Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Юридически казуси относно недвижимостите

придобиване по давност

<< < (3/3)

OwnerBG:

--- Цитат на: hr_georgiev в 18 Декември, 2011, 23:40:24 ---От гр. Габрово съм. Единствения починал съкооператор е баща ми, но имам писмените съгласия на майка ми и сестра ми ,че се отказват в моя полза за членство в кооперацията, както и протокол от общото събрание, че ме приемат за член-кооператор на мястото на баща ми. Какво означава "констативен акт". На мен и комшиите ни е необходим нотариален акт за да можем да си разделим партидите за ток и вода. Сградата я има в кадастралния план и не е проблем че ще излезем "на светло" и ще плащаме данъци. Ако може ме насочете към компетентен нотариус в моя град.

--- Край на цитат ---

Констативен нотариален акт се издава по представени документи, какъвто е вашия случай. Компетентен нотариус ще откриете с питане на познати на място. Но за да вземете отделни партиди, трябва да имате акт 16. Това ще ви поозори. Нанесени сте в кадастралната карта или в кадастъра. Пишете ми на ownerbg@gmail.com за да разменим телефони. Имате ли геодезическо заснемане на обекта, строителни книжа, протоколи от изпитания.

hr_georgiev:
OwnerBG писах Ви e-mail

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия