Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107649 пъти)

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #315 -: 02 Юни, 2010, 11:43:36 »
0
Пак големи драми са се разиграли тук, странно защо големи хора се държат като малки деца.... :)

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #316 -: 02 Юни, 2010, 12:27:38 »
0
Както и да погледна на случващото се, все повече ми напомня трагикомедия - аз съм от миманса - нас хем ни има (регистрирани във форума) хем ни няма - от нас нищо не зависи, четем и се люшкаме на страната на един или друг от героите. Те се сменят, сякаш под диригтентска палка - Асен изгуби търпение, веднага се появи Оунъра - в настъпление. Глупава работа.
Интересен е диалогът. Липсата на всеки един е от значение за всички, независимо от мястото, което е заел. Полезността е в различните мнения - разширява погледа и преценката, както и себепознанието. Триенето на мнения е излишно. Ограничаването им, при наличие на вулгарни нападки в коша за боклук е единственото, приемливо за мен, решение - това е работа на модератора. Колкото до риска тролове да пускат безброй теми с едно и също съдържание или насоченост - къщата ще им свърши работа -който иска да влиза там и да ги чете - модератора ще ги препраща. Нито ги цензурира, нито им се бърка в коментарите.
Може и да греша, но никак не искам да загубим това пространство, което с участието - активно или не - сме изградили всички.
Мъчно ми е, че отново се проявяна един неизкореним наш (на българите) недостатък - винаги лично , винаги като удар в лицето, да приемаме отхвърлянето или несъгласието с мнението ни. На мен Асен ми липсва. Какво спечелихме от напускането му?

Winnetou

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 27
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +4
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #317 -: 02 Юни, 2010, 14:45:32 »
0
Асене, да използваме ли хеджирането? Подгрявам двигателите ;-)

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #318 -: 02 Юни, 2010, 15:22:25 »
+1
Да не забравите всички преди да си тръгнете да се разревете!  *rashko*
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

localhost

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +2/-3
  • Респект: +11
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #319 -: 02 Юни, 2010, 15:35:16 »
-2
Я тая тема я затворете най-добре - все пак е форум за имоти а не за инати и дебили.

nearvana

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #320 -: 02 Юни, 2010, 15:39:55 »
+2
Я тая тема я затворете най-добре - все пак е форум за имоти а не за инати и дебили.
що бе, тъкмо се разкараха "инатите и дебилите" и може да се води смислена дискусия ... ама нещо не върви май приказката, а  :-\

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #321 -: 02 Юни, 2010, 16:02:32 »
-1
Асене, да използваме ли хеджирането? Подгрявам двигателите ;-)

защо пък не?ако ти се разправя,нямам нищо против-ще се присъединя.
   само че,аз предлагам да е само форум за финанси,психология и философия.както и да не е свободен форум,а за такива,които могат да дадат също знания.с други думи,за да допуснеме някой да чете и пише,той трябва да има какво да даде.
   и за да влезе нямай нов,трябва да бъде препоръчат от някой от старите мембъри,както и останалите да гласуват,дали да го приемат,или не.
         такива врътки от рода,нема да е "комерсиален",ама както виждаш,само няколко седмици са нужни,че хората които са неудобни за комерсиализирането му,да бъдат полека поканени да си ходят......

  забеляза ли,че дори и аз съм за модериране,обаче в темите този ,който ги е създал да решава за модерацията,но това бе "нежно" пропуснато в анкетата на додо......

та.....не искам и в бъдеще така да става-ако наистина ти се работи без пари,става,ако си додовец,дето "ужким" ще работи без пари,от сега ти казвам,няма нужда да се захващаш,защото няма да стане,нито пък целта на форума ще бъде кликания и брой мембъри.мембършипа трябва да бъде "заслужен",а не с цел за бъдещи гугъл банери.
     
ако тези условия те задоволяват,аз съм с теб.


Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #322 -: 02 Юни, 2010, 16:12:00 »
0
Асене , само да не вземеш да се обидиш, ако някой провокатор ти нацъка минуси :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #323 -: 02 Юни, 2010, 16:20:41 »
0
  забеляза ли,че дори и аз съм за модериране,обаче в темите този ,който ги е създал да решава за модерацията,но това бе "нежно" пропуснато в анкетата на додо......

Ти май имаш страстна нужда от аудитория от глупаци? Иначе не би си позволявал да пускаш манипулации, на които само такива се връзват.

В анкетата има трети вариант "Да се модерира, но имам коментар по-долу" - точно за варианта, който казваш.

Добре е да си довършиш алегорията за градините с ябълките и да допълниш, каква е твоята роля в тях - ти искаш да си гъсеницата, която се храни с ябълките. Ябълките имат достатъчно материал и съответно търпение, да пускат не една гъсеница върху себе си, но все пак с някаква граница. Хубаво е да не я минаваш.

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #324 -: 02 Юни, 2010, 16:39:16 »
-2
  забеляза ли,че дори и аз съм за модериране,обаче в темите този ,който ги е създал да решава за модерацията,но това бе "нежно" пропуснато в анкетата на додо......

Ти май имаш страстна нужда от аудитория от глупаци? Иначе не би си позволявал да пускаш манипулации, на които само такива се връзват.

В анкетата има трети вариант "Да се модерира, но имам коментар по-долу" - точно за варианта, който казваш.

Добре е да си довършиш алегорията за градините с ябълките и да допълниш, каква е твоята роля в тях - ти искаш да си гъсеницата, която се храни с ябълките. Ябълките имат достатъчно материал и съответно търпение, да пускат не една гъсеница върху себе си, но все пак с някаква граница. Хубаво е да не я минаваш.

хе.....къде е вариянта,"всеки да има право да модерира своята тема"?
    защо това го "пропусна",нали точно това бе темата на спора?
 п.п.
  напротив-ти искаш да си гъсеницата,която да се храни с ябълки,не си приписвай твоите "мечти" в моите....
  колко пъти да ти казвам,че аз не съм ти?аз знам кой си ти,прекалено си ми лесен,в теб няма нищо сложно,само че ти не знаеш кой съм аз,нито пък имаш шанс някога да дорастеш,че да разбереш.....
       няколко пъти ти казвам,няма да ти взимам ябълката.....макар и че тя е на скитъра,вече ми омръзна да се боря за чуждата справедливост.
       оправяй се,можеш и без мен....тамън нема да има кой да ти се скара,когато се появи първия "случаен" банер...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #325 -: 02 Юни, 2010, 16:42:39 »
+1
А на мен ти ми се струваш лесен (и прекалено предвидим), затова избягвам да ти отговарям на всяка писаница (защото е безинтересно).

Вариант 3 е за всички останали, трудно мога да предположа на кой какво ще му хрумне като вариант, точно затова отдолу има дискусия. Както видя избрахме всъщност третия вариант засега, имаме си + и -. Вероятно вече се упражняваш в натискането на минуса. :D

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #326 -: 02 Юни, 2010, 16:44:15 »
+2
Ох , айде спрете да си мерите пиш...те . Асене, като се появи банер , псуваий , трий си мненията ...

Сега защо го обвиняваш човека. Доста труд и време е хвърлил досега .

Между другото , какво ще кажеш за последните опции които е вкарал додо + и - на всяко мнение ??
« Последна редакция: 02 Юни, 2010, 16:49:28 от Imotenbalon »

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #327 -: 02 Юни, 2010, 16:54:09 »
+1
Додо, дай да турим един банер на LLY's Fluoxetine...Доволен шъ останеш... *drink5*
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #328 -: 02 Юни, 2010, 16:57:39 »
+5
Ако може да се уреди собствеността, това ще поуспоки ли трансатлантическата дискусия за яснота и прозрачност?
Вариант - съвсем суров вид:
`дружество с идеална цел, примерно "поддържане и администриране на свободни некомерсиални форуми за финанси имоти строителство философия психология транспорт и мнемоника" регистрирам го с помощта на адвокатите ми - без финансови претенции.
`пишем проектоустав и го изтипосваме на обсъждане - една седмица.
`избирате си управителен орган
`стискате си ръцете ... или гушите - както пише в устава

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #329 -: 02 Юни, 2010, 17:38:36 »
+2
Ако може да се уреди собствеността, това ще поуспоки ли трансатлантическата дискусия за яснота и прозрачност?
Вариант - съвсем суров вид:
`дружество с идеална цел,

На това място може да се прочете относително кратко, за какво иде реч и как се прави ....

http://www.econ.bg/law/procedures/article115276.html

Тук ли е заровено кучето !?