Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107967 пъти)

servel

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 161
  • Карма: +17/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #330 -: 02 Юни, 2010, 18:39:27 »
+2
Асене, да използваме ли хеджирането? Подгрявам двигателите ;-)

защо пък не?ако ти се разправя,нямам нищо против-ще се присъединя.
   само че,аз предлагам да е само форум за финанси,психология и философия.както и да не е свободен форум,а за такива,които могат да дадат също знания.с други думи,за да допуснеме някой да чете и пише,той трябва да има какво да даде.
   и за да влезе нямай нов,трябва да бъде препоръчат от някой от старите мембъри,както и останалите да гласуват,дали да го приемат,или не.
         такива врътки от рода,нема да е "комерсиален",ама както виждаш,само няколко седмици са нужни,че хората които са неудобни за комерсиализирането му,да бъдат полека поканени да си ходят......
 ......

ако тези условия те задоволяват,аз съм с теб.


 :D :D :D хехехе - Асенка, това дето го пишеш е голяма смешка.

Елитарен, затворен клуб .... от българи...... браточка, мислех те за психолог, ама с това ме хвърли в музиката...

Може да си направиш - клуб от клакьори, ама клуб от личности, ЪпсурT, щото личностите обичат СВОБОДАТА и не харесват затворените пространства.

А наздраве и благодаря, че ме разсмя искрено  *drink5*
« Последна редакция: 02 Юни, 2010, 22:07:34 от servel »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #331 -: 02 Юни, 2010, 22:44:22 »
-11
Според мен този индивид си е за бан :) само простотии бълва и флуди с малоумни теми :)
..............
Ти не беше ли неграмотен? ;)
02 Юни, 2010, 22:44:22 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Winnetou

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 27
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +4
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #332 -: 03 Юни, 2010, 10:36:11 »
+2
Да - предпочитам форума да е за финанси. Психологията и философията така или иначе си вървят ръка за ръка с практическото приложение.

Ок - може да се направи invite-only, макар, че дори и тогава е достатъчно да се промъкне един 'троянски кон' и пак да се наводни с боклуци.

Всъщност достатъчно е едно правило само - да се допускат мнения с "добавена стойност" към темата - личните нападки и кой колко лева има в джоба - в инвестора и в имоти.нет.

Нямам претенции да го комерсиализирам. Нито да слагам банери - слава Богу мога да си вадя хляба от другаде. В крайна сметка и в този и във форума на имоти.нет има много хора, които предимно четат - аз също се опитвам да не пиша много. Затова и желанието ми е да се ограничат чикибойстванията и словоблудството.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #333 -: 03 Юни, 2010, 15:50:40 »
+1
Да наистина, така се обезсмисля труда.. Като гледам + и - вършат работа, модератор може все пак да трие ако някой изпростее и да речем псува. Невидимко е рязък, но не е обиждал, поне доколкото видях 2-3 мнения.

Леко не чете, защото барбарон е написал "Гадно ко--ле" за Собственик 31 цитирайки го, който сам за себе си е пуснал пост с единственото изречение "Аз съм гадно ко--ле" (в деня когато беше изтрещял и засипа форума с повръщано), и започва дискусия "ама ти обиждаш". Не чете когато асен1975 е написал, че иска да му се изтрият мненията, сам си ги изтрива, но после има "BulCan да дава обяснения" при положение, че BulCan само чете. Дрън, дрън, та пляс.

Защо просто тези, които знаете че по някаква причина не се понасяте, не се игнорирате и престанете да пълните форума с безсмислени тъпотии? Игнорирането върши идеална работа точно за такива случаи, когато не можете съзнателно да подтиснете егото и се чувствате длъжни да отговаряте на опонента на всяка цена...

Ето тук има инструкции:
http://www.fimoti.com/index.php/topic,99.0.html

 *drink6*

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #334 -: 03 Юни, 2010, 15:59:05 »
0
Додо, предложение - сложи инструкциите за игнориране на потребители най-отгоре, както направи с анкетата за модерирането. Така всеки ще може да ги види, аз случайно забелязах как работи игнора от един пост (май на Димитър беше), иначе нямаше да знам, че я има и тази опция. Не всички потребители четат всички теми.
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #335 -: 03 Юни, 2010, 17:47:37 »
+1
Аз погледнах, че е барбарон, то е ясно. Мислех да ги върна, ама има много изтрити (преместени на практика) мнения някои сами хората са си трили (асен) и за да не стане мазало не съм пипал. И без това е била някаква безсмислена дискусия.

Ако кажеш кое конкретно мнение искаш да върна ще го върна, но са няколко. На мен ми е най-лесно да върна всички, ама тогава асен ще недоволства. Няма пълен кеф за всички. :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #336 -: 03 Юни, 2010, 17:50:50 »
+3
P.S. Довечера ще сложа възможност за директно игнориране през поста на участник, барем мирясате. :) Аз си мислех че аз се лигавя понякога, ама на една част тук явно ви липсва детската градина.

 *drink6*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #337 -: 03 Юни, 2010, 18:18:31 »
+3
Да. Просто мисля, че и на двама ви нервите бяха напрегнати онзи ден, а като гледам ти сега продължаваш. Някой тук каза да сложим банер на Прозак, а аз мисля да сложа емотикона на пикаещото човече, за да ви демонстрирам какво мисля.

