Автор Тема: Накъде вървим, накъде отиваме  (Прочетена 592555 пъти)

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1950 -: 20 Май, 2013, 03:19:57 »
0
Ако бяха под контрола на червените и руснаците, нямаше да имат тоя проблем.  Така поне мисля.
Като гледам каква коалиция се задава, почва да ми липсва Борисов със всичките му недостатъци,  лентички, садене на картофи и магистрали.  Дано не съм прав.........
Дарки,не ги слушай какво говорят,ами глей кво правят. Ще цитирам малко от Иво Инджев:
Изпреварващо обаче ще парирам опитите за легимиране на ГЕРБ като прозапдна и едва ли не „антируска“ партия, защото тъкмо при управлението на Борисов проникването на руските интереси постигна невиждани след комунизма висоти на българска почва. Например АЕЦ „Белене“ източи със своите невидими корупционни реактори огромни средства от бюджета в продължение на цели три години, а междувременно тихо, но мощно, в тютюневия бизнес, телекомуникациите, медиите и банките нахлу руския капитал без това ни най-малко да се отрази положително на икономиката ни като инвестиция.
Нямам много информация отвътре България имам предвид - но Белене и резултата от референдума май отвори злия дух и сетнешните събития.  То ако само Бойко ги беше довел... не ми се мисли за предишните и превзетото Чернморие от тая отврат! (уточнение - нямам нищо против руснаците когато са в Русия или където и да е извън България!)

Предлагам да го кажеш това веднъж два пъти в някоя морска кръчма или хотел и ще си изкараш боя, не от руснаци а от кръчмая или хотелиера - българин. Да много от тях са лошо възпитани, такива идват да почиват в България за съжаление защото такъв ни е имиджа за което сме си виновни сами, но пък с с пъти по-щедри от всякъкви там пенсии немски и прочее, което определено се цени високо от кръчмарите и хотелиерите. Мисля че колкото и да не ги харесваме руснаците, няма лесно да се отървем от тях, точно като и с циганите, трябва да го приемем като даденост и да търсим начин да ги понасяме. Ако трябва нека им построят не нефтопровод а "Борщопровод", само да идват и да си остваят париците тук. Турците и гърците проговориха руски, и варят борщове, кеф ти русски, кеф ти украйнски (разлика няма, само името е друго) а ние сme велики и не ги понасяме. И Лондон, за Германия и Прибалтика въобще не споменаваме се научи да живее с тях, ще се научим и ние. Можеш ли да предложиш друга алтернатива.
Ами аз не ги понасям - предпочитам българи въпреки всичките ни слабости и кривици които си ги знам. Нито англичани, нито немци - това не го ползувайте като контра аргумент едни чужденци срещу други. После едно е туристи руснаци които идват и си оставят парите. Аз имах предвид онези които се установяват постоянно - България не е емигрантска държава. А туризма  - нека печелят българските бизнеси и търговци ! супер даже.

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1951 -: 20 Май, 2013, 04:56:52 »
0
Чета коментарите от време на време. Съжалявам за мойта наивност по отношение на СДС в началото на 90-та, бях и аз на Юнския митинг и ме е яд на мойта глупост тогава. Ама младост - успокоявам се така. Предполагам че голяма част като мен по онова време извън върхушката посветени (вътрешни за България и шефовете им отвън) не са  имали информация какво става всъщност. Но на всички сегашни 'политически сили' квачката е БКП, бившата номенклатура и знайни и незнайни ченгета  всички в здрава прегръдка с Москва. Не го харесвам и аз Бойко (хеле пък някои негови министри и 'Калинки') но то ясно че нещата след оня реферндум за Белене 'изведнъж' загубиха контрол. Като чета обаче черни прогнози ( като на Миранди) ми става гневно *ireful* Стига оплаквачи, аман !

Миличка,

партийните тролчета нещо друго не успяхте ли да измислите, бря? Маа .. ноу ми досадно вече - как ви заучават кат' папагали:

- " чета коментарите от време на време ";
- "голяма част преди това извън върхушката";
- "да, Боко е крив, ама всички са криви";

Най-крив обаче бил Маранди, че ви е теглил една майна и е спрял да бачка, а само си кърка, хапва и еВе от много години. И ся няма кой да ни зароботва и бил вреден за статодото, че го демотивира.
-----------------------------------------------------------------------
Извод: Бачкането ангария за вас, а стинките за нас, щот' сме "свише".


Тия "сглобки" ме бяхте налазили отдавна в блог-чето, че чак после си триехте мненията сами кат' ви насрах.
-----------------------------------------------------------------------

П.П. После лафчета, аз съм при чужденците сега и не знам ко ста'а у БГ-стан, ама да си кажа ....? ( в следващия пост ).

Миличка, ти ако някой ден стигнеш нивото на писане на писане на Русото, ще те поздравя първи. Щот' мо'а ти импровизирам от Удхаус ( комедии ) до Шекспир ( трагедии ).

Сещаш ли се колко си ми семпла само докат' ти видя школовката ( оная болшевишката ).

П.П.П. Понеже съм инат, до няколко месеца ще ви стартира проект и ще осъмните всичките болшевишки примати - гладни и безработни до само 2 години после.

Въобще няма да се разбере, че е мой проекта и всички дири ще се изличат. Имаш още няколко месеца с лафчетата, че Маранди бил апокалиптик.

Маранди ви цитира статистиките, т.е. фактология - демек т'ва не мнение, за да го освиниш в поста си. Демек, води се анализ по една камара критерии ко ста'а ... ръиш ли? И питам винаги: "Кефи ли ви?" *girl*

Кат' ми докажеш, че не сте най-бедни и нещастни, че населението за 20 години не е 20% надолЕ и 20% вече небразовано ( демек примати ) - ще ти позволя да дрънкаш за Маранди.

П.П.П. Спокойно, и ние ходим в чужбина на шопинг и да гледаме Природа за 5 дни. После даваме акъл на "местните" от хиляди километри, щот' били тъпи и не знаели к'во да прайкат, че ги мятаме от ядрена енергетика, политика, гео-политика, та чак до Маранди.


Дай да те цункам, Мило - к'ва си всестранноразвита личност и в развитите страни бачкат поне 10 хил.души в областите, които изборои.

Другият корифей, па на приятелката на комшийката й вече мятка епитети и табели и тя кой къв бил без да ги е питал по нации направо, демек на кило - тия ставали, па ония не ставали.

Ма, уникално е просто! *girl*

П.П.П. Утре мисля, да ида комшията, че в техния блок продали 1 хапартамент на едно семейство от Хасково, а преди т'ва бяха от Каспичан и ще ви кажа - кои са боклуци и кои баровци за норматив, напрау по региони без да съм ги виждал 'орицата  *beer*
Миранди, симпатяго - ударих ти един + не мога да стигна твоето ниво *dance* Но ме развесели от сърце - ти си огън бе, не..е,  не си рус вакъл си ( в хубвия смисъл на думата *yahoo*
Цитат
П.П.П. Понеже съм инат, до няколко месеца ще ви стартира проект и ще осъмните всичките болшевишки примати - гладни и безработни до само 2 години после.
Въобще няма да се разбере, че е мой проекта и всички дири ще се изличат.  Имаш още няколко месеца с лафчетата, че Маранди бил апокалиптик.
*rofl*А полека -  свали 'короната'(или гърнето)  за малко ...... или смени напитката
Цитат
П.П.П. Спокойно, и ние ходим в чужбина на шопинг и да гледаме Природа за 5 дни. После даваме акъл на "местните" от хиляди километри, щот' били тъпи и не знаели к'во да прайкат, че ги мятаме от ядрена енергетика, политика, гео-политика, та чак до Маранди.
А бе това подмятане за 5-те дни в чужбина много говори - 'стяга те чепика' както се казва  ама ти си знаеш.
Обсъжда се тука политика, гео-политика и прас - Маранди с линк към блог, отивам на линка щот имах добри впечатления за тебе ( сега освен добри са и 'весели').  Ее?  не мога ли да си кажа  тука, Маранди, в тоя форум, а не в твоя блог че не ми харесва черногледството, а? Кой е болшевик в тая ситуация, а?  *clap*
« Последна редакция: 20 Май, 2013, 05:53:35 от annvlad »

