Автор Тема: Каква е дефиницията за "собственик"  (Прочетена 19266 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #30 -: 07 Март, 2011, 18:23:19 »
0
Нека това е темата в която regata да сподели, когато настъпи моментът ваканционният имот до такава степен да и е омръзнал, че да ходят на ваканция на друго място но не и там :)

*drink1*

(И доколкото подозирам regata е с доста по-разнообразен живот от този на Собственик 31 - той ако има някой ден "ваканционен имот" ще бъде - 50 седмици служба, 2 седмици ваканция във ваканционния имот. По-голям цикъл от това трудно би се намерил за пример.)
...........
И така да е ще съм в МОЯТ имот. Освен това доста пъти съм мислил за това което казваш и решението е много просто- с наема от него в активния сезон винаги можеш да наемеш друг на друго място като ти е кеф. Но ВИ пак си остава мой. Единсвено ме дразни изразената сезонност и късия активен сезон.

Какъв наем - ще си купиш и обзаведеш нещо и после други да ти серат в WC-то и да се таковат по леглата ти? Ти съвсем си във фаза фантазии и преразказваш нечии други блянове, та и ти да не останеш по-назад. :) Така че поднобно нещо ще е далеч от ТВОЯТ имот, няма да се различава по нищо от средностатистическа квартира. Само където всеки път като решиш да ходиш, ще трябва първо да правиш ремонт и да псуваш, защо е изпотрошено всичко.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #31 -: 07 Март, 2011, 18:33:47 »
0
Знам, че ти е гадно, че ще си купувам ВИ. Кофти ще ти е като гледам как вее навън и вали сняг а ти със старата "Украйна" през Драгичево. Мани мани. Купя ли го ще те поканя за 10 дни на морето да види и граовеца сините вълни *yahoo* Не съм злопаметен към завистливите езици.
 Посвещавам ти няколко стиха:
........................................................
Да пържим завистливите езици!



В арсеник, в сяра, в негасена вар,
във лава от олово и силиций,
във лой и луга на продажна твар,
в помия на прокажени старици,
във черна смрад на скапани чепици,
във пикоч и фъшкия на лихвар,
във змийска кръв кипяла барабар,
със злъчки на чакали и лисици,
във нощното гърне на дърт знахар -
да пържим завистливите езици!

Във пяната на муле със самар,
което е скопено от ритници,
във лигите на котарака стар,
без кьорав зъб със белнали зеници!
(затуй лови наум маймуни с трици!)
и в дъното на запустял бунар,
където хвърлят всяка гадна твар
(влечуги разни, че и разни птици -
от тях повърнал би дори гробар!) -
да пържим завистливите езици!

Във гъст разтвор, за жива плът – кошмар,
в съсиреци на пуснати кръвчици
(кръвчица пуска кой да е бръснар,
когато в ужас цъклите зеници!)
връз пъп на непрощавани змеици,
в огнище на зараза, в гнойна жар,
в кирлива сапунишка, в лют катар,
в гнуслива пот на похотливи цици
(а те придават на бардака чар!) -
да пържим завистливите езици!

Сложи ни ваша милост на кантар
и нека пълни гащи всяка твар
с това, което е било в паници,
но първо във гюбрето на шопар
да пържим завистливите езици!

Франсоа Вийон
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Ето първия от моя таргет!!! *yahoo*
1. Невидимко

Благодарско. За мен е чест да съм почетната стълбичка редом с додо.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #33 -: 07 Март, 2011, 19:29:26 »
+1
Собственико, питаш по какво се познава комплексаря?Познава се точно по мегаломанското изхвърляне. И по развинтената фантазия за пари и имоти. Това е характерно за хората с комплекси.  Не знам колко човека там щракате на тоя служебен РС, но съм сигурен, че в момента общувам с жена! Да не те пренебрегват мъжете, че си толкова злобна, а майна? С тия зад блока няма да се пребориш, всичко е платено където трябва и най-много да ти натупат дупето! Дано да си красива, че ако си грозна, както си устата ..... "Блек Сабът " съм ги гледал на живо в Хамбург по времето, когато си била в детската градина майна!  Велика банда!
...............
Аз мисля, че ти си жена. И то доста разюздана пачавра! Ако мислиш, че аз съм жена, хайде да се видим за да ми опознаеш женската същност как боли от нея. Като говориш за комплекси, ти каква потребност получи да ми отговаряш в тази дискусия? А мое малко черно коте , а , а , а кажи сега да видим кой е по-голям комплексар. КАКВА ПОТРЕБНОСТ ПОЛУЧИ ДА СИ ПИШЕШ С МЕНЕ? Та аз дори не съм чувал за тебе, откъде получи позиви от космоса да си контактуваш с мене а? Сигурен съм, че си главния герой от моята нова тема. *aggresive*
Нямам потребност. Наблюдавам те с професионален интерес! От гледна точка на медицината си доста интересен  случай. Приличаш ми на едно от прасетата на Оруел.
Ас съм българче.......

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #34 -: 07 Март, 2011, 20:44:25 »
0
Знам, че ти е гадно, че ще си купувам ВИ. Кофти ще ти е като гледам как вее навън и вали сняг а ти със старата "Украйна" през Драгичево. Мани мани. Купя ли го ще те поканя за 10 дни на морето да види и граовеца сините вълни *yahoo* Не съм злопаметен към завистливите езици.

На кое "море" на нашето ли хахахаха, не благодаря. Сега е момента аз пък да ти пусна някоя басня за прасето, където си серат по главите и хапват с другите прасета и мислят, че това е Раят. А ти ако си купиш ВИ на нашето море, после си обречен хем да ти е досадно след третата година, хем цял живот в лайна да плуваш. Прекрасно, направо се спуках от завист.  *music*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #35 -: 07 Март, 2011, 21:03:08 »
0
Знам, че ти е гадно, че ще си купувам ВИ. Кофти ще ти е като гледам как вее навън и вали сняг а ти със старата "Украйна" през Драгичево. Мани мани. Купя ли го ще те поканя за 10 дни на морето да види и граовеца сините вълни *yahoo* Не съм злопаметен към завистливите езици.

На кое "море" на нашето ли хахахаха, не благодаря. Сега е момента аз пък да ти пусна някоя басня за прасето, където си серат по главите и хапват с другите прасета и мислят, че това е Раят. А ти ако си купиш ВИ на нашето море, после си обречен хем да ти е досадно след третата година, хем цял живот в лайна да плуваш. Прекрасно, направо се спуках от завист.  *music*
..............
Е, ако ходиш на плаж на язовир "Студена" или най-много на Рударци, разбираемо е да гледаш от високо Черно море! *yahoo*
Впрочем за лайняното море можеш да му го обясниш на "Плагият 31", който е закупил цяло стайче в малкото градче от селкки тип Варна с четвърмилионно население и липса на трамвай, камо ли метро.
« Последна редакция: 07 Март, 2011, 21:09:11 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #36 -: 07 Март, 2011, 22:59:08 »
0
Ти си страшна промяна на имотния пазар нема що. Купил една боксионера в малък град и даже ми открадна част от ника.  *clap* Представям си ако беше купил нещо в столицата. Такива врабци като придобият и най-дребното нещо стават пуяци *rofl*

Mмм явно съкращенията в държавния сектор са започнали. Помията и смрадта започва и във форумите да се излива. Ужас. В специализираните заведения няма ли място за нови пациенти? Или избират само интересните за науката случаи? Сахибта и за науката е безинтересна. Тъжна картинка.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #37 -: 07 Март, 2011, 23:05:54 »
-1
Ебаси якия форум. Изведнъж Новинаров превзе всички теми , без да води диалог с никого. Трябва да се уча от него! Голем е! Плужъците като Невидимко и разни плагияти се опитват да ми се подиграват, но нямат доводи. Не са истински опоненти. То ако можеше клошар в имотен форум да ти бъде опонент? *rofl*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #38 -: 07 Март, 2011, 23:32:30 »
0
Я по-добре отговори на това:

Колко пари, "изпечелени" от теб и само от теб си вложил в тези имоти?

*rofl*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #39 -: 07 Март, 2011, 23:47:16 »
0
Я по-добре отговори на това:

Колко пари, "изпечелени" от теб и само от теб си вложил в тези имоти?

*rofl*
............................
Ако въпроса е към мене, аз вече ти отговорих. Още при придобиването на първия си имот, треснах на баща ми 1/3 от сухата пара която бях спестил в Туристспорт банк за да платя идеална част от първия си имот. След дълги съдебни спорове, спечелих съдебна битка с която спечелих голяма сума с която платих втория и третия си имот. След това придобих като съдлъжник по ипотека четвъртия си имот на цена 1/3 от пазарната. След това използвах кризата и придобих магазина от 10кв.м. който ти толкова обичаш да цитираш. ЗАБЕЛЕЖИ С ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ, КОЙТО СЪМ ИЗПЛАТИЛ НА 50%. Това е петият ми имот. Шестия придобих през 2010г. по реституция - нищо особено ЗЗ,  а седмия по същия начин през 1996г., за който забравих да спомена в началото но той е най-интересната ми придобивка, щото само на книга е по наследство. За него съм работил още от 16 годишен и с изкараните кинти съм се включил в придобиването му, въпреки, че баща ми печелеше много добри пари от частна дейност още по тошово време!
.................................
ПОЯСНЯВАМ ЗА УЧАСТНИЦИ КАТО РЕГАТА- ВСИЧКАТА ИНФО ЗА ИМОТИТЕ КОЯТО ДАВАМ Е ПО ЖЕЛАНИЕ НА ДРУГИ УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФОРУМА , КОИТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ЖИВО ОТ МОЕТО ИМОТНО СЪСТОЯНИЕ. ТОВА ОБАЧЕ ОСВЕН, ЧЕ МЕ ЗАБАВЛЯВА МЕ ТРЕНИРА ЗА ДЕКЛАРАЦИЯТА КОЯТО ПОПЪЛВАМ КАТО ДЪРЖАВЕН СЛУЖИТЕЛ ВСЯКА ГОДИНА
« Последна редакция: 07 Март, 2011, 23:51:17 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #40 -: 07 Март, 2011, 23:53:34 »
0
В България позволено ли е да имаш две самоличности? Защото само това би обяснило горното, ако е истина :)

 *drink1*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #41 -: 07 Март, 2011, 23:56:17 »
0
В България позволено ли е да имаш две самоличности? Защото само това би обяснило горното, ако е истина :)

 *drink1*
..............
Какво точно имаш предвид за да знам как да ти отговоря???
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #42 -: 08 Март, 2011, 00:01:26 »
0
Собственик, искаш да си купиш ВИ като Регата ли? Забележи, че тя ходи там с децата си. Така че първо я настигни в това отношение, пък после мисли за поредния имот ( и идеята ти за кемпер не е лоша). А пък ако и Скитъра, с малката стаичка в малкия град те изпревари, ще ти се подигравам цял месец.
Първо - ти вярваш ли му на Тоя, .........
На някои места (не в началото), където Той, Него се пишат с главни букви, обикновено става въпрос за господ. Така че благодаря.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #43 -: 08 Март, 2011, 00:11:25 »
0
Собственик, искаш да си купиш ВИ като Регата ли? Забележи, че тя ходи там с децата си. Така че първо я настигни в това отношение, пък после мисли за поредния имот ( и идеята ти за кемпер не е лоша). А пък ако и Скитъра, с малката стаичка в малкия град те изпревари, ще ти се подигравам цял месец.
Първо - ти вярваш ли му на Тоя, .........
На някои места (не в началото), където Той, Него се пишат с главни букви, обикновено става въпрос за господ. Така че благодаря.
...............
Първо няколко съвета от мен. Подскачайки във много теми в които аз съм писал, показва, че съм ти кумир. Тоест аз за теб съм Господ.
Второ. Как Плагият 31 ще ме изпревари, не е ясно, но дори да го направи - евала! Даже той ме е изпреварил - има само ваканционен имот!
Трето- в какво отношение да настигна Регата не можах да разбера, но простено ти е предвид факта, че те наблюдавам как публикуваш мнение от 3 реда в продължение на половин час и много често се отказваш от публикуването /предполагам, че се изнервяш от ненамирането на клавишите/.
Най-важното е че те разкрих за най-скъпия град, че детето ти учи в Москва, но не съвсем. То учи дистанционно в московски университет , но от София. Ако ти гепи пари с тази цел, не е зле да се информираш, че тези дипломи не се признават от МОН! Предупреждавам те да вземеш мерки
« Последна редакция: 08 Март, 2011, 00:40:30 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #44 -: 08 Март, 2011, 00:28:09 »
0
А бе аз, такова, не сФанах кога ще ми дойде реда да се изтъпаня като горд сахиб 31 на РСВ-то на Гара Синдел...
................
Не знам какъв горд собственик си, но имаш голямо развитие - от модератор се превърна в обикновен плагият. С това точно не бих се гордял. Обаче хора всякакви. Да си жив и здрав!
Извинявам се за спама, но той е продиктуван от човек който пише небивалици и не уважава темата.
..........между другото не са небивалици. грешал съм! Посочил си къде си си купил стая в общежитие- гара Синдел . Романтика
................
П.П. Това, че с Додо се скъсвате да си пишете съобщения и да се съветвате, не значи, че е повод да ми триете моите мнения. В тях няма нищо обидно за което да се захванете и би било поредната доза подлост ако ме изтриете само заради факта че нямате отговор!
« Последна редакция: 08 Март, 2011, 00:45:55 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.