*drink6*

Така че айде да те замоля да престанеш да търсиш под вола теле. Кажи какво искаш да възстановя и толкова. Изтрита е част от някаква дускусия между теб, барбарон и BulCan със съдържание нула байта.

Не съм сигурен дали тогава вече бях пуснал +/-, но ако са били, триенето не е хубаво - цъкайте на минуса и толкова. Така че барбарон има една черна точка :)

Но и ти не си цвете за мирисане - нарочно предизвикваш глупави полемики (по-горе ти показах две такива, в следствие на нещо неразбрано от твоя страна) - те са част от изтритата дискусия.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #338 -: 03 Юни, 2010, 18:22:37 »
+1
Додо, би ли върнал всички мои изтрити мнения и тези на барбарон?

Добре, връщам всички изтрити, те са една ваша поредица и ще отидат където са били - някъде назад 1-2 страници. Ако на някой не му харесват, да игнорира потребителя или да си цъка минусчета ;)

И се успокойте, че казват язва, гастрит...  *drink2* *drink7*

Всъщност игнорирането е много полезна функция, надявам се тази вечер като сложа възможността за бързо игнориране хората ще си отсеят кого не искат да четат. Когато няма дразнител, няма и афектирани отговори и тук ще настане рай!  *flower2*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #339 -: 03 Юни, 2010, 18:26:43 »
-2
Да. Просто мисля, че и на двама ви нервите бяха напрегнати онзи ден, а като гледам ти сега продължаваш. Някой тук каза да сложим банер на Прозак, а аз мисля да сложа емотикона на пикаещото човече, за да ви демонстрирам какво мисля.

*drink6*

Така че айде да те замоля да престанеш да търсиш под вола теле. Кажи какво искаш да възстановя и толкова. Изтрита е част от някаква дускусия между теб, барбарон и BulCan със съдържание нула байта.

Не съм сигурен дали тогава вече бях пуснал +/-, но ако са били, триенето не е хубаво - цъкайте на минуса и толкова. Така че барбарон има една черна точка :)

Но и ти не си цвете за мирисане - нарочно предизвикваш глупави полемики (по-горе ти показах две такива, в следствие на нещо неразбрано от твоя страна) - те са част от изтритата дискусия.

Пак питам: Сигурен ли си, че барбарон ми е изтрил постинга?????? Иначе за моите нерви ти не се притеснявай.

Защо самият барбарон не напише нещо по въпроса за мотивите които са го накарали да ми изтрие постинга.
Това е 2-рият форум където този жалък човечец влиза в конфликт с мене.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #340 -: 03 Юни, 2010, 18:32:41 »
-1
Но и ти не си цвете за мирисане - нарочно предизвикваш глупави полемики (по-горе ти показах две такива, в следствие на нещо неразбрано от твоя страна) - те са част от изтритата дискусия.

Додо, според мене форумите са място за дискусии и/или полемики. Иначе знам, че е много лесно от позицията на модератор да дискутираш с някой който не ти харесва (просто му триеш постовете).

Ще потвърдиш ли за барбарон все пак?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #341 -: 03 Юни, 2010, 18:35:30 »
+1
Написах Да :)

барбарон може да не отговаря, защото надали кисне само тук. Сега и аз отивам малко на  *drink5* да не си помислиш, че специално на теб няма да отговарям :)

Върнах 14 мнения, видях какво е станало (предполагам) - всичките бяха една поредица заедно, т.е. откакто сте започнали да се дърляте и - шат!

Сега можете да се игнорирате по сложната процедура:
http://www.fimoti.com/index.php/topic,99.0.html

Ако не го направите, ще осигуря хапчета за всички :D

Обръщението на маранди е много актуално в случая - бебета сладки ;)


dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #342 -: 03 Юни, 2010, 18:38:23 »
+3
Додо, според мене форумите са място за дискусии и/или полемики. Иначе знам, че е много лесно от позицията на модератор да дискутираш с някой който не ти харесва (просто му триеш постовете).

Така е, и вече при сегашната функционалност не одобрявам триенето, освен ако не е псувня. Сега има средства форумът да се саморегулира. Ще видим какво ще стане  *drink5*

servel

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 161
  • Карма: +17/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #343 -: 03 Юни, 2010, 19:26:32 »
0

Асен май беше прав за Оунъра, но май и барбарон е "къртица" на Маргарита Лазова (magic) от имоти.нет в този форум. Затова и прави всичко възможно да прогони потребители като асен1975. Или просто иска да накара потребителите да отидат във форума на Оунъра та затова му правеше реклама.


Брато, светът знаеш е поливалентен. Ясно е че всеки се дразни от някого и от нещо. Но да знаеш от мен, приятелски, емоциите са най-лошия съветник.

Като говорим за Асен, считам че той е твърде емоционален, дано в бизнеса си не взема решения по този начин, щото ще губи повече отколкото треба.

А барбата - той, че е емоционален си го знаем, но не е чак толкова лош, чувствам го. Може да си променя мнението, като преспи един ден...

от мен  *drink5* на всички

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #344 -: 03 Юни, 2010, 19:32:52 »
+1
Абе Вие що спамите в темата която е фиксирана за моето чумотръшкане? ;) ;)
Малко по темата :
Ако се пренеса по времето на Чарлз ІІ в Западен Лондон, може по-лесно да ме хване.
Справка : "Дневник на чумавата година" от Даниел Дефо.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.