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1952 -: 20 Май, 2013, 05:47:42 »
0
Аз по цяло лято живея с руснаци и имам много добро мнение за тях.Дори се чудя защо казват,че са пияници,като тези около мен пият много,ама много умерено.
Моя приятелка си купи апартамент по времето на англичаните,жената ревеше от тях.Сега продадаха апартаментите на руснаци и всичко се оправи.
Поне на юг от Бургас,руснаците са предпочитаните съседи,казвам го от 5 год. личен опит.
Не отричам твоя опит. Моите впечатления са от работа с руснаци в Канада в една 'мултикултурна' среда така да се каже.  :D. Съседи руснаци непосредствено до мене нямам но в квартала/градчето  е пълно. Като че ли  са подбирани направо - било на работа било съседи след пет минути разговор, обикновен човешки и цивилизован разговор започват с това колко е платил за къщата, какви супер разходи са направили на последната ексурзия, на касите по магазини съм била свидетел на претенции и леко пренебрежение към местните. Защо се питах преди, какъв им е проблема на тези хора на втората минута в разговор с непознати да описват колко са 'успели'. Местните англосакси дипломатично отбелязват Good for you и отминават.  И така и трябва - все ми е тая кой какво компенсира. В професионално отношение има много добри, брилиантни умове сред тях  но същото важи и за почти всяка друга народност. Това  мое впечателние е споделяно също от мои познати/съседи румънци.(Мда - тука далече от Европа, балканците се имаме почти за сънародници, пък тези румънци понаучили български - каква изненада гледали наша телевизия ).

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1953 -: 20 Май, 2013, 11:03:55 »
0

ЕС -> едната ръка дава, другата взема -> планът Орешарски

Даването на евтини пари:

Цитат
Друга мярка в т.нар. план „Орешарски“ е отпускането на 500 милиона лева кредити за бизнеса при облекчени условия. Там е е записано, че малките и средните предприятия ще могат да получат кредити при облекчени условия от Българската банка за развитие. Кредитирането на малкия и средния бизнес ще стане чрез допълнително капитализиране на Българската банка за развитие. Със средствата от държавата фирмите ще могат да развиват производство при по-ниски лихви например.


Вземането:

Цитат
От БСП уточниха, че в плана не е записано отпадането на плоския данък. Това обаче не означава, че липсва и частта с т.нар. данък „богатство“. Вероятно ...


http://www.blitz.bg/news/article/200636

P.S. Все още не се говори за "затягане" на контрола на капитала.

*flower2*

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1954 -: 20 Май, 2013, 11:16:01 »
0

ЕС -> едната ръка дава, другата взема -> планът Орешарски

Даването на евтини пари:

Цитат
Друга мярка в т.нар. план „Орешарски“ е отпускането на 500 милиона лева кредити за бизнеса при облекчени условия. Там е е записано, че малките и средните предприятия ще могат да получат кредити при облекчени условия от Българската банка за развитие. Кредитирането на малкия и средния бизнес ще стане чрез допълнително капитализиране на Българската банка за развитие. Със средствата от държавата фирмите ще могат да развиват производство при по-ниски лихви например.


Вземането:

Цитат
От БСП уточниха, че в плана не е записано отпадането на плоския данък. Това обаче не означава, че липсва и частта с т.нар. данък „богатство“. Вероятно ...


http://www.blitz.bg/news/article/200636

P.S. Все още не се говори за "затягане" на контрола на капитала.

*flower2*


Цитат от коментарите под статията:

"Ooooooooooooooх, котьооооооо....
ЗАДАВАТ СЕ СЛАДКИ ВРЕМЕНА ЗА ОБРЪЧИТЕ ОТ ФИРМИ НА ХУНТАТА БСП/ДПС. ПОЛОВИН МИЛИАРД ЩЕ СИ РАЗДАДАТ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ФИРМИ ДРУГАРИТЕ ПОД ФОРМАТА НА "БИЗНЕС КРЕДИТИ".
После разбира се, ще сдадат властта на балъците от ГЕРБ да им оправят бакиите и да им връщат заемите.
Мат'ряле, приготвяй се да затягаш коланите, щото ще трябва да връщаш и "бизнес кредитите" на другарите."

П.П. А, забравих да напомня на всички, че би било практично в създалата се ситуация да си купим каскети (мъжете поне, за жените не си спомням какъв беше характерният атрибут, кърпа на главата?) докато количествата в търговската мрежа не са се изчерпали  *rofl*
« Последна редакция: 20 Май, 2013, 11:34:08 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1955 -: 20 Май, 2013, 11:36:05 »
0
Оперативното мероприятие “Избори 2013” – статия трета

http://www.svobodata.com/page.php?pid=11441&rid=20
I say what I do and do what I say.

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1956 -: 20 Май, 2013, 12:42:19 »
+1

П.П. А, забравих да напомня на всички, че би било практично в създалата се ситуация да си купим каскети (мъжете поне, за жените не си спомням какъв беше характерният атрибут, кърпа на главата?) докато количествата в търговската мрежа не са се изчерпали  *rofl*

   За мъжете - каскети,
   за жените - фуркети,
   за децата - еднопосочни билети.....
   

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1957 -: 20 Май, 2013, 13:33:48 »
0

ЗабраТкииии, забраТки!  :D

Чичовци,
Развалих ти римата. :) *drink11*
Ама забрадки носят и богатите дами, да не им се развалят прическите в откритите коли. Нищо чудно да се наложи като модна тенденция, да не страдат и другите. Пък и каскет, марков, ... тузарско е, някак. Ето идея, за малък/среден бизнес за кандидатстване за кредит - производство (made in China) на забраТки и каскети.

Булкан,
В предния си пост затова написах, че съм скептично настроена. Една от причините е тази. Другата е: какво значи облекчени условия? Само ако е за лихвите, добре. Ако е, без да се иска кой знае каква бизнес "визия", както му се казва - бизнес план, просто ще се раздадат едни пари, които не е ясно как и къде ще бъдат похарчени. Към днешна дата, как да се направи дългосрочно (3-5 години станаха голям срок)? Не само за пред банката, а собствените разчети? Не че, съвсем е невъзможно, но  е много вероятно да се окажат в голям процент неточни. Кое е ясно? Данъци, осигурителна тежест, валута, ... ,та дори и пазари? Да не говорим, че от идея, до осъществяването и, има "Балкан" разлика. С нагласата за поредната "далавера", а не бизнес, вероятността да се случи точно това - кредити за малки и средни "далавери" - е много голяма. Понеже са далавери и са малки/средни - хитрата сврака с двата крака.
Може и да греша.

По-интересна за мен е втората част и какво ще бъде след "вероятно ..." и дали ще се приложи нещо специфично, което няма да е "модел" за останалите страни от ЕС.

 *flower2*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1958 -: 20 Май, 2013, 19:21:07 »
0
Миранди, симпатяго - ударих ти един + не мога да стигна твоето ниво *dance* Но ме развесели от сърце - ти си огън бе, не..е,  не си рус вакъл си ( в хубвия смисъл на думата *yahoo*

Мило,

кефиш ме - ще ти звънна.

Канада е една от най-социалните държави в момента, където на безработните им ръгат по 1400$ да ходят да ловят риба.

