За всичко останало > Строителство и ремонти

Заваряване

<< < (2/4) > >>

Muza:

С електрожен, освен че се заварява, но и се реже.

Додо, рискуваш да пробиеш дупка.

Ако е за запояване, по-лесно би могъл да се справиш.

Освен, ако не си заварявал. :) *drink9*

dodo2:
Мислех да мина само с учебник за техникум и пожарогасител от изброените по-горе + разбира се всички допълнителни джаджи. Към някои елетрожени си има всичко накуп :) Иначе никога не съм заварявал, ама щом бай Миле може, значи и аз мога. Ще рапортувам какво съм постигнал, тия дни мисля да се самовзривявам :)

koganev:
запиши един курс - щом си се навил да заваряваш сам, начи ще ти е от полза. На курса ще имаш възможност да направиш всички грешки, които иначе ще направиш у вас...

Дядо Мечо:
Еи сега погледнах- Einhell CEN 151. Купих го преди 4- 5 год. В комплекта имаше маска и чукче.
 Имаи предвид обаче че koganev е много прав. Трябва или обучение или доста сухи тренировки.
Ако ще заваряваш само една гаика е по- добре да платиш някои друг да го направи.
Иначе става все едно да изгориш юргана за да се отървеш от бълхата.

 *drink1*

TOPTKO:
Ха здравейте. След 1 месец скиторине из Европа се добрах до дома. Додо не се разправяй с неща дето са за майстори! Можеш да си купиш електрожен но незнаеш тихнологиата на заваряването. Какви са металите и с каква дебелина са как да го нагласиш (ампеража), докато се опитраш да завариш нещото нема ли да запалиш инсталацията, какви електроди да ползваш. Гайка за планка, добре ама здраво ли ще стане или ще се откъсне, нещо ще падне и ще има благословии за нечия майка. Спести си парите и хвани некой да го направи, и накрая ако искаш да си го направиш сам неможеш ли да вземеш под наем съоръжението и да приключиш по въпроса.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия