Автор Тема: ВРЕМЕ ЗА РЪСТ  (Прочетена 14435 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ВРЕМЕ ЗА РЪСТ
« Отговор #30 -: 21 Март, 2012, 10:07:57 »
0
Бря, раздвижила се е темата. Коя е тази банка, дето е заробила женицата от Търново с петте хилки? Те бетер кварталните лихвари с 2% лихва минутно...


Скити,
Малко се поразлафихме снощи. :)
Това е било потребителски кредит и жената тръгнала да ги съди, но загубила делото. Не и знам договора, но когато просрочиш, наказателна лихва може да се дължи не само върху просрочената вноска, но и върху цялата главница. Или пък, ако си чел в инвестора, ако не си внесъл цялата сума за вноската, не ти я прибират, а почват да начисляват наказателни лихви. Нито знам колко е плащала и колко време не е плащала и са текли наказателните лихви.
Беше, наистина много сериозен разговор, а това ми го разказаха в страни от темата, с цел, да ми покажат колко са велики, под формата, "как хората нямат финансова култура", затова и печелят делата.
 Хем, не са предполагали, 2006/7 че така ще стане, хем нямали финансова култура. Къде е оценка на риска?

 *flower2*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ВРЕМЕ ЗА РЪСТ
« Отговор #31 -: 21 Март, 2012, 11:00:26 »
0


Дарки, от тебе по-голем христиенин нема майна! Щом борчовете от Емо не щеш да си събереш.

.....дължи на Черепа, дължи на TBI, нещо материално ша му земам.....ти некви идеи имаш ли, та питаш......

да знаеш ша имаш да черпиш Дарки, само ме притеснява тая работа с TBI щото при "фалит" те винаги инкасират първи. Утре ша ги разпитам за колко иде реч. В тая посока идеи да искаш...

Дарки, разпитах ТБИ и се оказа че Емо верно им дължи толкоз кинти за некаква земя която купил в Смолян.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ВРЕМЕ ЗА РЪСТ
« Отговор #32 -: 17 Юни, 2012, 14:54:18 »
0
Лелее, тия руси изкупиха морето и всичко останало ще поскъпне. Ще ми умре мечтата за
200лв/м2. в "гръцката" на Варна! :'(
http://dnes.dir.bg/news/imoti-prodazhbi-zemi-kashti-11376012?nt=6
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.