П.П. Същите простотии се наслушах от родните бизнесмени нявгиж - всичко ще се изкара от гений нагоре при икономически подем и колко били велики.

Викам кат' дойде кризата ко прайм? Ся всичко оре с нос асфалта и пита Русото ко ста'а? Викам нали беше "гений" доскоро?

Та, ако ти сменя дестинацията хипотетично със Зимбабве - пак ли ще ръсиш акъл от хиляди километри, щот' се мъчиш да сравняваш несравними неща.

Иначе поздравления за фитката - безработни 2-ма ще ви стигат стинките за наем, храна и скул на децата, а ако 1-ният вземе да бачкате шъ мИчтаете и за ипотека собствен дом + нов автомобил на лизинг.

Т'ва в БГ-стан в обозримо бъдеще няма да може да се случи, но благодаря, че ни светна колко си "напред"  *girl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1959 -: 20 Май, 2013, 19:28:10 »
0
Ъъъ ...

кат' се приберете после в БГ-стан с 6 цифрена сума точно след 6 месеца я няма и сле още 6 месеца се юрвате пак натам.

Демек "велики" отдалеч, а кат' цъфнете тук - няма никой в къщи?

Дай още някой съвет от ядрената енергетика, до Маранди, че ме кешиф

Ъъ .. и за позитивното мислене разбира се  *drink9* *drink9*

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1960 -: 20 Май, 2013, 20:49:41 »
0
Миранди, симпатяго - ударих ти един + не мога да стигна твоето ниво *dance* Но ме развесели от сърце - ти си огън бе, не..е,  не си рус вакъл си ( в хубвия смисъл на думата *yahoo*

Мило,

кефиш ме - ще ти звънна.

Цитат
Т'ва в БГ-стан в обозримо бъдеще няма да може да се случи, но благодаря, че ни светна колко си "напред"  *girl*

Канада е една от най-социалните държави в момента, където на безработните им ръгат по 1400$ да ходят да ловят риба.
Така си е, тука банки не спасиха както си е при  нашта кака на юг, нито пък обраха депозитите както е при едни комшии от Кипър при вас. Малко ме грее колко взима Буба Шмо - мойте корпоративни такси ги прави професионалист ако ме разбираш. Остава накрая по некоя троха и за тех де....  *valcho*


Цитат
П.П. Същите простотии се наслушах от родните бизнесмени нявгиж - всичко ще се изкара от гений нагоре при икономически подем и колко били велики.

Викам кат' дойде кризата ко прайм? Ся всичко оре с нос асфалта и пита Русото ко ста'а? Викам нали беше "гений" доскоро?

Та, ако ти сменя дестинацията хипотетично със Зимбабве - пак ли ще ръсиш акъл от хиляди километри, щот' се мъчиш да сравняваш несравними неща.
Марандело,  сънароднико ( нал'си българче и ти ? *girl*) кеф ли ти е ако други българи където и да са по света имат трудности, между другото да те питам ? Аз като семпл и консервативен индивид избягвам дългове(хе-хе да си дойдеме на думата за имотчетата - 1/3 от дохода - преди десет години ), частния пенсионен фонд през всичките патаклами 2008-2009 и досега не е загубил и цент, е за 20 години тука е прилична сума. Иска ми се България да е просперираща и цивилизована страна за да харча по малко от пенсията  и там и тук (живот и здраве както се казва).
Ето затова ми бодат в очите коментарите като твоите за България умнико !

