят дали сирийското правителство или сирийската опозиция е обгазила стотици хора и сред тях деца невиновни в нищо.
В Бейрут едни мюсюлмани взривили джамия и избили други мюсюлмани.
Съобщението, че днес гръцкият дълг, след орязването му, е по-голям отколкото преди това, на фона на по-горното изглежда като невинна закачка.
Лудостите на Меркел и Шойбле в една предизборна кампания, "с аромат на Гърция", дори не си заслужава да се коментират...
За дрисльото, дребния търгаш, който уж обяснявал душАта си във фейсбук (социална мрежа), но не рекламирал търговските си продукти не споменавам.

Дали форумните ексцентрици "влюбени в държавата", а не в някое земно момиче са  по-малко опасни от политическите маниаци посветили се на "най-висши идеи" за доброто на другите.
А приличат ли си?

Дали различаването на лудостта, глупостта, наглостта в една виртуална говорилня е по-лесна отколкото в живия живот?

След няколко часа ще съм "на улицата".
Изминал, съдейки по близките ми, които си отидоха, 2/3 от жизненото си поприще изглежда не съм поумнял.
Невъздържан.
Някой негодник или негодничество ще ме предизвика да го наругая, вътрешно или (най-често) явно.
Някоя хубава жена ще грабне очите ми и ще ме усмихне.
По луд? Старомоден?
Магия е живота!
"Господ е пушил трева..." http://youtu.be/583nKNDsJec?t=1m39s

Понеделник е.
Добра седмица на всички!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Понеделник е!
За мазния педераст и гръцко мекере ,злобния жалък негодник и родоотстъпник няма да споменавам.
Весела и  ползотворна седмица на всички! :D

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Новини от медицината:
В Атина разследват огромен скандал с източване на здравната каса. Оказало се, че в рамките на един месец 9.5 млн. от всички 10.8 млн. гърци са посетили личния си лекар, прегледани са и са им били изписани рецепти с медикаменти за лечение. Здравният им министър Адонис Георгиадис се хванал за главата. Само за първите шест месеца на годината разходите за лекарства на касата били превишени със 125 млн. евро.