Цитат
Иначе поздравления за фитката - безработни 2-ма ще ви стигат стинките за наем, храна и скул на децата, а ако 1-ният вземе да бачкате шъ мИчтаете и за ипотека собствен дом + нов автомобил на лизинг.
Това горното откъде пък се взе :o какви 2-ма безработни, какъв наем, лизинг- нещо ме бъркаш с някого. Алооо  *rofl* нема ли да изтрезнееш тия дни ?
А за Зимабабве-то забравих Какво съвпадение на въпросителни задавала съм си въпроса за Кандахар обаче.  Темата е обширна, не става за пост. Ще коментирам с въпрос - ти ако се беше родил жена в Саудитска Арабия кви щеше да ги ръсиш,е..е? Същата е ( и е била) вероятността за мене да отида навремето в Зимбабве вместо Канада ( две години преди това из земите Фландърски). Ай сметай сега......
« Последна редакция: 20 Май, 2013, 20:59:07 от annvlad »

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1961 -: 20 Май, 2013, 21:14:38 »
0
Ъъъ ...

кат' се приберете после в БГ-стан с 6 цифрена сума точно след 6 месеца я няма и сле още 6 месеца се юрвате пак натам.

Демек "велики" отдалеч, а кат' цъфнете тук - няма никой в къщи?

Дай още някой съвет от ядрената енергетика, до Маранди, че ме кешиф

Ъъ .. и за позитивното мислене разбира се  *drink9* *drink9*
Къде видя съвет относно ядрената енергетика от мене ? :o Ай ай- по добре да изляза да си почистя данделионите в двора по полезно от диалог с Маранди *neg*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1962 -: 20 Май, 2013, 21:16:57 »
0

Марандело,  сънароднико ( нал'си българче и ти ? *girl*) кеф ли ти е ако други българи където и да са по света имат трудности, между другото да те питам ? Аз като семпл и консервативен индивид избягвам дългове(хе-хе да си дойдеме на думата за имотчетата - 1/3 от дохода - преди десет години ), частния пенсионен фонд през всичките патаклами 2008-2009 и досега не е загубил и цент, е за 20 години тука е прилична сума. Иска ми се България да е просперираща и цивилизована страна за да харча по малко от пенсията  и там и тук (живот и здраве както се казва).
Ето затова ми бодат в очите коментарите като твоите за България умнико !



Нямам идея къф съм - мо'е съм марсианец или джедай? Ко ти пука?  *girl*

Преди 2 години още ви бях предложил създаването на фонд за всеки българин по света и във всяка точка. Ако, закъса веднага да системата да го лепва кат' помощ и изтегля на на здрава почва.

П.П. Ма, тия неща дет' съм ви ги изписал ще ги разберете след 200-300 години кат' гледам ко съм ви шпрехал. Всичко е било стегнато обосновано защо.

При монетаризма/фиска за различните държави е различно и там е малко по-предизвикателно кат' упражнение, демек 1-на седмица бакалийски сметки предвид различните школи, които щъкат навсякъде.

Питай ме пак къв съм *drink9* *drink9*

Сглобката за БГ-стан ви я правя точно за 2 месеца и после нямам работа, дет' да не самозарази като сега и да биете Германия по стандарт само за 5 години, а след 10 години в топ 3 на Европа.

Интересът към офертата е нулев - явно всичко обича да виси в лайната и на последно място в Юръп им е рахат.

П.П. После ме питай ме пак аз ли съм ненормален, щот' офертата е от поне 2-3 години и без влизане в политиката.

Видно е, че ще пукна докат' докачам някой ден - някой да прояви интерес и затова се фукайте от Канада колко са зле БГ-станците без нищо да предложите насреща  *girl*

« Последна редакция: 20 Май, 2013, 21:21:22 от marandi »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1963 -: 21 Май, 2013, 00:03:06 »
0
Ан,Good for you  !
 *girl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1964 -: 21 Май, 2013, 22:40:35 »
0
Днеска властта беше взета с гласовете само на 25 % от електората.Въпросът е колко е представителна представителната власт в България?Очевидно  николко.Тогава остава другия въпрос кога да ги мятаме със сопите,щото ако няма бой, тоя цирк ще го играят всяка година по италиански мурафет.Двата лайномета пък,дето се самоназначиха за председател и зам.председател,че и третия нареден до тях са ми най-противните от всичките .